wader

Koki mobiluji pasirinkti?

Uz kuria operacine jus esat?  

41 narys prabalsavo

  1. 1. Kuri operacine jums labiau prie sirdies?



Rekomenduojami pranešimai

Taigi, noriu pirkti nauja telefona. Dabartinis mano yra Nokia N9 su MeeGo sistema, bet kaip zinote jai yra tik koks 1000 appsu, is kuriu tik kokie 20 vertingi ir galimi naudoti. Dabar mastau pirkti kazka naujo. Per mano rankas per pastaraji pusmeti praejo begale telefonu, nuo symbian^3 iki windows phone 7.5 (tarp ju ir android, iOS bei MeeGO). Labai ilgai mastau kuri modeli imti. Tad isvardinsiu apie ka mastau:

 

1. Apple Iphone 4

2. Motorola Atrix 2

3. Motorola Droid 3

4. Samsung Galaxy S2

5. HTC Sensation

 

Visi sie modeliai yra isties puikus. Visus apart Motorola Atrix 2 esu laikes rankoje. Net nezinau kuri rinktis. Del iphone bijau, kad ekrano nezuteks visom funkcijom (movies, gaming and other stuff) visu likusiu ekranai zymiai didesni, tik kad samsungo ekrano rezoliucija yra maziausia is visu, kas tikrai trikdo mane. Noriu uz tokia suma gauti geriausia aparata. Kaitaliojau telefonus labai ilgai, kol maniau kad N9 pateisins lukescius, bet visgi nokia nuvyle vel (kai paskelbe, kad meego mirus os (kas per lohai gali paskelbt telefono isleidimo metu apie jos os mirima)) ok, nevermind. Tad jei galit, bukit geri pakomentuokite koki modeli patartumet ir kodel?

 

DEKOJU JUMS LABAI IS ANKSTO !!!

 

PAGARBIAI WADER

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is sito saraso tai patarciau samsung galaxy s2 o seip tai dar patarciau koki motorola razr ir samsung galaxy nexus.

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, noriu pirkti nauja telefona. Dabartinis mano yra Nokia N9 su MeeGo sistema, bet kaip zinote jai yra tik koks 1000 appsu, is kuriu tik kokie 20 vertingi ir galimi naudoti. Dabar mastau pirkti kazka naujo. Per mano rankas per pastaraji pusmeti praejo begale telefonu, nuo symbian^3 iki windows phone 7.5 (tarp ju ir android, iOS bei MeeGO). Labai ilgai mastau kuri modeli imti. Tad isvardinsiu apie ka mastau:

 

1. Apple Iphone 4

2. Motorola Atrix 2

3. Motorola Droid 3

4. Samsung Galaxy S2

5. HTC Sensation

 

Visi sie modeliai yra isties puikus. Visus apart Motorola Atrix 2 esu laikes rankoje. Net nezinau kuri rinktis. Del iphone bijau, kad ekrano nezuteks visom funkcijom (movies, gaming and other stuff) visu likusiu ekranai zymiai didesni, tik kad samsungo ekrano rezoliucija yra maziausia is visu, kas tikrai trikdo mane. Noriu uz tokia suma gauti geriausia aparata. Kaitaliojau telefonus labai ilgai, kol maniau kad N9 pateisins lukescius, bet visgi nokia nuvyle vel (kai paskelbe, kad meego mirus os (kas per lohai gali paskelbt telefono isleidimo metu apie jos os mirima)) ok, nevermind. Tad jei galit, bukit geri pakomentuokite koki modeli patartumet ir kodel?

 

DEKOJU JUMS LABAI IS ANKSTO !!!

 

PAGARBIAI WADER

 

 

visi beveik vienodo lygio siaip tiek ekranais ,tiek kamerom , cia jau tik kas labiau patinka ..iphone 4 tikrai turi superini ekrana .cpu , nauja kamera tikrai daug geresne .cia jei svarbu fotkint. ziurint kas svarbiau yra ,ar ten kamera ar pvz kiek gb gauni ..padet issirinkt nesamone kazkokia butu..kad ir koki paimsi neprasausi. tik kad iphone su savo os ..o like su android.pats ka naudojau pvz su iphone4 kamera , meniu , touch tikrai super reaguoja,..skype video call kokybe irgi superine..filmuoja labai gerai ..jei ne iphone tada viena is galaxy arba HTC. is situ imciau .gal net labiau sensation. ne visiem samsungu korpusai patinka. velgi reikia ir del grozio juk rinktis.kas aki labiau traukia..cia prastu is ju nera ne vieno tikrai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tavo sąrašo imčiau iPhone 4 arba Droid 3. Kaip ir pats sakei visi jie yra išties puikūs tai ne kažką ir pasakysi. iPhone privalumas iOS, o Droid 3 - klaviatūra ir didesnis ekranas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau siuos 2 variantus

