deiviz

Kodel taip atsitiko ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki atsitiko labai didele beda sianden man zaidziant su xbox man jis uzstrigo, spaudziau visus migtukus nuo pultelio ir jis neveike. Lemputes visos dege zaliai ir pultelio. Tada paemiau ir paspaudziau migtuka issijunge console tada vel ijungiau ir viskas buvo gerai.

 

1-Kodel taip atsitiko, artai normalu???

2-As esu perejas tik 4zaidimus kolkas(bet ne su visais anchievmets) visi originalus buvo zaista tiesiai is disko ar galejo jau nusilpt lazeris ???

3-As zaidimus isjunginedavau tai ten viska isjungi nueini i pradini langa zaidime kur buna start ir tada spaudziu ta ant pulto dideli x ir go to dashboard ar kaskas tokio nu pati pirma. tada mane numeta i pagrindini ta meniu ir as isemu diska. Tada isjungiu console. Ar viska darau gerai ????

4-Console tik 1 karta buvau isjunges netycia su disku vidui Ar galejo tai pakenkt ????

5-Pacia konsoles isjunges as palieku ikista i rozete ir dega ant blokelio maitinimo ta oranzine spalva tai blogai kad palieku ar geriau istraukinet is razetes ????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Ko čia pergyveni, gali būt tiesiog iš disko nenuskaitė pilnai(nešvarus, įbrėžtas ar bla bla) ir taip gavos. Man ir buvo pasitaikę porą kart ir gerai yra, nepergyvenk. :) Nebent tai pradės kartotis dažnai, tada jau bus galima ieškot problemos

Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko, kartais taip buna visada bemt karta, man 3 ar 4 kart buvo per 2 ar 3 metus. Nieko ypatingo. Niekas cia nesugedo viskas ok. Ir kam tuos diskus isiminet? Jai losi viena game istisai tai ir palik dar kaip tik geriau nereikia ciupyt disku o konsolei tuo labiau nekenkia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gali būti žaidimo, jo realeso arba įrašymo problema. Man dažnai užstrigdavo xbox žaidžiant būtent bully žaidimą. Nieko čia baisaus, tiesiog konsolės nulužimas ir viskas, perkrauni ir good to go! Beje, jei tai būtų pačio žaidimo problema, tada tiesiog reikėtų per xbox live jį updatinti, manau, kad devai, tikrai tokio bugo nepaliktų žaidėjams ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Nusiramink žmogau,visu pirmą konsolę gali ir su disku ir be disko išjungti.Svarbu tik nevartyti konsolę kai ji suka diską nes tada ji subraižys diską.Lazeris abejoju ar galėjo nusilpti nuo 4 originalių žaidimų (na gal ir nusilpo kokiais 0,001%).Aš savo konsolę visada palieku įkišęs į rozetę,tai tikrai nekenkia.O dėl to pakibimo tai nustok triesti,galiu pasakyti iš patirties kad dauug konsolių kartais dėl nežinomų priežasčių pakimba (Xbox 360,PSP,PS2,Original Xbox,PS1,NES),Pvz mano Xbox 360 Slim buvo pakibęs kokius 4 kartus per visą tą laiką kai jį turiu (Turiu jį nepilnus metus,konsolė neflashinta).Aš tiesiog dėl to nesiparinu,išjungiu,įjungiu ir lošiu toliau :flip: Todėl dar kartą pakartosiu,tikrai nėra nieko blogo jeigu konsolė kartais pakimba,juk netgi kiečiausi gaming PC kartais pakimba.Bet jeigu Xbox 360 nuolatos pakimbinėja ir pati restartuojasi tai jau yra blogai.Mano senas Xbox 360 taip darė kol galiausiai užgeso amžiams ;)

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gali būti žaidimo, jo realeso arba įrašymo problema. Man dažnai užstrigdavo xbox žaidžiant būtent bully žaidimą. Nieko čia baisaus, tiesiog konsolės nulužimas ir viskas, perkrauni ir good to go! Beje, jei tai būtų pačio žaidimo problema, tada tiesiog reikėtų per xbox live jį updatinti, manau, kad devai, tikrai tokio bugo nepaliktų žaidėjams ;)

 

Man ir buvo tas pats su bully,bet ne tik ant boxo,dar ir ant PC.Taip gerai pakibdavo,kad net restartuot reikedavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek daug narių subėgo į tokią temą diskutuoti, lyg tai čia būtų mirtina tam xboxui. ;)

 

O šiaip man irgi buvo taip kartą, kai battlefield'ą 3 neoriginalų lošiau. Pakibo, ir galvoju, nejaugi mirtis mano slimui ateina :flip: , bet rr padariau xboxui ir viskas. Toliau sau lošiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek daug narių subėgo į tokią temą diskutuoti, lyg tai čia būtų mirtina tam xboxui. ;)

 

O šiaip man irgi buvo taip kartą, kai battlefield'ą 3 neoriginalų lošiau. Pakibo, ir galvoju, nejaugi mirtis mano slimui ateina :flip: , bet rr padariau xboxui ir viskas. Toliau sau lošiau.

 

 

Ne į temą

Kad butu ispresta problema,reikia ir diskusiju.
Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad butu ispresta problema,reikia ir diskusiju.

 

Ne į temą

Na, bet nemanau, kad tai yra labai svarbu, šiuo atveju tam žmogui vos ne mirtina....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, bet nemanau, kad tai yra labai svarbu, šiuo atveju tam žmogui vos ne mirtina....

 

 

Matai cia man pirma console be psp tai as visai nenusimanau apie tai nes pagalvojus jog daigtuj vos keli menesiai ir jau pirmas rr reikejo daryti tai visokiu minciu i galva lenda. Suprantu ten ant pc tai aisku buna kad pakimba bet tai dazniausei lengva atstatyt net pc neisjungus o cia jau kita.

 

 

 

 

 

PS ACIU VISIEMS KAS PADEJOT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi taip buvo nors konsole turiu ~10 menesiu.per nauja ijungiau konsole ir vel viskas tvarkoi buvo.tiesiog neimk i galva ;)

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

taip ir buna kai vaikam tevai priperka brangiu zaislu :melvin:

 

Ne į temą

Sako vaikam :spit: o beto as is savo pinigu pirkes tai ir gaila.
Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sako vaikam :acc: o beto as is savo pinigu pirkes tai ir gaila.

 

 

Mano konsolė 2007 11... Visada žaidžiu iš diskų. Būna pakimba nebent kai žaidžiu iš acme diskų. Nieko čia tokio. Tik užknisa kai per kokį call of duty tenka iš naujo misiją eit :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.