Rudolph

GTA IV

Rekomenduojami pranešimai

ar temptu mano lauziukas ant lowest settingu GTA IV? Nes cyri rodo, kad per lievas cpu, nors mafia II irgi rode lieva, taciau zaisti buvo imanoma.

 

Intel pentium 4 CPU 3.00GHz, 2,0GB ram, ATI Radeon HD 3600 Series

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk.

 

Ne į temą

Manau jis neklaustu ar veiks jam zaidimas, jei galetu laisvai pabandyti.
Temos autoriau, bet is tikruju, jei nera sutinku, tai kaip isstatu1 patare, pabandyk. Tada aiskiausia buna. Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA IV

 

Minimum System Requirements

 

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space

Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

 

Recommended System Requirements

 

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)

18 GB Free Hard Drive Space

Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasileisti tai pasileis, bet ar pažaisi be lago - negaliu garantuoti. Ant mano kompo beveik neįmanoma žaisti. Ant minimalių nutatymų po kažkiek laiko pradeda laginti kai žiūri tiesiai, tai stengdavaus važiuojant su mašina žiūrėti labiau į žemę :) Žodžių lagas konkretus ir dar žaidimas baisiai atrodo ant minimum. Nors dabar išėję updatų porą, tai girdėjau, kad pagerina optimizaciją. Pabandyti verta. Parsisiųsk piratkę ir išbandyk, jei tiks - nusipirksi :)

 

Mano kompas: AMD Athlon™ 64 X2 Dual-Core Processor TK-55 1.80GHz, 2.00GB of RAM, ATI Mobility Radeon HD 2600.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar temptu mano lauziukas ant lowest settingu GTA IV? Nes cyri rodo, kad per lievas cpu, nors mafia II irgi rode lieva, taciau zaisti buvo imanoma.

 

Intel pentium 4 CPU 3.00GHz, 2,0GB ram, ATI Radeon HD 3600 Series

 

Net ant mažiausios labai maža tikimybe, kad ekranas rodys 15 kadrų per sekundę vaizdą, nes GTA 4 gan daug proc'o reikalauja ir vaizdeškės, bent būtų 2 branduolių procas tai kitas reikalas būtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sakai Mafia "žaist galima", tai GTA 4 nelabai gausis. Aš Mafia ant mediumo visiškai be jokio lago lošiu, o GTA ant mažiausio neįmanoma palošt. Nežn kodėl taip, lievai optimizuotas žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali net nepasileist. Pas draugą kompiuteris buvo beveik toks pat kaip pas mane, skirtumas tik kad procesorius vieno branduolio. Aš žaidimą žaidžiau (žinoma grafika baisi, fps žemas), o pas jį net nepasileisdavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dauguma lygina su mafia, o man atvirskiai buvo, as gta 4 ant geresnes grafikos losiau nei mafia2

Redagavo MedLey

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar temptu mano lauziukas ant lowest settingu GTA IV? Nes cyri rodo, kad per lievas cpu, nors mafia II irgi rode lieva, taciau zaisti buvo imanoma.

 

Intel pentium 4 CPU 3.00GHz, 2,0GB ram, ATI Radeon HD 3600 Series

 

Žinok abejoju ar temptų bet kam kurti temą ir t.t. ? Tiesiog paimk ir pamėgink,juk garantuoju kad žaidimą ne pirksi o iš torrent siusiesi :thumbsup4: Už pabandymą juk per galvą niekas neduos,neveiks tai neveiks bent tiksliai žinosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.