 

Samsung Galaxy S2

Apple Iphone 4

 

S2 imk jei esi siek tiek geekas ir megsti pasimodinti pahackinti telefoniuka, bei kai kurie spec geresni negu iPhone4.

iPhone4 labiausiai siulyciau, man labai patinka ios stabilumas jokiu bug, jailbreaka lengva pasidaryti, ir labai grazus dizainas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau siuos 2 variantus

 

Samsung Galaxy S2

Apple Iphone 4

 

S2 imk jei esi siek tiek geekas ir megsti pasimodinti pahackinti telefoniuka, bei kai kurie spec geresni negu iPhone4.

iPhone4 labiausiai siulyciau, man labai patinka ios stabilumas jokiu bug, jailbreaka lengva pasidaryti, ir labai grazus dizainas.

 

Gal ir geresnė geležis samsung'o, bet iphone vistiek naudotis bus patogiau, kad nuluž ką nors bedarant šansas labai mažas, ko nepasakysi apie android'ą, kuriuo norint naudotis sklandžiai reikia mažiausiai 2 branduolių proc'o, nes viskas plaukios. Iphone labai patogus kasdieniniam naudojimui ir pramogom, taip pat fotografuoja labai gerai, batarke laikys jų abiejų panašiai. Taigi pats siūlau iphone4, nes jis yra išbaigtas daiktas ir problemų su juo problemų kaip ir neturėtum turėt, o pažiūrėjus į samsung'us tai visi jie tokie patys, ekranų dydžiai tik skirias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velgi nesuprantu, kaip jus siulot jam dvieju metu senumo iPhone...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel siulom iPhone4 nes jei imti SGS2 tai kai iseis SGS3 visi pamirs apie ta SGS2 kaip ir buvo su SGS atnaujinimu nebus ir pan, o iPhone4 ilgai palaikys naujias ios versijas ir kaip jau mineta iOS daug grazesne ir geresne negu androidas tik dar vis kitiem sunku tai suprasti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, kad nelabai į temą, bet paklausiu. O tai n9 nekažką ragelis? Nes kai žiūrėjau internete tai gana patrauklus atrodo, kamera gera ir šiaip atrodo panašus į iphoną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, kad nelabai į temą, bet paklausiu. O tai n9 nekažką ragelis? Nes kai žiūrėjau internete tai gana patrauklus atrodo, kamera gera ir šiaip atrodo panašus į iphoną.

 

N9 tai geras savo spec ir panasiai bet meego OS labai mazai appsu turi todel daug kas jos nenori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel siulom iPhone4 nes jei imti SGS2 tai kai iseis SGS3 visi pamirs apie ta SGS2 kaip ir buvo su SGS atnaujinimu nebus ir pan, o iPhone4 ilgai palaikys naujias ios versijas ir kaip jau mineta iOS daug grazesne ir geresne negu androidas tik dar vis kitiem sunku tai suprasti.

 

Ne į temą

Argumentuok. Daug grazesne ir geresne. Kur cia tokia apklausa daryta buvo? Ar tik ne fanboyizmas skamba?
Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, kad nelabai į temą, bet paklausiu. O tai n9 nekažką ragelis? Nes kai žiūrėjau internete tai gana patrauklus atrodo, kamera gera ir šiaip atrodo panašus į iphoną.

 

Brangus zaisliukas, pabandziau naujauasia os, pazai palaikymo jai tai tenka keisti. Taigi liko tarp mano pasirinkimo motorolos ir iphone. Kuom motorolos skirias: atrix turi 1gb ram ir 4.3 colio ekrana, o droid 3 turi qwerty klavietura. Kodel motorolos ir iphone liko is pasirinkimo, nes motorolos manau kokybiskesnes negu samsung, o iphone tiesiog iphone. Pats masciau ar ne geriau pasiimti visgi dual core naujesniu modeliu, bet pagalvojus ar yra naudos, jeigu ios skalndziai veikia ant one core. b***** velgi pasimetes. Kiek ziurejau yahoo answers tai visi uz motorolas eina lyginant su iphone. Hmm...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi uz Motorola, pastaruoju metu labai jom susidomejau. Atrix 1GB RAM, 4.3' vs iPhone 4 512MB Ram 3.5'. Tau sprest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm. O kaip jum Motorola Atrix (pirmasis modelis) arba Motorola Photon?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.