scalman

The Walking Dead: The Game

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Nuotrauka


Kūrėjas: Telltale Games
Leidėjas: Telltale Games
Žaidimo variklis:
Žanras:
Režimai:
Išleidimo data: 2012 Balandis
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PC, Mac, PS3, X360
Puslapis:


http-~~-//www.youtube.com/watch?v=SzMQ7sJFevc&feature=channel

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=q5dx_Y7Ry-Q&feature=channel

The first episode of the adventure game based on hit comic book series The Walking Dead will debut this April.

The project from Telltale Games will be available for PCs, Macs, PlayStation 3 and Xbox 360, with more formats to follow.

The game stars Lee Everett, a convicted criminal roaming a world infested by zombies.

"Running around with a gun isn't what The Walking Dead is about; it's about is how people caught in an apocalypse deal with facing their own death every day, and the horrible choices they have to make to survive," says series creator Robert Kirkman in a statement. "Telltale's game series has captured the spirit of the comic books perfectly."

The popular comic book series has also spawned an equally successful TV show, which runs on AMC.

Each of the five episodes will be priced at $4.99 (400 Microsoft points), with a pre-order "season pass" available in Telltale's online store for $22.49, with each pass purchase signing fans up for a chance to win a cameo as a killable character in the fourth episode.


xbox 360 gameplay
http-~~-//www.youtube.com/watch?v=XbIvS-DiUrs&feature=channel

taigi 5 epai , kiekvienas po $5. arba preordas siek tiek pigiau $22.50 uz visus. Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as pagalvojau iskart apie Borderlands vizualini stiliu pateikimo, nes na tikrai nesa i tai, aisku visai kita sneka apie pati gameplay..na cia jau ..hmm :D toks interaktyvus komiksas bus. turetu isleist 5 epus viso..cia bus pirmas episodas dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu rimtai.. tai atrodo ziauriai clunky.. kazkaip be dvases zaidimas. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man irgi iskarto pirma mintis is borderlands,bet pats zaidimas nzn,man valdymas nelabai toks ir cia nauji veikejai,geriau kokia story su rick grupe sukurtu tada butu jega,arba kazka originalesnio turi sugalvot,ten galetu su tais kurt kur pirmam sezone tas niga su vaiku isvaziavo y kita puse.

Ir dar moves nelabai tikroviski vietomis,o tai irgi kliuna,bet kas labiausiai tai sakau tas valdymas nekoks tikrai,kamera galetu buti ne is sonu ir kitus bet nuo nugaros kaip normaliai 3thrd person tada butu geriau manau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip panasu i Fear Effect. Seip labiau panasu, kad bus tik DLC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pala,pala,jau balandį išeina? B)

 

tai kiek jau laiko tą žaidima gamina?

 

B) kas ten zino juos. bet jo jau pirmas epas iseina , $5 kainuos.

arba visus epus..

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man grafika primena "XIII" B) seip viskas butu liuks bet va pats gameplay toks interaktyvinis man netinka, va galejo kaska panasaus padaryti y left for dead B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu sio "The Walking Deat" serijalo fanas tai ko gero pats geriausias AMC sukurtas sedevras (Bent jau man) bet atleiskit man uz kritika bet pamacius sio zaidimo treileri bei gameplay'u mane apeme gera juoko doze. Nes grafika ir valdimas man labiau primine miniclip.com zaidimukus, nei rimta konsolini zaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man grafika primena "XIII" B) seip viskas butu liuks bet va pats gameplay toks interaktyvinis man netinka, va galejo kaska panasaus padaryti y left for dead B)

 

ne left for dead nlb tiktu,pirmo asmens nelbai,geriau treciojo butu,kazkas panasaus kaip I am alive kad butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau,geriau jau atidėtų metams tą žaidimą.nes gameplay jau toks neužbaigtas,neužpoliruotas atrodo.Ir gal žaidimo biudžetas nedidelis,kad tokia grafika pernelyg neypatinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na o ko jūs tikitės? Čia juk Telltale Games. Kiek gerų jų žaidimų galit išvardyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu sio "The Walking Deat" serijalo fanas tai ko gero pats geriausias AMC sukurtas sedevras (Bent jau man) bet atleiskit man uz kritika bet pamacius sio zaidimo treileri bei gameplay'u mane apeme gera juoko doze. Nes grafika ir valdimas man labiau primine miniclip.com zaidimukus, nei rimta konsolini zaidima.

 

..zaidimas paremtas komiksais , o ne serialu.aisku serialas pats paremtas komiksais, na bet cia paremta ne serialu ,tai nereikia maisyt.del to jis neturi but 3 asmens siaubo zaidimas koks realistiskas. na ziurim ka turim.

 

ne left for dead nlb tiktu,pirmo asmens nelbai,geriau treciojo butu,kazkas panasaus kaip I am alive kad butu.

 

na as irgi noreciau kad visi survival zaidimai butu kaip i am alive, ir kad ju daugiau aplamai butu. cia manau visi to noretu B)

 

kelios kureju mintys apie tai kaip sitas zaidimas turetu patikt visiem ...

 

“Telltale has done a phenomenal job in making a game that meets the expectations of fans,” added Robert Kirkman, creator of The Walking Dead. “Running around with a gun isn’t what The Walking Dead is about; it’s about is how people caught in an apocalypse deal with facing their own death every day, and the horrible choices they have to make to survive. Telltale’s game series has captured the spirit of the comic books perfectly.”

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.