Oskaritas123

Del interneto...

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,turiu problema...Isijungiu pc ir noriu isijungt interneta.Wifi routeris ijungtas. Ant kito pc viskas gerai,o ant maniskio-negaudo mano wifi routerio skleidziamo rysio... Gal turite kokiu patarimu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu problema...Isijungiu pc ir noriu isijungt interneta.Wifi routeris ijungtas. Ant kito pc viskas gerai,o ant maniskio-negaudo mano wifi routerio skleidziamo rysio... Gal turite kokiu patarimu?

 

duok info daugiau . koks pc .ar laptopas, jei taip ar jame ijungtas wifi. ar aplamai pagauna kompas ta wifi spot tavo, tik kad neprisijungia, ar isvis nepagauna nieko. na pirmas dalykas ka padaro visi irenginiai su kuriais gaudom wifi, tai parodo kad surado wifi spot. tai jei to neturi tai problema tavo kompe, nustatymuose gal ar kazkas neijungta, ar kazkas neinstaliuota. jei gali padaryk capture screenu ka rodo tavo kompas kai megini ieskot wifi. tada bus galima padet kazka .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kompe wlanas isjungtas? laptopuos dazniausiai fn+f12 arba atskira wlan knopke!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane laptopas, win7. Prieš kelia dienas perrašiau win, tada reikėjo trumpam išjungt iš tinklo routerį, tai tikriausiai nusimušė nustatymai. Bet mac, ip, gateway atstačiau (per dewice manager). Tačiau per run>cmd rodo , kad neprisijungęs prie wirelesso (Įkėliau, ką rašo pc.txt ). Šiaip viskas nustatymuose nustatyta, gaudo kaimynų internetą, mano net nerodo,kad toks yra. Driveriai įrašyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandei routerio gamyklinius parametrus atstatyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasciausiai tu ji esi pas save kompe uzsiblokaves nes kadangi kitas pc gaudo wifi o tavo ne tai kompe ieskok o routeri palik ramybeje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane laptopas, win7. Prieš kelia dienas perrašiau win, tada reikėjo trumpam išjungt iš tinklo routerį, tai tikriausiai nusimušė nustatymai. Bet mac, ip, gateway atstačiau (per dewice manager). Tačiau per run>cmd rodo , kad neprisijungęs prie wirelesso (Įkėliau, ką rašo pc.txt ). Šiaip viskas nustatymuose nustatyta, gaudo kaimynų internetą, mano net nerodo,kad toks yra. Driveriai įrašyti.

 

routeri nuresetink, numesk visus passwordus ant jo , ir tada megink . o siaip tai negali but kad kitus gaudo o savo jau ne, nes rodo visus wifi irenginius siaip ar jie butu uzblokuoti ar kokie ,vistiek ji pagauna. tai tau pries tai veike ? cia tik kai win7 perrasei pradejo neveikt ?

atsinesk ta lapa prie routerio ir pajung per laida .pazek ar taip pagaus neta

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba Routerio nustatymuose padaryta kad nerandamas butu, tik manual budu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.