Rolazz

Nepasikrauna kompas,

Rekomenduojami pranešimai

Kai jungiu kompa ismeta sita lentele: windows root/systm/nat.dl ir viskas, daugiau nieko neina padaryti, bandziau is per safe modus visokius, vistiek ta pati meta, bandziau perasyti windowsus, tai uzstringa pacioje pradzioje, ties setup is starting windows tam melynam fone, (nu supratot apie ka as) net iki windows repair neuzkrauna. Galvojau kaltas windows diskas, bet nei su kitu disku neina perasyti vistiek uzstringa.Beje kalbu apie windows xp. Ka daryti?

 

Windows could not start because the following file is missing or corrupt:

<windows root>\system32\hal.dll.

Please re-install a copy of the above file.

Redagavo Rolazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nukopijuoji i google <windows root>\system32\hal.dll

ir spaudi pirma linka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kokiu atveju pilnas win instaliavimas padeda visais kartais, nepriklausomai kas tam hdd yra ar ko nera..tik teisingai pasileisk kompa is instaliacinio disko, bei gal susikurk nauja particija ,ar tiesiog instalink ant virsau, jei turi tenai kokiu svarbiu duomenu,jei ne ,tada daryk full format visu particiju ir per nauja irasyk win. su tuo problemu tikrai neturi but

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kas is to? buciau pats rades, buciau cia nerases, tame tavo puslapyje beveik visi punktai reikalauja,kad butu einame i recovery meniu, nors pries tai minejau,kad man net jo neuzkrauna...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kas is to? buciau pats rades, buciau cia nerases, tame tavo puslapyje beveik visi punktai reikalauja,kad butu einame i recovery meniu, nors pries tai minejau,kad man net jo neuzkrauna...

 

tada mano duotame linke eini i pacia apacia. 10 punktas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kas is to? buciau pats rades, buciau cia nerases, tame tavo puslapyje beveik visi punktai reikalauja,kad butu einame i recovery meniu, nors pries tai minejau,kad man net jo neuzkrauna...

 

isirasyk Hirens boot cd . dar Linux koki mint ar ubuntu bootini diska.. per linux galima irgi pazet kas yra tam hdd nes ten pasibootins viskas is disko..tada galetum hdd ar formatuot ar pazet jo stovi ir pan ..

su Hiren cd irgi gali viska susivarkyt ..

o recovery menu nepades jei kritiskai sufailinai jau windousus..bet del to bootiniai diskai tikrai turi uzsikraut, kad ir nerastu hdd isvis

ikist fleske bootinant is disko , dar ras tada papildoma laikmena,tikrai pasileist turi instaliaciniai diskai.

kitas variantas jei Bios sugrybavo kazka, galima isimt batarke is motinos..ir tad megint pakurt kompa. man keliose situacijose yra padeja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsisiunciau hirens boot cd, gal koki tutoriala numesi kaip formatint partitions? pakol einu pats pasikrapstysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokio tutorialo? as nzn kas tame boot diske, jei tik freedos ir pagalbines programos, tai turetu uzsikrauti i dos aplinka, tada rasai fdisk ir enter, jame istrini esamas particijas ir sukuri naujas, tik jos turi buti fat32 arba ntfs, perkrauni kompa, vel i boot cd, tada rasai format c: ir enter, tai uztruks, kai baigs jei sukurei daugiau disku tai formatuok ir likusius, restart ir badyk rasyt win!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, žodžiu hardas nuėjęs buvo, pasikeičiau, viskas normaliai, jokių problemų dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.