Dasaco

Vienas internetas ant laptopo ir PC

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Turiu stacionaru kompiuteri ir laptopa. Prie stacionaraus prijungtas skynet LAN laidas ir juo naudojuos jau beveik 2 metus. Neseniai nusipirkau laptopa ir noriu kad juose butu vienas rysys.

Turiu toki prietaisa, nezinau ar tai routeris ar switch, ieskojau internete, bet taip ir neradau, idesiu kelias nuotraukas, taip pat turiu 3 interneto laidus (1 skynet Lan'o). Buvau bandes prijungti, internetas tesiog neveike, bandziau nueiti i nustatymus per 192.168.1.1 ir 192.168.0.1, taippat neveike

Ar galiu naudotis vienu internetu dviejuose kompiuteriuos, jeigu galiu tai kaip, ar man reikia dar kazka nupirkti ar panasiai?

Dekui uz atsakymus :thumbsup4:

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Dasaco

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Turiu stacionaru kompiuteri ir laptopa. Prie stacionaraus prijungtas skynet LAN laidas ir juo naudojuos jau beveik 2 metus. Neseniai nusipirkau laptopa ir noriu kad juose butu vienas rysys.

Turiu toki prietaisa, nezinau ar tai routeris ar switch, ieskojau internete, bet taip ir neradau, idesiu kelias nuotraukas, taip pat turiu 3 interneto laidus (1 skynet Lan'o). Buvau bandes prijungti, internetas tesiog neveike, bandziau nueiti i nustatymus per 192.168.1.1 ir 192.168.0.1, taippat neveike

Ar galiu naudotis vienu internetu dviejuose kompiuteriuos, jeigu galiu tai kaip, ar man reikia dar kazka nupirkti ar panasiai?

Dekui uz atsakymus :)

 

na ant jo pacio juk matai is priekio uzrasyta kad tai switch...taigi su tuo viskas aisku. tau reikia routerio,ir tada jeigu tavo neta nera prisegetas prie tavo PC ,tada pajunges per routeri galesi dalintis netu su kiek nori irenginiu. dazniausia neto tiekejai to nenori leist, todel neta prisega prie to kompo kuri pajungi pirma. bet aisku pirma reikia pamegint ,tada zinosi , arba tiesiog paskambink jiem ir paklausk. jei bus prisege gali pameluot kad tau cia butinai reikia abieju kompu nu kad ten butina del kokiu svarbiu darbu ir pan. bent jau man kai buvo prisegtas, tai po to atsege ir galejau normaliai naudotis per routeri. sekmes ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tada reik routeri nuspikirkt.

 

Aciu uz pagalba ;)

Redagavo Dasaco

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pririsimo prie mac butu paprasciau:

Ikisi laida i laptopa jei veikia netas vadinasi nepriristas, jei butu priristas tada renkiesi routeri su mac klonavimo funkcija ir nereikes niekam skambint ir verkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.