puretelius

Playstation 3 neskaito jokiu kompaktu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Reikalinga pagalba,

 

Mano Playstation 3 (fat, 40gb) neskaito jokiu kompaktu, nei blu-ray, nei dvd. Pravaliau lazeri (KES-400A) bet vistiek tas pats... Neveikia... Idedamas kompakta uzsidega melyna sviesele ir ji visada buna uzsidegusi. Kompaktas kas 3-4 sekundes truputi pasisuka ir nustoja, ir tai buna nuolatos. Lazeriukas idejus kompakta ispradziu padega raunosa spalva ir veliau nustoja. Nezinau kuo grebtis... Negi man reikes pirkti nauja lazeri (KES-400A)?

 

Prasau pagelbekite

 

Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Reikalinga pagalba,

 

Mano Playstation 3 (fat, 40gb) neskaito jokiu kompaktu, nei blu-ray, nei dvd. Pravaliau lazeri (KES-400A) bet vistiek tas pats... Neveikia... Idedamas kompakta uzsidega melyna sviesele ir ji visada buna uzsidegusi. Kompaktas kas 3-4 sekundes truputi pasisuka ir nustoja, ir tai buna nuolatos. Lazeriukas idejus kompakta ispradziu padega raunosa spalva ir veliau nustoja. Nezinau kuo grebtis... Negi man reikes pirkti nauja lazeri (KES-400A)?

 

Prasau pagelbekite

 

Aciu

 

jei pats ps3 veikia be problemu, na viskas pasileidzia kas ne is disku ir pan, zaidimai veikia , viskas veikia. tada jo reiks lazeri keist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.