scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Ai tai tikriausiai nunesiu i tqisykla ir pasakyaiu kad irasutu windows

Kad ir už neorginalių įrašyma laisvai 100 gali paiimti...

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ismokt ir pats pasidaryt jei noro yra. Nejau nieko nepazysti jau kas tai padarytu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai tai tikriausiai nunesiu i tqisykla ir pasakyaiu kad irasutu windows

Tai geriau paprasyk kokio PlayManija nario, kuris gyvena tam paciam mieste kaip ir Tu, kad uz minimalu mokesti Tau irasytu juos ir tiek, bent jau nenulups kaip taisykloje 100lt ar net daugiau

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaming ir mokslai du nesuderinami dalykai :P

Pirmas ir antras super abu trecias brangokas pagal specus o acer isvis nevertas. Imciau is pirmu dvieju neprasausi ne su vienu is ju labiau isvaizda rinktis gal nes skirtingi tame. Taip geiminsi su jais kad mokslam neliks laiko lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai kaip yra, šiuos metus dirbu, kitą metą turbūt stosiu kur, todėl taip rašiau  :D. O man kyla didelis klausimas tarp pirmų dviejų variantų, ar rinktis samsunga su geresne vaizdo plokšte, ar hp su geresniu procu, kas labiau reikalinga gamingui? (kiek pastebėjau ant samsungo 1,8ghz (up to 2,7) o ant hp 2,6ghz ( up to 3,2) tik neaišku man su tais turbo boost)

Redagavo NeedHelp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pirmas ne asus ? Kad abu jie buvo 2.6 ghz ir 2,7ghz. Koks samsungas?

Pirmu dvieju cpu isvis vienodi. Hdd skiriasi ir gpu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ops, my bad :D, pirmas Asusas* tiek prisijunges tų laptopu dabar kad maišytis pradėjau.. Na esmė kad pirmame Asus (1,8ghz clock speed ir turbo boost up to 2,7), o antrame HP   (2,6ghz clock speed ir turbo boost up to 3,2ghz). Kiek skaičiau pas HP geresnis procas bet vaizdo plokste geresne pas Asusa, tad nežinau nei ką rinktis :/

Redagavo NeedHelp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cpu aisku turi reiksme . Nzn nejau asus irgi pasisiukslino ir sudejo tokius dalykus. Keista butu. Na jo hp geresnis cpu bet ar tau cia vien gaming stuff reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip minėjau kolkas taip, na aišku viena kita filma pažiūrėsiu ir pan. o perkant vien mokslam manau ir už 1,3k gali pasiimti. Tad damesiu geriau tuos 700 ir pasiimsiu kad ir palošti dar kažką galėčiau :) . Kiek skaičiau apie gpu, tai GeForce GT 740m 2gb daug stipresnė už AMD Radeon HD 8670M 2gb, ech kaip sunku apsispręsti.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano biudžetas biški per mažas grynai tavo variantui, o mano nurodytam užteks procesoriaus padoresniem žaidimam?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki loptopa galetumet pasiulyt ~1500-2000lt. Labai kazkokio ipatingo nereikia, svarbu veztu buhalterine programa ir butu hdmi jungtis.

 

 

Sent from my iPhone

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries tai buvusiuose postuose butent tokie laptopai uz tokia kaina kokios nori.

Na mano biudžetas biški per mažas grynai tavo variantui, o mano nurodytam užteks procesoriaus padoresniem žaidimam?

Kad jau atsakyta tau viskas . O geresni visada kas nors pasiulys ir brangesni. Ar uzteks taip uztieks tiek kiek jis pavez. Padoriai uzteks kaip uz tokia kaina.

Mokslam ir uz 1 k gali. Dasidet visada galima o galima ir nesidet nes max nepasieksi niekad tai reikia konkreciai uzsibrezt ko reikia. Nes dazniausia isleidzia per daug irpasirodo kad nieko nepanaudoja ka gavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.