scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Aš turiu būtent OC versija asus ir tikrai geresnė yra, aišku ji duoda gal ant kokių 5fps daugiau o jei dar pats oc darai tai dar gali daugiau pakelti

 

Pats su Asus pajungias viena Monika per display portą ir 4k tv per hdmi, būtent asus strix 1080ti oc turi 2x hdmi 2xDP jungtis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o Gigabyte nedomina? Aorus serija tikrai nesiskundziu. o ir dazniausiai buna galingesnes nei is asus ar msi bet pigesnes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal prieš kokia 10metu naudojau gigabyte, aišku tuo laiku tikrai buvo man gera, bet dabar kai naudojau MSI motinine ir asus, tai dabar imu asus ir nesiskundžiu, bet kiekvienam skirtingai, nepatiko man MSI motininė, asus motininė žymiai geresnė yra, bet dėl vaizdo kartos tai kiek vienam pagal skonį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator butent Asus Strix 1080ti tik te turi HDMI 2x DP 2x

Kitos firmos eina Hdmi 1x ir DP 3x

Bet tas neturi jokios reikšmės kiek monitorių gali vienu metu pajungti prie kortos. Nesvarbu tai HDMI ar DP ar DVI, vistiek veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz pajungti 3 Monikus su 144hz negalėčiau aš, nes tik 2 portai yra display port, ant mano kortos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator butent Asus Strix 1080ti tik te turi HDMI 2x DP 2x

Kitos firmos eina Hdmi 1x ir DP 3x

kitos? gigabyte butent man del to ir patinka, 1080ti is vis eina su 3 DP, 2 HDMI ir dar viena svarbi jungtis - DVI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia buvo minusas asus, bet aš žinojau kad jis tokius portus turi, nes aš žinau kad pas mane nebus 3 Moniku su 144hz, laukiu kada bus 4k g-sync 144hz ir su HDR palaikimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz pajungti 3 Monikus su 144hz negalėčiau aš, nes tik 2 portai yra display port, ant mano kortos

144Hz eina ir per HDMI. Tik čia jau nuo monitoriaus priklauso ar jis palaiko HDMI 2.0. Maniškis Benq palaiko, o kaip reikalai su pigesniais monitoriais neaišku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane nėra hdmi tik display port, tai kad apie kitus Monikus su hdmi aš nieko negaliu sakyti, nes pagrindas man yra display port o ne hdmi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane nėra hdmi tik display port, tai kad apie kitus Monikus su hdmi aš nieko negaliu sakyti, nes pagrindas man yra display port o ne hdmi

Nu matai nėra, 3 vistiek nejungsi, tai kam ši diskusija aplamai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo nuomonę pasakiau, ir man kaip sakius 3x display port geriau yra, negu 2x hdmi ir 2x display port

Plius kai dabar vaizdo kortos eina su display port 1.4v o Moniku dar nėra su dp1.4 palaikimu

Ir šiaip kiek girdėjau hdmi v2 dar nepalaiko 4k 144hz, reik laukti hdmi v2.1

Hdmi v2 ant 1080p gali daugiau duoti 120hz, bet tikrai ne ant 1440p Moniku ar 4k

Aisku galiu ir klysti, bet kiek girdėjau tiek ir te žinau, žinau kad hdmi 2.1v tikrai didelius hz palaikys nes jis jau labiau bus skirtas 8k, tai kad ant 4k tikrai bus palaikymas 4k 120hz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo nuomonę pasakiau, ir man kaip sakius 3x display port geriau yra, negu 2x hdmi ir 2x display port

Plius kai dabar vaizdo kortos eina su display port 1.4v o Moniku dar nėra su dp1.4 palaikimu

Ir šiaip kiek girdėjau hdmi v2 dar nepalaiko 4k 144hz, reik laukti hdmi v2.1

Hdmi v2 ant 1080p gali daugiau duoti 120hz, bet tikrai ne ant 1440p Moniku ar 4k

Aisku galiu ir klysti, bet kiek girdėjau tiek ir te žinau, žinau kad hdmi 2.1v tikrai didelius hz palaikys nes jis jau labiau bus skirtas 8k, tai kad ant 4k tikrai bus palaikymas 4k 120hz

Klysti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.