narkata

6# Mini Konkursas (Playmanija.lt) (Palepinsiu šiandien jumis)

Rekomenduojami pranešimai

Visų pirma tai dar narkatai noriu padėkot už konkursus.

 

Antra, sorry už lievą kokybę, nes buvo fotkinta su telefonu greitai. ( Nemačiau dar tada, kad pratęsė laiką). Bet esmė ta, kad turėtumėt įžiūrėt.

 

 

Tiks tokia kokybė ? Fotkinta su geru telefonu, tiesiog taip gavos lievai kažko. :)

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiks tokia kokybė ? Fotkinta su geru telefonu, tiesiog taip gavos lievai kažko. :)

 

Dekui uz komplimentus

Tinka, dziostikas matosis, nikas perskaitomas :) viskas ciki briki :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nesidroviu... Galit eit į FB žiet veidą... Čia to nereikalavo, o pačiam sunku normaliai nusifotkint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal žmogus nenuotaikoj ar ištinęs po vakar ir veido nenori rodyt - koks skirtumas, kad nėra veido :) Ne dėl veidų konkursas, o punktai atlikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal žmogus nenuotaikoj ar ištinęs po vakar ir veido nenori rodyt - koks skirtumas, kad nėra veido :) Ne dėl veidų konkursas, o punktai atlikti.

 

Ne į temą

Taip. Buvau kiek įraudęs, nes šiandien teorijos egzą išlaikiau, tai pastatė tėvas porą alaus... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Taip. Buvau kiek įraudęs, nes šiandien teorijos egzą išlaikiau, tai pastatė tėvas porą alaus... :)

 

 

Vairavimo? Jeigu taip sveikinu.

 

Kadangi pats turiu Spritel tai nedalyvausiu + neturiu VIP :) Sėkmės visiems. Beje kaip tik turėtų būti drąsiau prieš kamerą jeigu alaus susivertei pora skarbonkų/ butelių ar dar bala žino ko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Amunicija gera maike!!! :)

 

Ne į temą

Nebloga, Call of duty Black Ops :) Mėgstu mokykloj kartais užsidėt, tai visiems pakeliu nuotaika :) Šiaip ta kaukole neblogai atrodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vairavimo? Jeigu taip sveikinu.

 

Kadangi pats turiu Spritel tai nedalyvausiu + neturiu VIP :) Sėkmės visiems. Beje kaip tik turėtų būti drąsiau prieš kamerą jeigu alaus susivertei pora skarbonkų/ butelių ar dar bala žino ko :)

 

Ne į temą

Rašau juk teorijos, bet dėkui! :) Vairavimą laikysiu rudenį, nes tik vasara man 18... :)

O, kad drąsiau, tai nelabai, nesinori paskui google susirasti savo foto, kurioje atrodysiu, kaip iš šlapio trenktas (dabar taip nebuvo, bet vistiek)... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Rašau juk teorijos, bet dėkui! :) Vairavimą laikysiu rudenį, nes tik vasara man 18... :)

O, kad drąsiau, tai nelabai, nesinori paskui google susirasti savo foto, kurioje atrodysiu, kaip iš šlapio trenktas (dabar taip nebuvo, bet vistiek)... :)

 

Ne į temą

Vairavimo gerai aš čia parašiau. Turėjau omeny teisių :) Bet supratai vis tiek. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.