seleron

Tritton Devestator Wireless ?

Rekomenduojami pranešimai

Tritton Devestator Wireless Headset Microsoft Licensed Xbox 360,zadu pirkti sitas ausines ar man jos veiks ant fat xboxs 360 consoles bent 5.1 garsu,seip jos palaiko 7.1 garsa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi veikti,nes priešingu atveju gamintojas gi būtų išplatinęs kokį pranešimą,kad suderinama tik su X360 Slim versijomis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mano drauga ant slimo dezes raso kad palaiko 5.1 o ant fat konsoles koks isejimas garso , naudosiu skaitmenini isejima ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mano drauga ant slimo dezes raso kad palaiko 5.1 o ant fat konsoles koks isejimas garso , naudosiu skaitmenini isejima ....

 

ant fat irgi 5.1 pas mane per optika pajungta per namu kina tai 5.1 viekia puikiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tritton Devestator Wireless Headset Microsoft Licensed Xbox 360,zadu pirkti sitas ausines ar man jos veiks ant fat xboxs 360 consoles bent 5.1 garsu,seip jos palaiko 7.1 garsa

 

veiks aisku ir ant fat. siaip tai jos vadinamos stereo ausinem. na realiai turi 2 speakerius kaip ir visos stereo,tai nebent sukuria virtual surrounda.

nemaisyk su Warhead 7.1 .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.