momo

Del xbox 360 pirkimo.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

 

Nesu tikras ar cia parasiau na bet gal nieko tokio. Svarsciau pirkti xbox ir savaime aisku noriu jasperio. Bet reikia kuo pigiau. Atrisamas ar ne man nelabai rupi. Dar vienas dalykas kad komplektacija irgi neturi but gera. Uztenka kad butu visi laidai gali but be hardo be pulteliu. Kitaip sakant viskas kas nebutina zaidimui nebutina ir man. Noreciau pigiau. Iki 400lt butu labai gerai. Maciau daug xboxu <400 bet visi senesni modeliai ir siaip nelabai pasitikiu tokius pirkt. Nes negaliu zinot ar man jis savaite ar metus tarnaus. Noreciau patarimu jei galima. Ar as cia tik svajoju ar visgi galeciau gaut kazka panasaus uz tiek? Beto svarbu kad nebutu banintas XBL.

 

Manau kaip ir viska paminejau. Laukiu atsakymu ir patarimu. Dekoju is anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

 

Nesu tikras ar cia parasiau na bet gal nieko tokio. Svarsciau pirkti xbox ir savaime aisku noriu jasperio. Bet reikia kuo pigiau. Atrisamas ar ne man nelabai rupi. Dar vienas dalykas kad komplektacija irgi neturi but gera. Uztenka kad butu visi laidai gali but be hardo be pulteliu. Kitaip sakant viskas kas nebutina zaidimui nebutina ir man. Noreciau pigiau. Iki 400lt butu labai gerai. Maciau daug xboxu <400 bet visi senesni modeliai ir siaip nelabai pasitikiu tokius pirkt. Nes negaliu zinot ar man jis savaite ar metus tarnaus. Noreciau patarimu jei galima. Ar as cia tik svajoju ar visgi galeciau gaut kazka panasaus uz tiek? Beto svarbu kad nebutu banintas XBL.

 

Manau kaip ir viska paminejau. Laukiu atsakymu ir patarimu. Dekoju is anksto.

 

Gali pasiziureti ebay.co.uk ten gali pigiai surast ,o Lietuvoje gal ir sunkiai bet imanoma rast xbox360 iki 400lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali pasiziureti ebay.co.uk ten gali pigiai surast ,o Lietuvoje gal ir sunkiai bet imanoma rast xbox360 iki 400lt

 

Ne taip seniai ziurejau tai ten labai retai yra su pristatymu i Lietuva. Ir tikrai labai daug sugedusiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip bet vargu ar cia jasperis? Ir beto abejoju kad 1 jie duos 1 month warranty i Lietuva. Nors gal ir leistu grazint jei kas su juo butu netaip ar sugestu.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Microsoft-Xbox-360-2006-Console-Appears-work-returned-NON-HDMI-/160746139544?pt=UK_VideoGames_VideoGameConsoles_VideoGameConsoles&hash=item256d376f98 Ka dar radau. Nesistebiu kad no returns. Viena diena veiks kita jau suges.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Official-Microsoft-XBOX-360-Arcade-Console-512-MB-HDMI-Jasper-Chipset-/200720991070?pt=UK_VideoGames_VideoGameConsoles_VideoGameConsoles&hash=item2ebbe7435e Tas pats pardavejas bet kita preke. Cia jau parasyta kad jasperis.

Redagavo momo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip bet vargu ar cia jasperis? Ir beto abejoju kad 1 jie duos 1 month warranty i Lietuva. Nors gal ir leistu grazint jei kas su juo butu netaip ar sugestu.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Microsoft-Xbox-360-2006-Console-Appears-work-returned-NON-HDMI-/160746139544?pt=UK_VideoGames_VideoGameConsoles_VideoGameConsoles&hash=item256d376f98 Ka dar radau. Nesistebiu kad no returns. Viena diena veiks kita jau suges.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Official-Microsoft-XBOX-360-Arcade-Console-512-MB-HDMI-Jasper-Chipset-/200720991070?pt=UK_VideoGames_VideoGameConsoles_VideoGameConsoles&hash=item2ebbe7435e Tas pats pardavejas bet kita preke. Cia jau parasyta kad jasperis.

 

Ne į temą

Tu X360 pirkdamas už 330 dar ir warranty nori gaut :thumbsup4:, kiti džiaugiasi nusipirkę ir už tuos 500 pinigų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pasiulymas - pataupyti..Nes dar tie 300 ar 400 ir turesi nauja rimta daikta, su garantijom ir panasiai..Nebent skubi pasenti ir ateity kompiuteriniu zaidimu nezaisi ;D

Redagavo StiffXStuff

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siekiu sutaupyti. Nes ruosiuos pirkt zaidima ir dar golda. Tikrai nenoriu isleist 1000+-. Ir taip nesitikiu garantijos bet kaip jau sakau siekiu sutaupyti. Viskas kas nebutina - man nereikalinga. Pulteli turiu. Jei reiks kito nusipirksiu. Ir jei ten jasperis (siaip abejoju kad kistu koki slamsta top rated selleris. Esu pirkes kelis kartus is ebay. Kaip apraso taip ir buna. Bent jau kolkas taip buvo). Net jei gauciau uz tuos 330 vistiek apie 500 isleisciau. Dekoju dar karta visiems uz patarimus. Kol kas neskubesiu pirkt. Nesiruosiu lost labai daug zaidimu. Dauguma ju galiu zaist ant pc. Bet yra kelios isimtis kurias noreciau ant xbox pazaist. Kadangi vargu ar cia bus pagrindinis mano zaidimu irankis nenoriu daug investuot.

 

Dar norejau paklaust. Tarkim mane uzbanintu XBL. Banina ACC ir motinine ar tik motinine? Turbut kvailas klausymas bet kazkaip pastebejau zmones kalbant tik apie motinine.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar norejau paklaust. Tarkim mane uzbanintu XBL. Banina ACC ir motinine ar tik motinine? Turbut kvailas klausymas bet kazkaip pastebejau zmones kalbant tik apie motinine.

 

banina tik pacia konsole :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.