sakiras

Užsimaniau projektoriaus

Rekomenduojami pranešimai

Nu va, pamačiau kad visai neblogai būtų pažaisti (kol kas tik PS2) žaidimus ant sienos, bet vat iškilo didžiulis klausimas...

 

Tarkime imu viena pigesnių - http://www.aliba.lt/ms513-black-dlp-3d-ready-svga-100001-2700-lumens-245kg-lamp-190w-45006500-hours-normaleco-hdmi/p68567 , kadangi aš norėsiu per konsoles žaisti žaidimus, tai kiek supratau reikia Video lizdo (geltono bent) tai va, pažiūrėjus į nugarėlę - http://www.aliba.lt/media/images/2011/11/16/ms513-black-dlp-3d-ready-svga-100001-2700_1.jpg matosi geltonas lizdas ;D Ir dar radau kaip su Xbox žaidžiama per šį projektorių -

 

 

Tai kaip manot, tinka šitas projektoriaus variantas?

 

P.S. atsiprašau kad durnus klausimus užduodu....

Redagavo sakiras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as pats zaidziu visa laika per projektoriu nes neturiu teliko :notworthy:

kaip uz tokia kaina tai gan geras variantas ..tik as manu xboxas pajungtas per hdmi kabeli as savo ps3 ir pasijunges per hdmi 'nors pas mane yra audeo video isejimai tavo variante yra priedas (nezinau kaip vadinas);kuris leidzia pajungti per komponentiny laida .tai manau pirmiausia turi susizinot ar galesi pasijungti savo ps2 kadangi nesu turejas ps2 tai nelabai isivaizduoju ar juos galima dar kaip nors kitaip pajunkti be audio video isejimu

Redagavo auksinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad zaidzia FM4 nenuostabu,X360 gi turi HDMI lizdą :) šaip man atrodo,kad turi eiti,nes ten paprasčiausia RCA video jungtis (lizdas)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokini mane žmogau,perki daiktą už daugiau nei 1000lt ir sprendi ar jis tau tiks pagal e-shopo paveiksliukus :) .Jeigu būtum bent jau specus pasiskaitęs apačioje būtum supratęs kad jis puikiai tiks tavo ps2.

2 x VGA (D-sub)

Composite (RCA)

S-Video

Audio (Mini jack)

HDMI

USB (Type mini B)

RS-232 (DB-9pin)

Tik tavo vietoje aš geriau pirmą PS3/Xbox 360 nusipirkčiau o tada jau apie projektorių galvočiau.Nes PS2 vaizdas nekoks bus per jį :) Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik tavo vietoje aš geriau pirmą PS3/Xbox 360 nusipirkčiau o tada jau apie projektorių galvočiau.Nes PS2 vaizdas nekoks bus per jį :)

 

Tai kol kas užteks ir PS2, nes kai nusipirksiu PS3 tai per kineskopinį teliką tokio džiaugsmo nebus, o ir projektoriui reikės taupyt iš naujo ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip nepatariu pirkti lempiniu projektoriu. Ju lempu laikas trumpas (3000-4000 valandu) o ir pacios lempos kainuoja 400-700lt.

 

Dabar labai populiareja LED projektoriai. Jie pagal kaina labai geri (pvz benq rimta LED projektoriu galima gauti uz 1200-1600lt) , lempos tarnauja 35000 - 50000 valandu, paciu lempu kaina ~200lt. Projektorius mazesnis ir lengvesnis. Kaip tik planuoju toki renginiam isigyti.

 

Jei ziureti nebrandiniu LED projektoriu, tai kokiam ebejuje ju galima gauti uz 300-500 lt (lowendiniai) ir apie 800-1200lt jau +- geri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip nepatariu pirkti lempiniu projektoriu. Ju lempu laikas trumpas (3000-4000 valandu) o ir pacios lempos kainuoja 400-700lt.

 

Dabar labai populiareja LED projektoriai. Jie pagal kaina labai geri (pvz benq rimta LED projektoriu galima gauti uz 1200-1600lt) , lempos tarnauja 35000 - 50000 valandu, paciu lempu kaina ~200lt. Projektorius mazesnis ir lengvesnis. Kaip tik planuoju toki renginiam isigyti.

 

Jei ziureti nebrandiniu LED projektoriu, tai kokiam ebejuje ju galima gauti uz 300-500 lt (lowendiniai) ir apie 800-1200lt jau +- geri.

 

Oba, dekui. Va nebloga manyciau radau, tiek PS2 tiek PS3 pajungsi.

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Home-Theater-LED-Projector-HD-1080P-VGA-TV-HDMI-DC-Component-P610-/160694396094?pt=UK_AudiVideoElectronics_Video_Electronics&hash=item256a21e4be

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip nepatariu pirkti lempiniu projektoriu. Ju lempu laikas trumpas (3000-4000 valandu) o ir pacios lempos kainuoja 400-700lt.

