ignax255

Padekit issirinkti

Rekomenduojami pranešimai

Noriu kad man padetumete issirnkti koki smart phon'a iki1000lt noriu tik protingu atsakymu ir kad jie butu logiski su daugybe patarimu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Samsung Galaxy S2 - Nors ir nesu android mėgėjas , bet patariu imtį šitą. Gražus ir paprastas dizainas , daug funkcijų ir vis daugėja kartu su naujomis android versijomis. Tai pat gera kamera , didelis ekranas kuris tinka naršyti internete galbūt retkarčiais pažiūrėti filmą.Minusas toks , kad muzika negroja garsiai na bet garso užtenka.Užmiršau paminėti , jog android pasižymi programų , žaidimų gausa.

 

 

Galbūt galėčiau patarti kąnors geriau , jeigu pasakytum kam telefoną įprastai naudoji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai zinau tai geras telefonas bet jis nekainuoja 1000lt o as kazkaip noreciau naujo ne deveto, man telefono reikia kasdienybiai t.y mokykloj kad nebijotu netyciniu sumusimu o kiek zinau s2 patvarumu nepasizymi, nezinau reikia kad ekranas butu ne mazas kokio 3.6 ar daugiau colio galbut ne su adroid OS net nezinau. Vis dar laukiu patarimu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Taigi gali naudoti apsaugą nuo subraižymo, dūžių ten dėklus telefonų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip aplamai android telefona rinktis reikia ne kaip telefona o kaip palncete, t.y. pagal tuos pacius kriterijus, renkantis nauja sakyciau dar ir paprasciau, atsiverti el parduotuves tel prekes, ir tave tenkinancia kaina ir tave dominancius tel patikrink www.gsmarena.com, kreipk demesi i ekrano raiska, vidines atminties kieki, cpu ir gpu, visai paprasta!

juk jei jau rekiesi butent android o ne symbian, tai tu nori android zaidimu, programu gero patogaus ir pilnavercio neto, o kad is situ dalyku viska kas siai dienai yra tau reikia kuo galingesnio aparato, cia pan kaip ir renkantis pc, o jei tau visko nereikia tai as nesuprantu kuriu velniu tada reiktu isleisti 1000lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori neblogo telefono ir ,kd nieko neatsitiktu jei iskris ar i vandeni imerksi tai imk motorola defy +.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek mačiau 4-to kaina nuo ~1300lt prasideda, tad truputį pataupius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, o ka jus sulytumes jeigu kaina iki 1000 kad butu geriausias variantas nes variantu yra tikrai daug, kaip jums sis variantas? http://www.gsmarena.lt/telefonai/htc/desire-s/kaina

 

uz 1050lt gauni 1ghz cpu adreno 205gpu 480x800 raiska 768mbram

uz kokius 300lt gali pasiimti 600mhz adreno 200gpu 480x800raiska 512mb ram

aisku skirtumas yra bet ar trigubas? uz 1000l manyciau i du branduolius reik dairytis o jei neiseina tai nzn, siulyciau palaukt kol iseis, nes uz tokius aparatus 1000lt nematau uz ka moket!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl nepasižvalgius mažai naudoto iphono?

 

Na, gal tai tik mano nuomonė, bet jis visiškai nevertas savo kainos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4s tai tikrai sutikčiau, kad kaina milžiniška, bet pvz 3gs tikrai manau geras telefonas ir jį geros būklės gali už ~700lt pasiimti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai zinau tai geras telefonas bet jis nekainuoja 1000lt o as kazkaip noreciau naujo ne deveto, man telefono reikia kasdienybiai t.y mokykloj kad nebijotu netyciniu sumusimu o kiek zinau s2 patvarumu nepasizymi, nezinau reikia kad ekranas butu ne mazas kokio 3.6 ar daugiau colio galbut ne su adroid OS net nezinau. Vis dar laukiu patarimu :)

 

Iš kur tokios žinios , kad S2 nepatvarus? Mano brolis turi yra dešimtis kartų kritęs iš 1-3 metrų aukščio ir net ekranas nesusibraižė.Tad pirmiausia reikėtų patikrinti ,o ne iškart skleisti erezijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va del to patikrinimo mano draugas turejas prei mano akiu krito ekranas suskino, atrode tikrai graudiai, nu bet del patarumo dar nesuku tiek galvos ziurejau bet pvz s2 devetas visi ytartini is anglijos siap noreturi s2 bet del tu skelbimu tai nzn, bet negi be iPhone 4 ir sgs2 nera geru telefonu uz tokia kaina?

Redagavo ignax255

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.