scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog norejau pasidalinti info del overklokinimo,gal kam pades naujokam kaip man,arba kas seip turbins,taigi sulyginau i7 8700k stock greiti,su 4.7,po to 4.8,4.9 ir galiausiai 5ghz,ka galiu pasakyti kad ant visu testu ir zaidimu benchmark (gta 5,assassins creed origins,crysis 3,ghost recon)dideliu pakitimu nera,1-2 fps lyginant 4.7 iki 5,vienintelis kas skiriasi tai originalus greitis 3.7 nuo 4.7 apie 10-15 fps,viskas...del voltazo db stovi 4.7 ir 1.165v ir praeina intel burn,aida stress,ant cinenbench surenka 1530 tasku prie 63 laipsniu max,ant stress testu 69 max temp,zaidimuose 50-60,todel nematau performance atveju reikalo kelti MHz ir voltaza ir zudyti cpu,nes jokiu pakitimu nematyti,tik ant pvz 5ghz stress duoda ir 95 temp kas tikrai negerai,o fps benchmarkuose 1-2 skirtumas,cia mano pirmas toks bandymas,kadangi man idomu,neteiskit jaigu kazka ne taip parasiau,bet gryna tiesa,jokio skirtumo ner(tik ant cinenbench ir viskas)

beje ausinimas h150i pro corsair su noctua 3x ausintuvais 110 cfm(galingiausia ka galima rast)

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones gal zinot ka reiskia kai pc ismeta melyna lentele ir raso your pc ran in to the problem??cia windows kaltas nes piratinis 10,ar overcklokinimas???nes psu 650w galia 4.7 i7 8700k gal galios neuztenka,gavau tokia lentele pirma karta sedint microsoft edge,ziurint youtube,zaidziant net 10 valandu tokio nebuvo,temp lb geros,voltazaa 1.160v PS kas keisciausia tai melynas ekranas buvo ne su tokiu smile :( kaip buna,o su usb kabeliu pavaizduotu...pirma karta toki matau ir niekasa nebuvo nieko panasaus

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus dėl OC, bet gali būti ir dėl Windows, bet čia labiau bus dėl cpu oc, ram irgi gal darei OC?

@GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mėlynos lentelės dažniausiai išmetamos dėl driverių nesuderinamumo arba dėl HW problemų, tokių kaip OC, RAM problemos ir panašiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oc dariau cpu,ram automatiskai pasidare oc xmp profile tipo,ddr4 3000mhz 32gb nusistate 1.350voltage,o cpu padidinau voltaza,nes vakar kai iskrito tas ekranas stovejo 4.7ghz 1.160v,db pastaciau 1.190v ir praejo and very high burn testa,o pries tai ant 1.160v nepraeidinejo

turiu memtest86 i usb pasidares,bet ten nakciai paliksiu,nes iki 12 valandu testa daro,parodo gerai ar yra problemu

@cheburator @narkata

ir buvo dar toks prikolas kad isiminejau ramus,4 po 8gb turiu,isemiau,padariau ka reik,idejau ir error motinine ismete,tada pastebejau kad 3 slot nedirba,sukeiciau vietom ramus viskas dirba,buvo tik karta,tai perskaiciau intike kad gal nedaspaudziau iki galo,nes buvo ne karta,skubu ir neidedu normaliai,tai praignoravau....

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@GoldenBoy Man taipogi praeidavo testus CPU, bet kai žaisdavau po 8-12h žaidimą tai kompas crashindavo. Testuok žaisdamas, ir geriausiai nepertraukiamas sesijas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@GoldenBoy Man taipogi praeidavo testus CPU, bet kai žaisdavau po 8-12h žaidimą tai kompas crashindavo. Testuok žaisdamas, ir geriausiai nepertraukiamas sesijas :)

 

tai taip ir darysiu,o kaip crashino,kas butent vykdavo,vaizdas stabde?

beje as biose nieko ipatingo nedariau kaip per yotube rodo ten meistrai,as tik pakeliau all cores 47 ir voltaza manual pakeiciau is auto,nes jie ten daugiau visko pristato,as toki easy tuning dariau,be navarotu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blue screen ir PC persikraudavo. Atstačiau BIOS į gamyklinius nustatymus ir nebecrashindavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

palikau as is vakar i siandien nakciai memtest86,dare visa nakti,jokiu eroru,viskas svaru grazu,ziuresim db,laikas parodys,as speju man mete blue screen nes voltazas per mazas buvo,

beje lb daug kas priklauso ir nuo cpu,ant i7 8700 3.7ghz ant dezutes parasyta up to 4.7 garantuota,tai manau surandant tinkama voltaza problemu nebus,o jau virs 4.7 tj jau reik delid daryt,ir zaisti su voltazu

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne i tema parejo mano monitorius,turejo 6 linijas negyvas,db isvis nebeisijungia,zenklas kad reikia kazka kita pirkti,norejau patarimo,man nereik nei 2k nei 4k,bet galiu investuoti gan normaliai,todel ar apsimoka imti 240hz g sync 24 coliu asus monitoriu?ar ir 144hz uzteks?(full hd)

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne i tema parejo mano monitorius,turejo 6 linijas negyvas,db isvis nebeisijungia,zenklas kad reikia kazka kita pirkti,norejau patarimo,man nereik nei 2k nei 4k,bet galiu investuoti gan normaliai,todel ar apsimoka imti 240hz g sync 24 coliu asus monitoriu?ar ir 144hz uzteks?(full hd)

Jeigu visada žaidi CS:GO tada taip, jeigu ne tada ir 144Hz pakaks. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu visada žaidi CS:GO tada taip, jeigu ne tada ir 144Hz pakaks. 

nemokejau ir nemegau cs go zaisti,mano zaidimai pagrinde,lenktynes,shooteriai,rpg ir gta 5 online

paklausiau,nes 240hz daug brangesni,bet galvojau jaigu didziulis skirtumas yra tada verta moket

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemokejau ir nemegau cs go zaisti,mano zaidimai pagrinde,lenktynes,shooteriai,rpg ir gta 5 online

paklausiau,nes 240hz daug brangesni,bet galvojau jaigu didziulis skirtumas yra tada verta moket

Būdamas tavo vietoje pirkčiausi sau wide screen 2560x1080, labai tinka žaidimams jei jie palaiko wide screen. Lenktynėse daugiau matai šonus, tas pats ir shooteriuose bei RPG, tik va youtube jau nukirstais kampais gaunasi jeigu video standartinis 16:9.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.