 

Dabar labai populiareja LED projektoriai. Jie pagal kaina labai geri (pvz benq rimta LED projektoriu galima gauti uz 1200-1600lt) , lempos tarnauja 35000 - 50000 valandu, paciu lempu kaina ~200lt. Projektorius mazesnis ir lengvesnis. Kaip tik planuoju toki renginiam isigyti.

 

Jei ziureti nebrandiniu LED projektoriu, tai kokiam ebejuje ju galima gauti uz 300-500 lt (lowendiniai) ir apie 800-1200lt jau +- geri.

 

O gal tokių panašių lietuvoj gal yra?

 

EDIT: štai kokš LED radau: http://www.ox.lt/lt/product/269877 kaip šis? nes man visi gerai atrodo ;D

 

Beje kuo skiriasi LED nuo DLP?

Redagavo sakiras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal tokių panašių lietuvoj gal yra?

 

EDIT: štai kokš LED radau: http://www.ox.lt/lt/product/269877 kaip šis? nes man visi gerai atrodo ;D

 

Beje kuo skiriasi LED nuo DLP?

 

Cia ne LED. Tik 5000h lempa. SVGA kokybe, nera hdmi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galit kas nors paaiškint ką reiškia ir kuo maždaug skiriasi: LCD, LED ir DLP , kuris ilgiausiai tarnauja ir t.t. Nes pamačiau kad visiškai žalias esu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu ir man su situo dalyku, kadangi nusipirkau PS3, ir zaidziu per telikika, jo istrizaine tikrai nemaza, bet neturi nei dvi, nei vga, nei hdmi jungties :thumbsup4: Reikia junkti arba i SCART arba i 3RCA jungti, taciau manau, kad per paprasta projectoriu, kuris nesa tik 800 x 600 liksi nusivyles ;\ manau, kad kazka tokio jau reiktu bent ziuret, ateiti kazka panasaus galvoju ir as pirkt Mano nuoroda tada jau nors ir 3D galima funkcija naudoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na sitas LCD prozikas. todel pigus.as pats turiu dar LCD viena Canon. apie LED vaizdo kokybe tai nieko pasakyt negaliu bet LCD vs DLP ,tai LCD realiai ryskiau rodo astriau ,bet turi labiau matoma "sietka" , o DLP maziau ta sietka matos. siaip pigiu kinietisku LCD proziku pilna su HDMi lizdais, ir ju lempos ziurejau po 40 svaru po to, kai mano lempa viena apie 150 svaru.

galiu pasakyt pats naudojau senesni prozika, bet pajunges pc/ps3/x360 ir losdamas ant 120' is 3 metru tai negalejau atsigrozet. todel naudojau viskam everyday ji. na ir tokiu atveju todel man jis laike tik apie 3 menesius. bet buvo verta tikrai :(

ai kitas dalykas..ypac pavasariui su saule svieciansia daznai..buk pasiruoses uzkalt to kambario langus aklinai..skaityk ta kambari jau teks paaukot..na kad ne jokia saules sviesa i ji nepatektu, tik tada gausi ryskiausia vaizda na. na lango uzuolaidu uzdengt tikrai neuztenka..nebent kaldra kokia ant lango uzmest ir apkamsyt visus plysiukus..tada jau galima grozetis :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na sitas LCD prozikas. todel pigus.as pats turiu dar LCD viena Canon. apie LED vaizdo kokybe tai nieko pasakyt negaliu bet LCD vs DLP ,tai LCD realiai ryskiau rodo astriau ,bet turi labiau matoma "sietka" , o DLP maziau ta sietka matos. siaip pigiu kinietisku LCD proziku pilna su HDMi lizdais, ir ju lempos ziurejau po 40 svaru po to, kai mano lempa viena apie 150 svaru.

galiu pasakyt pats naudojau senesni prozika, bet pajunges pc/ps3/x360 ir losdamas ant 120' is 3 metru tai negalejau atsigrozet. todel naudojau viskam everyday ji. na ir tokiu atveju todel man jis laike tik apie 3 menesius. bet buvo verta tikrai :(

ai kitas dalykas..ypac pavasariui su saule svieciansia daznai..buk pasiruoses uzkalt to kambario langus aklinai..skaityk ta kambari jau teks paaukot..na kad ne jokia saules sviesa i ji nepatektu, tik tada gausi ryskiausia vaizda na. na lango uzuolaidu uzdengt tikrai neuztenka..nebent kaldra kokia ant lango uzmest ir apkamsyt visus plysiukus..tada jau galima grozetis :)

 

Kai saulė už lango švies tai aš tikrai neketinu užsikalt langų ir sėdėt namie :) Vasarą atsisėsiu kokią 11Val ir varysiu :) Beje, kaip tie ekranai? Kiek mačiau tai kiti papraščiausiai lapus suklijuoja ir visai normaliai gaunasi ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.