GYNGA

Klausk apie PS Vita, o mes tau atsakysim

Rekomenduojami pranešimai

Bent supranti ka reiškia Wi-Fi, 3G?

 

Wi-Fi belaidis internetas, 3G tai mobilus internetas, tai reiškia tu galėsi Omnitel'io, Bitės, Tele 2, mobiliuoju internetu pasinaudoti, atitinkamai dviejų Vitu modelių kainos tuo ir skiriasi.

 

Pats iš amazon'ės nusipirkau Wi-Fi, trečiadienį turi atkeliauti. Nematau prasmės remti mobiliojo ryšio operatorous, namie įsirengsiu Wi-Fi.

 

Nezinau, todel ir klausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimų atnaujinimus galima atsisiųsti prisijungus prie PS3 ?

 

http://us.playstation.com/support/systemupdates/psvita/index.htm

 

Update Methods

You can update your PS Vita system software by any of the methods described below.

After the update is completed, go to the PS Vita system home screen and tap (Settings) > [start] > [system] > [system Information]. If the version number of the system update you used for updating the system is displayed in the [system Software] field, this means that the update was completed successfully.

 

Update using Wi-Fi >>

 

Perform the update using the Wi-Fi feature of the PS Vita system.

 

Update by connecting to a PS3™ system >>

 

Use the network feature of a PS3™ system to download the latest update file via the Internet.

 

Update by connecting to a PC >>

 

Use the computer’s network feature (Windows® / Mac) to download the latest update file via the Internet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kaikuriems gal pasirodys tai kvaila,bet paklausiu.Pas mane namie nere nemokamo Wi/fi (yra tik kazkoks uzrakinta zona,bet ten slaptiko reikia).Taigi jeigu uzsisakyciau uz 5 lt mezon parai nemokama wi/fi gaut,ir paskui isideciau i vita tai galeciau lost multiplayer nemokamai ane?Arba narsyt interne,atsisiust nemokama zaidima ir t.t Bet kai pasidaryciau ta nemokama wi/fi pas mane rastu namuose zona mezono wi/fi ir leistu prisijungt?

 

NOreciau zaidimus updatint,ar koki demo parsisiust...O dabar i kokia kavine eit,arba sakytis plana kazkaip nenoriu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kaikuriems gal pasirodys tai kvaila,bet paklausiu.Pas mane namie nere nemokamo Wi/fi (yra tik kazkoks uzrakinta zona,bet ten slaptiko reikia).Taigi jeigu uzsisakyciau uz 5 lt mezon parai nemokama wi/fi gaut,ir paskui isideciau i vita tai galeciau lost multiplayer nemokamai ane?Arba narsyt interne,atsisiust nemokama zaidima ir t.t Bet kai pasidaryciau ta nemokama wi/fi pas mane rastu namuose zona mezono wi/fi ir leistu prisijungt?

 

NOreciau zaidimus updatint,ar koki demo parsisiust...O dabar i kokia kavine eit,arba sakytis plana kazkaip nenoriu...

 

Tavo sakinius ne skaityt, o šifruot reikia

 

Jei gerai supratau prie tavęs yra Mezon WiFi zona, kuria norint naudotis reikia 5lt/24val. Jeigu prie jos prisijungsi tai aišku galėsi naudotis online ir žaist multiplayer.

 

Tik nesuprantu ką tu nori įdėt į Vitą, galbūt maišai 3G su WiFi. Norint naudotis 3G tau reikės Tele2, Omnitel arba Bitė SIM kortelės. Už 3G internetą irgi yra papildomi mokesčiai ir tu visvien negalėsi per 3G žaisti multiplayer, kadangi 3G yra per lėtas (galėsi tik siųstis žaidimus, naudotis internetu ir pan.).

 

Mano akimis tau geriausia būtų nusipirkt maršrutizatorių (~100lt) ir naudotis internetu kiek nori ir be jokių papildomų mokesčių (jeigu jau turi įsirengęs paprastą laidinį internetą).

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo sakinius ne skaityt, o šifruot reikia

 

Jei gerai supratau prie tavęs yra Mezon WiFi zona, kuria norint naudotis reikia 5lt/24val. Jeigu prie jos prisijungsi tai aišku galėsi naudotis online ir žaist multiplayer.

 

Tik nesuprantu ką tu nori įdėt į Vitą, galbūt maišai 3G su WiFi. Norint naudotis 3G tau reikės Tele2, Omnitel arba Bitė SIM kortelės. Už 3G internetą irgi yra papildomi mokesčiai ir tu visvien negalėsi per 3G žaisti multiplayer, kadangi 3G yra per lėtas (galėsi tik siųstis žaidimus, naudotis internetu ir pan.).

 

Mano akimis tau geriausia būtų nusipirkt maršrutizatorių (~100lt) ir naudotis internetu kiek nori ir be jokių papildomų mokesčių (jeigu jau turi įsirengęs paprastą laidinį internetą).

 

Na aš taip noriu padaryti:pas mane Wi-fi/3g modelis,tai taip noreciau,ant savo SIM korteles uzsisakyt ta mezona parai,ir paskui isidet i vita prisijungt per wi/fi prie to mezono ir narsyt,ar negalima taip?Užmestelesiu akį ant maršrutizatoriaus.

Redagavo witer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš taip noriu padaryti:pas mane Wi-fi/3g modelis,tai taip noreciau,ant savo SIM korteles uzsisakyt ta mezona parai,ir paskui isidet i vita prisijungt per wi/fi prie to mezono ir narsyt,ar negalima taip?Užmestelesiu akį ant maršrutizatoriaus.

 

O kaip tu ant savo SIM kortelės tikiesi užsisakyt Mezon internetą? Jei nori Mezon interneto tai tau reikės ir Mezon SIM kortelės. Galėtum Mezon Yzi nešiojamą 3G/4G modemą įsigyt, bet jis brangus yra, o pats 4G dar labai ribotam Lietuvos plote veikia. Be to pats sakei, kad nenori jokių papildomų planų/sutarčių mokėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tu ant savo SIM kortelės tikiesi užsisakyt Mezon internetą? Jei nori Mezon interneto tai tau reikės ir Mezon SIM kortelės. Galėtum Mezon Yzi nešiojamą 3G/4G modemą įsigyt, bet jis brangus yra, o pats 4G dar labai ribotam Lietuvos plote veikia. Be to pats sakei, kad nenori jokių papildomų planų/sutarčių mokėt.

 

Dėkui,už pagalbą,kaip ir išsiaiškinau šiam kartui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau suzinoti truputi daugiau info apie PS Vita Wifi + 3G. noriu nupirkti ja savo desimtameciui sunui, bet neviska apie ja suprantu. Pvz. kaip veikia zaidimai sioje konsoleje? Ar jie yra atsisiunciami per kokia nors programa, pvz. kaip ismaniajame per anroid, ar reikia pirkti zaidimus su micro card kaip nintendo ds ar 3ds ? Taippat norejau suzinoti ar siame kompiuteryje yra interneto narsykle? Ar tik skype ir facebook programeles? Dar be visu kitu zaidimu mano sunus zaidzia Mario zaidimus, ar jie galimi siame kompiuteryje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.