scalman

Ratchet & Clank HD Trilogy

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas: Idol Minds
Leidėjas: SCEA
Žaidimo variklis:
Žanras: 3D platformer
Režimai:
Išleidimo data: 2012
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PS3
Puslapis:


labai gera serija , kartu su Jack serija, ant ps2 sulosta . :)

Nuotrauka

Sony has officially announced The Ratchet & Clank Collection today.

The company has shared the following details about the game:

- Includes Ratchet & Clank, Ratchet & Clank: Going Commando, Ratchet & Clank: Up Your Arsenal
- Remastered by Idol Minds
- 1080p
- 720p stereoscopic 3D
- Three Platinum Trophies
- Online co-op multiplayer from Up Your Arsenal included
- Out this fall in North America
- Out this spring in Europe


Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu, kad tokius zaidimus prikelia naujam gyvenimui. Is pradziu buvau pries tokius dalykus. Nors galima sakyti ir dabar esu. Mano nuomone yra likusi, kad ne visus senus zaidimus reikia remakinti i HD ir prikelineti. Yra tokie, kurie turetu buti palikti zaideju atmintyse ir neprikelinejami. Bet sitas kaip tik. (Kaip ir koks Sly trilogy) Primena senus ir gerus laikus, kai teko megautis pirmaja dali ir keliauti po planetas. Galima sakyti senos dalis idomesnes negu naujosios. Kaip kad tokios dalis: Crack in Time.. Kurios pagal mane jau nusivaziavo nuo saknu. Ka, smagaus zaidimo kas isbandines ar prisimins senus laikus. Vertas zaideju demesio, net gi ir suaugusiu. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip galima but pries tokius dalykus aplamai ? :third:

juk neliepia tau pirkt . netinka neimi .

gerai tas kad gauni cia jau po 3 zaidimus ir pagerintus kad galetum lost ant HDTV. tai cia vien tik WIN visais atvejais..galetu daugiau prikelt ju. na yra tokiu kurie nera ju zaide , kurie neturejo PS2 . tai cia jiem bus pirmas kartas. taigi super. yra tokiu kurie kad ir lose , bet jau labai senai , pamirse, dabar turi jau naujas konsoles ir noretu vel juos prisimint ..ir iskart gauni visa serija vienam diske..velgi super prisiminimai bus . :thumbsup4:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS2 neturėjau, brolis turėjo, bet spėjau pereiti tik GOW abi dalis ir viskas. Tai remake iš tiesų yra gerai, nes tokiems kaip man galima mėgautis tais žaidimas. Perėjau sly kuris iš video atrodė blankokai bet išbandžius tai oho koks geras žaidimas. MGS collection irgi, tik 4 dalį buvau žaidęs padarė remake atsirado galimybė išbandyti ir jas ką sėkmingai ir padariau. Kaip ir scalman sakė negrūda tau jie kad būtinai pirk. Pirks tie kurie nežaidę ar nori prisiminti, surinkti trofėjus ir smagiai pažaisti :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip galima but pries tokius dalykus aplamai ? <_<

juk neliepia tau pirkt . netinka neimi .

gerai tas kad gauni cia jau po 3 zaidimus ir pagerintus kad galetum lost ant HDTV. tai cia vien tik WIN visais atvejais..galetu daugiau prikelt ju. na yra tokiu kurie nera ju zaide , kurie neturejo PS2 . tai cia jiem bus pirmas kartas. taigi super. yra tokiu kurie kad ir lose , bet jau labai senai , pamirse, dabar turi jau naujas konsoles ir noretu vel juos prisimint ..ir iskart gauni visa serija vienam diske..velgi super prisiminimai bus . :rolleyes:

 

Ne į temą

As ne ta prasme turejau omeni rasydamas, kad zmogus turi pasirinkima pirkti ar nepirkti, ziureti ar neziureti. As norejau pasakyti tai, kad yra zaidimai ir tam tikri gyvenimo etapai kuriuose jie buvo sukurti ir prabegus tam tikram laikui, zaidimas praranda prasme ji zaidziant dabar. Kas ji zaidzia pirma karta. Jeigu paprasciau sakant, paimti Nokia 5110 ir programine iranga ideti i Iphone S4. Zodziu kaip kam. Aisku gerai, kad ramekina tikrai neblogus pasirinkimus kaip sis. Jeigu juos ramekina ir juos zaidzia kiti su pasimegavimu, tada viskas ok. As tik uz. Jeigu man duotu MGS pirma dali, as atsisakyciau. Cia mano nuomone. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.