GMR

Pasirodė naujas dashboard update 2.0.14717.0

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, MS netikėtai paleido naują dashbordo updeitą 2.0.14717.0 . Kolkas nesimato nei oficialių nei neoficialių žinių kas tai ir kaip tai įtakos pačią konsolę.

 

Aš asmeniškai rekomenduoju nepriimti updeito jei jau gavote pasiūlymą ir atsijungti nuo xbox live iki tol, kol bus patvirtinta kad updeitas saugus ir galima jį priimti bei naudotis live.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsisiunčiau tą updeitą ir galvos nesuku.

 

Ne į temą

Like a boss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na lauksim daugiau informacijos apie update. :D

Skaiciau uzsienio forumuose, kolkas kas atsinaujino dash'a tai problemu neturejo, tikekimes bedu nekils <_<

Redagavo Frisby

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kiek laiko dabar maždaug reiks laukt, kol paaiškės saugu ar nesaugu jungtis į Live?

Redagavo Impaler
kad bus aisku, tada ir bus informacija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kiek laiko dabar maždaug reiks laukt, kol paaiškės saugu ar nesaugu jungtis į Live?

 

tai tuoj viskas paaiskes, c4eva turetu pranest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NEWS FROM TEAMXECUTER:

 

The new 2.0.14717 dashboard is being rolled out globally this week and so far we have seen possible changes to the CB that may affect RGH consoles.

 

As always we suggest that you do NOT update until it has been investigated further.

 

In the meantime if anyone has an RGH console and they have updated - please post your test results and changes (both FW and RGH). We require the new dash update files both slim and phat (all versions).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

This is a general system maintenance update and there are no new features that will show up once the system has been updated.

 

The CB is Patched and Upgraded blocking Reset Glitch Hack on Phat Motherboard Models.

 

Kiek žinoma tai neliečia žmonių su CFW, problema tik iškyla su RGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko cia c4eva ir dashboard'ai jis nenagrineja, ju. nagrineja kiti scene dev'ai. c4eva tik reversina dvd ofw'us ir kuria cfw'us.

 

turejau omeny c4evaspeaks tam webe. ten naujienos visos eina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš GMR pirmo posto supratau, kad turėjo pasiūlyt priimt update ar nepriimt, tačiau pas mane jokio update neišmetė ir nieko automatiškai nesiuntė. Čia tiesiog man jo nepasiūlė ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau tas update išėjo tyliai ir neoficialiai, todėl ne visiems jį kiša dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš GMR pirmo posto supratau, kad turėjo pasiūlyt priimt update ar nepriimt, tačiau pas mane jokio update neišmetė ir nieko automatiškai nesiuntė. Čia tiesiog man jo nepasiūlė ar kaip?

 

Same for me, nieko dar nepasiule, bent jau man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visiems regionams ir ne visoms konsolems iskart eina updeitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.