Rekomenduojami pranešimai

charakteris idomus :D idomu kaip patys zombiai atrodys.cod bando daryt kazka naujo ir kitokio nei jie iprate,idomu kaip viskas baigsis... :D

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit ka norim bet man sitas BO2 atrodo stipriai persudytas su tuo future. Kai traileri ziurejau galvojau sau - WTF? Ir ta ateities karine technika, tie robotai visai nesiziuri. Per interviu Mark Lamia vien tik shuda primale, o zaidima vel stengsis ikist. Kaip tik, del ko as megau Call of Duty nematau siame zaidime. Tikrai, kurejams perkaito smegenines, duokit jus jiem atostotu, o ne kepkit viena po kito CoD'a!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai suzinojau kad bus BO2 ziauriai apsidziaugiau. Bet kai pamaciau treileri.....vos monitoriaus nesudauziau... Cia turbut ir baigiasi COD serija.

Grafikos variklis pasenes, gameplay taipat itariu bus SHUDAS pergrustas visokiu ateities sudu.

 

plius rodo visokius robotus treileri ir kitokius grybus ir tipo metai 2025 ar kokie ten dabar tiksliai neatsimenu . tokioj netolimoj ateity stopudovai 90% dabartines karo technikos bus naudojama taip kad treyarch susimove ir eilini karta isleis suda su DIDELIU pavadinimu. Butu jau laikas keisti kazka. nes pastebejus kaip kiti didieji FPS zanro vardai kyla tai COD serija ne stovi vietoj bet kaiptik krenta zemyn. Man asmeniskai COD4 Buvo ir liks geriausias COD serijos zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as kazko nesitikejau is naujo COD, bet jei dabar visiems atrodo, kad bus nesamone, tai gal bus atvirksciai kai iseis Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kiek skaitau, visiems labai nepatinka, jog nauja COD bus ateity, o man priešingai - gera idėja. :super: COD'uose žaidėm Antram pasauliniame, šiuolaikiniuose karuose, o ateities taip ir nebuvo. Manau, dėl to jie ir pasirinko ateitį. Visai įdomu turėtų būt pašaudyti ateities ginklais, prasinešt su naujoviškom technikom ir t.t. Nežinau kaip jūs, bet aš šio COD'o laukiu daug labiau, nei laukiau MW3. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo,kad cod serija lenda ne i savo kaili ir,kad is to gali gautis katastrofa arba super gerai pasisekes zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kiek skaitau, visiems labai nepatinka, jog nauja COD bus ateity, o man priešingai - gera idėja. :super: COD'uose žaidėm Antram pasauliniame, šiuolaikiniuose karuose, o ateities taip ir nebuvo. Manau, dėl to jie ir pasirinko ateitį. Visai įdomu turėtų būt pašaudyti ateities ginklais, prasinešt su naujoviškom technikom ir t.t. Nežinau kaip jūs, bet aš šio COD'o laukiu daug labiau, nei laukiau MW3. :)

 

Arkliai super modern :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo,kad cod serija lenda ne i savo kaili ir,kad is to gali gautis katastrofa arba super gerai pasisekes zaidimas.

 

Kad ir žaidimas bus prastas, vis vien jį pirks belekiek žmonių, taigi čia COD. :super:

 

Arkliai super modern :)

 

Nu tai tokie arkliai robotai, kur neša kaip Porche. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

BF buvo nuejes i Ateiti ir kas gavos , visai neblogai, bet aisku tie kurie zaide BF2 tai daugkam nepatiko, Bet kaikuriems patiko ir tikrai zaide daug, aisku paliginus kiek dabar turi servu BF2 ir Bf2142 (tai bf2142 dar randama kaskur apie 10sevu) o (bf2 randa zimiai daugiau)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

BF buvo nuejes i Ateiti ir kas gavos , visai neblogai, bet aisku tie kurie zaide BF2 tai daugkam nepatiko, Bet kaikuriems patiko ir tikrai zaide daug, aisku paliginus kiek dabar turi servu BF2 ir Bf2142 (tai bf2142 dar randama kaskur apie 10sevu) o (bf2 randa zimiai daugiau)

 

BUTENT!!! paziurekit bf2 kokio senumo grajus o kiek snukiu jy dar tebelosia plius modai AIX ir gigantas Project Reality. ir dar ilgai ilgai jy los nes zaidimas yra tikrai geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Treyarchas šiaip galėtų sukurt ir naują varikliuką, ir vėl naudot pusei savo geimų, nes grafika čia vaikiška, gameplay, ir funkcijos atsibodę.

Nepalyginsi net su BF3 ar ne BF2, kuriame taip pat grafika ir gameplay buvo įdomesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.