tadasas99

linux ubuntu

Rekomenduojami pranešimai

i compaq presario cq 57 3xxx vakar irasiau linux ubuntu 11.10, nu vakar lyg ir norm buvo, snd ryte dar netu pasinaudojau, nuveziau atiduot ta kompa o ten jau wlan negaudo, parsivezu atgal mano wlan lyg ir randa bet signalo minimaliai mazai ir neprisijungia, ir nzn ka daryti, linux man naujiena, nzn nuo ko pradet!

aisku itarciau draiverius bet vakar tai veike, o db net uzbootinus is cd neveikia wlan!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i compaq presario cq 57 3xxx vakar irasiau linux ubuntu 11.10, nu vakar lyg ir norm buvo, snd ryte dar netu pasinaudojau, nuveziau atiduot ta kompa o ten jau wlan negaudo, parsivezu atgal mano wlan lyg ir randa bet signalo minimaliai mazai ir neprisijungia, ir nzn ka daryti, linux man naujiena, nzn nuo ko pradet!

aisku itarciau draiverius bet vakar tai veike, o db net uzbootinus is cd neveikia wlan!

 

na keista dar nebuvo prob su linux jokiais del to.gali cia megint ka prachekint

https://help.ubuntu.com/11.10/ubuntu-help/net-wireless.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na keista dar nebuvo prob su linux jokiais del to.gali cia megint ka prachekint

https://help.ubuntu.com/11.10/ubuntu-help/net-wireless.html

 

Linka ryt pazesiu.

Seip kiek googlinau tai radau kad reik draiverius instaliuot, atsisiunciu, bet instaliacija per command line, nu komanda parasyt pagal gida tai moku, bet gaunu atsakyma kad nera tokio failo ar direktorijos, o gide rasyta atsisiunti isextraktini ir rasai komanda, tai kur man det tuos draiverius kad comanda syveiktu? Kaip ant win tai suprasciau, rasai pilna adresa iki failo bet ant linux ziuriu kaip i naujus vartus ir nzn ka daryt.

Kaip suprantu linux tau teke paciupinet, nepatingek pagelbet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Terminale rašyk cd ir nuorodą iki draiverių. Pvz.: cd /home/user/downloads/ ir tada gali vest gide nurodytas komandas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.