ignax255

pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Esmė tokia, kad Iphone turi būtent tam telefonui pritaikytą OS, jūs pirkdami gaunate pilnai paruošta ir viskam pritaikyta produktą, ne kaip kiti, OS pagamintas vienur, telefonas kitur... Tėvas mano turi Samsung GS, telefonas puikus, bet androidas suryja visus ramus ir jis mėgsta dažnai persikrauti, appu ne tiek jau ir daug, žaidimų didžioji dalis java telefonų stiliaus. Internetas gerai dirba, akumas puse velnio, kamera/medios grotuvas puikūs, bet nesuprantu, kam per telefoną reikia žiūrėti hd kokybės filmus. Žodžiu, aš manau, kad abu telefonai yra geri, turi savų + ir -, bet jei man tektų rinktis, imčiau Iphone, nes jis labiau atitinka mano norus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kam taskkilleriai skirti? Neisivaizduoju, kaip tevui ramu pritrukti gali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi taskai išjungti būna ir iš 512 ramų laisvų būna ~ 100ram, žodžiu aš per daug nesigilinau į tą telefoną visgi ne mano jis. Be to, juk nesakau, kad SGS yra š****, telefonas geras, bet jame nematau to ko man reikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazko nesugebejot nustatyti telefone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi tu juokauji. Tai kam dejo tada i kitus iPhone geresnes kameras, jei jau ta SUPER 3.15Mpx buvo uber? Sneki nesamones ir nesupranti. Kaip tau 600Mhz suksis geriau negu 1Ghz? Sneki pievas..

 

Pasiziurek specifikacijas.

http://www.phonegg.com/compare/26/Apple-iPhone-3GS-16GB-vs-Samsung-I9000-Galaxy-S-8GB.html

 

Butu imanoma klausti ka rinktis tarp iPhone 4 ir SGS, tada jau sunku butu, bet dabar tai viskas lb aisku.

 

Nebejuokink su tuo savo samsungu.3Gs uz ji geresnis o tu dar su 4g nori lygint.Sakai kam geriau 600mzh nei 1ghz? Ne del skaciaus o del os.iOs-Va tau ir atsakymas.Lygink nelygines.Android iOs neprilygsta.Sunaudoja daugiau todel ir kisa i ta tavo telefona daugiau.Kam i kitus iphone idejo geresnes kameras? Todel kad jos dar geresnes.Lygini 2009 metus su 2011...Kazkodel isikalei kad jei skaicius didesnis tai jau geresnis.Logiska taciau neteisinga.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ekranų tikrai neverta lyginti 3gs is SGS :D. Čia jau reiktų į pagalbą iPhone 4 kviestis :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as nesuprantu jusu verdinto ka geriau imti Samsung galaxy S ar iphone 3gs nes as tai suprantu is kai kuriu komentaru kad net 3gs yra pranasesnis as turiu pazystama kuris dirba su apple produkcija jis man taip paaiskino pvz su procesorium kad nelabai jis ka reiskia nebent nori kurti savo programas ar jau ziureti labai dideles raiskos filmus ko as tikrai nedarysiu. Dabar kitas dalykas nesuprantu tai geriau fotkina 3.15 MP 3gs ar galaxy S su 5 MP, ekranas tikrai suprantu galaxy daug geresnis bet ar vien del to pirkti galaxy. Man pvz paciam yra kazkaip smagesnis iphone vien tik del ios tai kaip ir saket su andoid yra nepalyginama tad taip ir neapsisprendziu kas geriau nes ir APPsu ios turi daugiau ir zodziu nezinau :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau 3gs pardaviau nes nusibodo, nu telefonas idealus visi appsai eina iOS tvarkingas grazus viskas ok kamera samsungo 100kartu geresne negu 3gs, jei megsti hackinti nulauzdineti islauzdineti pirk samsunga nes android tam ir skirtas prisitaikyti sau, o iOS normaliam paprastam vartojimui.

Be siaip 3gs jau dabar senas, o sgs dar kaip ir pusnaujis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, 3.15 nefotkina nei taip pat, nei geriau negu 5mpx. Taip pat, Android Market labai greitai pleciasi. Android laimi tuom, kad norint isikelti mokamus zaidimus uz juos nemokant, nereikia telefonu lauzineti ir pan. Taip pat Android turi beribes modifikavimo galimybes.

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu aisq bet gal gali nors 1 sait'a pasakyti kur butu galima gauti tu mokamu programu nemokamai nes ios zinau bet andrid ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Thepiratebay.org ten 14gb packai yra vien tik android games apps live wallpapers ko tik ten nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra programeles kaip Snappz market ir Applanet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne suprantat as net galvoju ar man verta inti net gi ta galaxy s nes man ereikia telefono ten net nezinau kam ir as tai pradzioje jieskojau telefono iki 700lt ir man ypac patriko galaxy ace ir iphone 3gs tad manau as ir renkuosi is siu 2 variantu tad pasakykit savo galutine nuomone kas is siu dieju telefonu geriau pirkti ace ar 3gs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.