osmosas

telefonas uz 300lt

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,taigi ieskau kokio nors andoroid telefono,pagrindiniai reikalavimai yra kad grotu muzika,youtube,butu 3.5mm ausiniu lizdas ir kad veiktu gba emuliatorius :) daugiau man nieko nereikia,siuo metu esu nusizurejes sony ericsson x8,kiek ziurejau kainos apie 300lt,bet dar nusideret biski galeciau.taigi ka manote apie sita telefona?apsimoka ji pirkti uz kaskur 250lt?arba galbut iphone 3g pasimti uz kaskur 350lt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,taigi ieskau kokio nors andoroid telefono,pagrindiniai reikalavimai yra kad grotu muzika,youtube,butu 3.5mm ausiniu lizdas ir kad veiktu gba emuliatorius :) daugiau man nieko nereikia,siuo metu esu nusizurejes sony ericsson x8,kiek ziurejau kainos apie 300lt,bet dar nusideret biski galeciau.taigi ka manote apie sita telefona?apsimoka ji pirkti uz kaskur 250lt?arba galbut iphone 3g pasimti uz kaskur 350lt?

 

Imk iphone 3g jau geriau jei yra uz 300lt .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pataupius galima nusipirkt Samsung Galaxy Mini :)

 

Šiaip, kiek turėjau Sony Ericsson'ą, tai visi gedo :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pataupius galima nusipirkt Samsung Galaxy Mini :)

 

Šiaip, kiek turėjau Sony Ericsson'ą, tai visi gedo :(

 

Tai matyt androidinio SE neturėjai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pataupius galima nusipirkt Samsung Galaxy Mini :)

 

Šiaip, kiek turėjau Sony Ericsson'ą, tai visi gedo :)

 

as tiesiog nenoriu daugiau litu negu 300lt leisti,nes vistiek man telefonas svarbiausia kad galetum paskambinti/parasyt ir kad kaip mp3 grotuvas butu,dar gba emuliatoriaus aisku reiketu :( ,o galaxy mini apie 400lt+kainuoja,geras daiktas bet as tieisog jy tiek pat naudociau kaip ir paprasta se androida.

 

 

edit: katik pasiziurejau tai tie samsung galaxy mini apie 250lt kainuoja,kaip manot apsimoketu jy pasimti vietoi se x8?

Redagavo osmosas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turejau X8 tai gan neblogas telefonas kaip uz tokia kaina, bet geriau jei rasi imk iPhone 3G uz 350, nes su X8 ziauriai nepatogu rasyti zinutes nes tarpai tarp raidziu labai mazi ir daznai pasispaudzia ne tai ko norejai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori naujo daikto tai imk tą galaxy, o jei gero tai siūlyčiau iphoną. Neturiu nieko prieš tą samsungą, bet manau apple geriau negu samsung.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano sese x8 turi tai super telefoniukas garsiakalbiai geri ideti taip garsiai muzika groja. Nuotrauka O del sms rasymo tai ner ten labai sunku keleta dienu ir priprasi. Dar kaip tik kai sese rinkos telefona tai rinkosi tarp galaxy mini ir x8 tai kategoriskai pasakiau ,kad x8. Galaxy mini tik 246 tukstanciu spalvu ,o x8 16m.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano sese x8 turi tai super telefoniukas garsiakalbiai geri ideti taip garsiai muzika groja. Nuotrauka O del sms rasymo tai ner ten labai sunku keleta dienu ir priprasi. Dar kaip tik kai sese rinkos telefona tai rinkosi tarp galaxy mini ir x8 tai kategoriskai pasakiau ,kad x8. Galaxy mini tik 246 tukstanciu spalvu ,o x8 16m.

 

Ne į temą

Kiek girdėjau, žmogaus akis mato tik ~10m spalvų, tai iš tų 16m spalvų nelabai ir naudos yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek girdėjau, žmogaus akis mato tik ~10m spalvų, tai iš tų 16m spalvų nelabai ir naudos yra.

 

nu as matau skirtuma tarp 16m ir 32! :(

 

seip vakar techaso lankstinuky maciau galaxy5 uz 350lt naujas, manyciau tikrai vertas kainos!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu galaxy mini, visai neblogai jis sukas ant gingerbread 2.3.4. Rezoliucija mažoka, bet man užtenka. Pokalbio kokybė pakankamai gera, sms rašau pasidaręs 16 klavišų klavą, man užtenka.. lengvai rootinasi. Man patinka, smagus visai, garsiakalbiai gan garsūs, nors man neaktualu, neklausau muzikos per jį. Už galaxy5 tikrai geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tik paskambint/parašyt, tai geriau tiesiog imk su QWERTY klaviatūra telefoną :) Turėjau Nokia C3, geras ir paprastas telefonas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu galaxy mini, visai neblogai jis sukas ant gingerbread 2.3.4. Rezoliucija mažoka, bet man užtenka. Pokalbio kokybė pakankamai gera, sms rašau pasidaręs 16 klavišų klavą, man užtenka.. lengvai rootinasi. Man patinka, smagus visai, garsiakalbiai gan garsūs, nors man neaktualu, neklausau muzikos per jį. Už galaxy5 tikrai geresnis.

 

nu ok, tada zte blade gen2, gerai sukasi ant 2.3.7 (rootintas), rezoliucija nebloga 480x800 jei gerai pamenu, sms rasau tik landskape su qerty klaviatura, dviem pirstais tel gerai suspeja, nelagina greitai zodi surinkus, kamera 5mpix groja gal biski tylokai, bet galima pagarsint su programom, vienintelis minusas amr6 cpu, manau tikrai geresnis uz tavo galaxy mini, o ir kaina omnitely vasara buvo 500lt naujas, as vasara uz 300lt pirkau, snd uz tokia suma manyciau galima surasti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patariu imti x8, galaxy mini mazas ekrano matymo kampas, vos pasuki telefona i sona ir spalvos pasikeicia, dar pas galaxy mini pixeliai labai dideli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk iphone 3g jau geriau jei yra uz 300lt .

 

U mad bro?

Iphone 2g iphone 3g dabar niekam tike lagina teik ant 3.1.3 tiek ant 4.2.1 o ant whitedoor tai isvis sakes. Temos autoriui neimk iphone 3g nes padarysi slide to unlcok ir mesi i siena nuo lago.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.