DarkMessiah

PS3 Downgrade

Rekomenduojami pranešimai

Gal butu zmoniu kurie turi nusipirke e3 flasher arba ProgSkeet ir uzimat ps3 4.00 downgreidinimu? Jei taip tai i pm man del susiekimo. O gal playmanios servisas uzima tokeis dalykais ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! Kadangi siais nemielais laikai spaudzia pinigelis ir norisi saltu oru kazka palosti tai tenka pereiti i piratu puse :) Taigi turiu PS3 60GB FAT'a pirkta 2007 metukais (tiesa dabar stovi jau 500GB diskas). Kaip suprantu pirma reikia ps3 downgrade'inti iki 3.55 versijos. Na, o as esu savaji storuliuka atsinaujines iki 4.00 versijos. Kaip man ji downgrade'inti iki 3.55 versijos ir ar tai imanoma be jokiu ardymu ar tai e3 card readeriu ar kazkas panasaus? konsole CECHC04 datos kodas 7A

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau, be ardymo, litavimo neapsieisi. Teks pakloti 200-300Lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na lituot tai lituoju, bet cia ziuriu tokios jau smulkios kojeles kad be karsto oro lituoklio as neapsieiciau su savo drebanciom rankom, aisku imanoma ir su paprastu bet velgi daug vargo. Ar yra kas klaipedos apylinkese uzsiimantis CECHC ps3 atrisimu ir kiek uz ta darba noretu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na lituot tai lituoju, bet cia ziuriu tokios jau smulkios kojeles kad be karsto oro lituoklio as neapsieiciau su savo drebanciom rankom, aisku imanoma ir su paprastu bet velgi daug vargo. Ar yra kas klaipedos apylinkese uzsiimantis CECHC ps3 atrisimu ir kiek uz ta darba noretu?

 

Mane irgi domintų, tiktais kad kaune.

Redagavo nOmad

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi turiu toki klausima? turiu ps3 buvo nulaustas ir taip toliau bet man atsibodo laukti zaidimu fix'su tai isigijau pora nauju zaidimu. ir ant to momento pradejo eiti fix'"sai ,,

dabartine fw versija yra 4.11 .... ar yra imanoma daugraundinti 4,11 i 3.55 su programom be jokiu e3flasher'ïu ar da kazko kur rekia pirkti is kazkur velniai zino:) tai padekit prasau ieskojau bet taip ir neradau arba blogai ieskojau....

Redagavo dcvc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi turiu toki klausima? turiu ps3 buvo nulaustas ir taip toliau bet man atsibodo laukti zaidimu fix'su tai isigijau pora nauju zaidimu. ir ant to momento pradejo eiti fix'"sai ,,

dabartine fw versija yra 4.11 .... ar yra imanoma daugraundinti 4,11 i 3.55 su programom be jokiu e3flasher'ïu ar da kazko kur rekia pirkti is kazkur velniai zino:) tai padekit prasau ieskojau bet taip ir neradau arba blogai ieskojau....

 

Regis, ne, bet palauk kitu nuomoniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Regis, ne, bet palauk kitu nuomoniu.

 

tai laukiu kitu numoniu bet vis nieko naujo tai dar karta paklausiu ar yra budas downgraudinti be e3 flasher?

o jai ne kitas kalusimas kur galiu ji isigyti o gal yra kitu alternatyviu e 3flasher'iui? nes jo kaina nemaza. plius dar siuntimas

ir tie saitai bent kur as radau atrodo tokie nesaugus is pypal puses.

ir dar karta paklausiu kas girdeti is downgraundo puses?

aciu jums su pgarba.

dcvc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.