ignax255

Padekit issirinkti

Rekomenduojami pranešimai

tai va del to patikrinimo mano draugas turejas prei mano akiu krito ekranas suskino, atrode tikrai graudiai, nu bet del patarumo dar nesuku tiek galvos ziurejau bet pvz s2 devetas visi ytartini is anglijos siap noreturi s2 bet del tu skelbimu tai nzn, bet negi be iPhone 4 ir sgs2 nera geru telefonu uz tokia kaina?

 

Visi telefonai geri. HTC Desire HD , HTC HD2 - nebrangus telefonas bet jis man patinka savo universalumu jame galima paleisti daugelį populiariausių os. HTC EVO 3D , Se xperia play - jeigu esi konsolių manas , SE ARC , po to samsung galaxy s - senesnis modelis , bet super. .

 

 

Parašyk PM pabendrausim galbūt išrinksim tau geriausią.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4s tai tikrai sutikčiau, kad kaina milžiniška, bet pvz 3gs tikrai manau geras telefonas ir jį geros būklės gali už ~700lt pasiimti.

 

Samsung Galaxy Ace geresnis, ir gali naują pigiau pasiimt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Samsung Galaxy Ace geresnis, ir gali naują pigiau pasiimt.

 

Pritariu tau bet man Ace jau kazkodel nebepatinka nes manau uz didesne kaina yra geresniu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz 1000lt as imciai naudota iPhone4, gera kamera, ekranas geras. O sgs2 tikrai geras, superamoledas ir gorilla glass ekranas tikrai grazus. Tik vat nezinia kaip del ICS man atrodo su samsung politika sgs2 negaus atnaujinimo :(

Kiti telfonai tai nebent se arc s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz 1000lt as imciai naudota iPhone4, gera kamera, ekranas geras. O sgs2 tikrai geras, superamoledas ir gorilla glass ekranas tikrai grazus. Tik vat nezinia kaip del ICS man atrodo su samsung politika sgs2 negaus atnaujinimo :P

Kiti telfonai tai nebent se arc s

 

Idomu koke ten dar samsung politika yra ? Kaska cia perdedi nes S2 jau turi ICS ir iki S3 da reikes nemazai palaukti taip ,kad S2 jie dar nepamirso. Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Samsung politikos nezinai? O kad s2 gavo atnaujinima tai gerai bet ir tai kiek kartu sake taip taip jau kita savaite bus ir nieko neduoda ir taip zadejo gal kokius 5 kartus, kol pagaliau dave ta ics.

Samsungai tai yra iphone kopijos touchwizz normaleme ics neisnaudoja telefono galimybiu tik dar labiau apkrauna ji nereikalingom aplikacijom.

Nors kaip telefonas jis tikrai geras, aisku juk kiekvenas daiktas turi savu trukumu ir pliusu. Na panasiai bus ir su tabletais is samsung kaina didele o ar perki koki archos uz 1000teli ar uz 2000ltgalaxy tab gauni tapati ka turi archos plius archos netgi geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulyciau SE Xperia Neo V pats turiu :)

Redagavo dovys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei esi pakankamai turtingas, tai imi lievaka vidutinioka ir keiti juos kas metus. Kitu atveju imi geriausia ir nesuki galvos. Cia del meskafonu taip. Jei reik tik paskambint ar sms parasyt imi pigiausia nokia ir nesuki smegenu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.