365

Ar reikalinga antivirusine Androidam?

Rekomenduojami pranešimai

Nesenai isigyjau tel. ir nezinau ar reikalinga antivirusine :D jei reikalinga, tai patarkit kokia jusu manimu verta demesio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antivirusinė smartuose nereikalinga, nes ji visiškai nieko nedaro, tai yra pripažinę ir patys antivirusinių kurėjai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na blogiau neturėtu būti. Kiekvieno reikalas, turėt ją ar ne. Pats turėjau, kažkur dingo ir nebeturiu.. Nereik :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi nereikalingas visiskai dalykas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo nes taip paima ir issitrina programos pacios, o jei i tema tai nelabai reikalingas dalykas paprastam zmogui jokios naudos tik psichologine nebent.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad telefonui labai reikalinga antivirusinė programa, nebent kokią labai svarbią informaciją jame laikai. Buvau atsisiuntęs avat kažkokią, tai telefonas labai lėtai veikti buvo pradėjęs, tryniau lauk ir nebenaudoju jokios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju eset, ir jokių problemų neturiu, nestabdo telefono, kai naudoju ant telefono visokius Amazon, eBay, PayPal, banko app, Psn store, steam, tai geriau turėti antivirusine, aišku čia jau nuo pačių priklauso ar tau reik, pvz pirmi metai kainuoja eset 9,99£ paskui jau kainuos 6,99£

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi ESET NOD turiu, nelagina, ne ką, vis ramiau. Key surastas internete ir veikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.