GYNGA

Klausk apie PS Vita, o mes tau atsakysim

Rekomenduojami pranešimai

labas visiem, man atsitiko toks dalykas, prisijungiau prie interneto su wifi ir po kiek laiko jis dingo ir prisijunkti prie jo nebegaliu raso kad gali buti signalas persilpnas nors kitiems tas internetas veikia raso kad restart your access point (wireless Lan ROUTER. restart yopur ps vita system reset your access point, and the go the home screen and selecr (settings) ( network) ir t.t ka man reiketu daryt? jei as restartuociau kaip cia sako man visos programeles dinktu kur prisisunciau muzikos ir t.t?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Settings>Network>Wi-Fi settings>Pasirenki savo access point>Connect. Jei pas tave konsolės firmware versija 1.80-1.81, tai konsolė pagal nutylėjimą jos kurį laiką nenaudojant atsijungia nuo interneto, tad dažniausiai norint pasinaudoti internetu reikės visada taip per settings'us eit ir prisijungt prie wi-fi. Jei firmware senesnė, tada neturėtų atsijunginėt. Ant 2.00 firmware galima nustatyt, ar norim, to auto-disconnect'o.

 

Man irgi panaši situacija su vienu maršrutizatorium. Bet ten buvo pakankamai lėtas internetas, o ir pats maršrutizatorius negirdėtos firmos (TP-LINK). Bet laikus konsolę ramybėj 1-2 dienas ryšys susitvarkė. Gali ir tu taip pabandyt. Maršrutizatoriaus ir konsolės restartavimai bent jau man nepadėjo, tai kažin ar ir tau padės.

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Settings>Network>Wi-Fi settings>Pasirenki savo access point>Connect. Jei pas tave konsolės firmware versija 1.80-1.81, tai konsolė pagal nutylėjimą jos kurį laiką nenaudojant atsijungia nuo interneto, tad dažniausiai norint pasinaudoti internetu reikės visada taip per settings'us eit ir prisijungt prie wi-fi. Jei firmware senesnė, tada neturėtų atsijunginėt. Ant 2.00 firmware galima nustatyt, ar norim, to auto-disconnect'o.

 

Man irgi panaši situacija su vienu maršrutizatorium. Bet ten buvo pakankamai lėtas internetas, o ir pats maršrutizatorius negirdėtos firmos (TP-LINK). Bet laikus konsolę ramybėj 1-2 dienas ryšys susitvarkė. Gali ir tu taip pabandyt. Maršrutizatoriaus ir konsolės restartavimai bent jau man nepadėjo, tai kažin ar ir tau padės.

 

Ne į temą

Mano ziniomis kaip tik atvirksciai, gana populiari firma, pas mane taip pat TP - LINK'as stovi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar PS Vita su USA Region veiks ant UK accounto? Pvz PS Vita is USA region, tai man jis veiks lietuvoje?

 

VITA veiks, bet jeigu imsi 3G versija tai 3G ryšis tau neveiks, tik WiFi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka reiskia wps ir aoss?

 

Wifi stoteles ir kliento navarotas kai paspaudus ant marsrutizatoriaus knopke gali per tam tikra laiko tarpa (paprastai per minute ar dvi) prisijungti prie apsaugoto tinklo nevesdamas jokiu slaptazodziu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wifi stoteles ir kliento navarotas kai paspaudus ant marsrutizatoriaus knopke gali per tam tikra laiko tarpa (paprastai per minute ar dvi) prisijungti prie apsaugoto tinklo nevesdamas jokiu slaptazodziu. :)

 

aciu ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas: Kuo skiriasi PSP nuo PS Vita? Taip aš žinau, kad PS Vita turi šiektiek daugiau funkcijų negu PSP, bet ar apsymoka mokėti tokius pinigus jeigu nėra tokio didelio skirtimo? :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas: Kuo skiriasi PSP nuo PS Vita? Taip aš žinau, kad PS Vita turi šiektiek daugiau funkcijų negu PSP, bet ar apsymoka mokėti tokius pinigus jeigu nėra tokio didelio skirtimo? :mellow:

 

Čia tas pats kaip lygintum XBOX su XBOX 360, ar PS2 su PS3. Realiai funkcijas atlieka tas pačias, ar bent jau labai labai panašias. Ir tie ir tie paleidžia žaidimus. Tik skirtumas toks, kad tie žaidimai yra visai kitokio "kalibro" ir tai, kad senesnės konsolės jau praktiškai nebegauna žaidimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tas pats kaip lygintum XBOX su XBOX 360, ar PS2 su PS3. Realiai funkcijas atlieka tas pačias, ar bent jau labai labai panašias. Ir tie ir tie paleidžia žaidimus. Tik skirtumas toks, kad tie žaidimai yra visai kitokio "kalibro" ir tai, kad senesnės konsolės jau praktiškai nebegauna žaidimų.

 

Bet ar apsimoka pirkti PS Vita, ar dar palaukti kol nupigės?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar apsimoka pirkti PS Vita, ar dar palaukti kol nupigės?

 

Atpigs. Kazkada. Turbut 2013 vidury. Zaidimu netruksta taigi cia jau klausimas "kada tau reikia" labiau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet ar apsimoka pirkti PS Vita, ar dar palaukti kol nupigės?

 

Na zinai,tas atpigs...jau dabar is uzsienio galima gauti uz 130-140euru su COD arba Fifa zaidimu,tai jau kaip ir dabar apsimoka pirkti :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur galeciau atsisiusti youtube psp vitoi? ps storei nera... ir kokio formato filmai turi but kad galetrum isikelt is kompo i ps media pleyer blogai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.