pixonas

Problemos su hdmi

Rekomenduojami pranešimai

Kai pajungiu i HDMI xboxa prie televizoriau, pradeda kartais keistis rezoliucija arba sumirgsi ekranas. Keiciau rezoliucija i optimal, tai pasidare 1080p, tai sumazinau paskui iki 720 ir vistiek tas pats. kas gali buti negerai? nes visiems zaidimams taip yra, tai nemanau kad zaidimuose esme . televizorius irgi naujas Philps LED'as. as naudoju xbox 360 slim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai pajungiu i HDMI xboxa prie televizoriau, pradeda kartais keistis rezoliucija arba sumirgsi ekranas. Keiciau rezoliucija i optimal, tai pasidare 1080p, tai sumazinau paskui iki 720 ir vistiek tas pats. kas gali buti negerai? nes visiems zaidimams taip yra, tai nemanau kad zaidimuose esme . televizorius irgi naujas Philps LED'as. as naudoju xbox 360 slim.

 

HDMI laidas turbūt prastos kokybės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

90% kad kaltas HDMI laidas. Retai, bet buna slimuose kad streikuoja HDMI portas.

Dar retesnis variantas (pats toki turiu) kai konsole per HDMI neveikia arba veikia su trugdziais per HDMI tik ant vieno TV. T.y ta pati konsole puikiai veikia ant kitu tv, o ant to pacio tv puikiai veikia kitos konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su situ laidu ant kito tv man veikia viskas kuo puikiausiai, na o del kito tv tai pabandyt tada reikes gal pas ka nors. bandziau pamazint rezoliucija , bet nepadejo. siaip nustojo dabar lyg ir keist rezoliucija, bet vis sumirgcioja ekranas. is pradziu daznokai paskui reteja, nesuprantu. pagrinde keiciasi kai update koki darai arba krauna zaidima, nes zaidimo metu nesikeicia.

Redagavo pixonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su situ laidu ant kito tv man veikia viskas kuo puikiausiai, na o del kito tv tai pabandyt tada reikes gal pas ka nors. bandziau pamazint rezoliucija , bet nepadejo. siaip nustojo dabar lyg ir keist rezoliucija, bet vis sumirgcioja ekranas. is pradziu daznokai paskui reteja, nesuprantu. pagrinde keiciasi kai update koki darai arba krauna zaidima, nes zaidimo metu nesikeicia.

 

Gal uzluzes kur. Isbandyk pirma ne ant kito televizoriaus (nes ten gali but kitoks luzimas), o su kitu HDMI laidu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakeiciau laida, vistiek tas pats. pastebejau, kad zaidziant nemirgsi ir nesikeicia rezoliucija. teks bandyt kita televizoriu tada. gaila kad laida AV palikau JAV . bet nesuprantu , ten veike pukiai pries savaite mazdaug as tik gryzau ir cia jau negerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laidas gal senos HDMi versijos ir su tv nelabai draugauja jei ta versija ,gali but ir del to prob.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai is kur man zinot kokios versijos tas laidas ar kaip ten? Parasiau i microsoft, tai paprase duomenu ir pasake kad mano hdmi portas negeras xboxe. Gali but kad jie mato tokius dalykus per savo kompus ten ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pradžioje periodiškai užeidavo, tačiau vėliau pasikeičiau rezoliuciją ir tuo pačiu iš 50 Hz į 60 Hz (screen rate berods vadinasi nustatymai arba tiesiog keičiant rezoliuciją duoda pakeist) ir niekas nebemirguliuoja. Pamėgink ir tu screen rate pakeist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera man tokio dalyko kaip screen rate keitimas, neismeta net kaip keiciu. nzn net ka daryt ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.