Flashas

Nokia 700 problema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal galėtumėte patarti, o gal net ir žinosite ką daryti. Taigi tokia situacija, šiandien ant savo nokia 700 padariau hard reset'ą surinkęs kodą *#7370#, tai telefonas išsijungė, kurį laiką visiškai neregavo į įjungimą, po to po kokio pusvalandžio bandaug jungti, jis jungiasi, parodo nokia ženklą, tada tokius loadingo taškelius pora min, ir tada vėl juodas ekranas pasidaro, ir viskas. Gal jūs žinote, kaip man jį susitvarkyti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galėtumėte patarti, o gal net ir žinosite ką daryti. Taigi tokia situacija, šiandien ant savo nokia 700 padariau hard reset'ą surinkęs kodą *#7370#, tai telefonas išsijungė, kurį laiką visiškai neregavo į įjungimą, po to po kokio pusvalandžio bandaug jungti, jis jungiasi, parodo nokia ženklą, tada tokius loadingo taškelius pora min, ir tada vėl juodas ekranas pasidaro, ir viskas. Gal jūs žinote, kaip man jį susitvarkyti ?

 

Ta pati problema pažįstamam buvo, nepadėjo nei telefono hard reset ( Answer + Reject + Camera laikant ). Nei bandant perašyti softą pajungus prie kompo, tiesiog nedetect'indavo telefono. Teko nešti į garantinį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta pati problema pažįstamam buvo, nepadėjo nei telefono hard reset ( Answer + Reject + Camera laikant ). Nei bandant perašyti softą pajungus prie kompo, tiesiog nedetect'indavo telefono. Teko nešti į garantinį.

 

Tai aš ir galvoju nešt į garantinį , bet man draugas sakė, kad tipo jei telfonas nulaužtas , tai netaiso garantinį . Tai kaip yra iš tikrųjų gal žinot ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aš ir galvoju nešt į garantinį , bet man draugas sakė, kad tipo jei telfonas nulaužtas , tai netaiso garantinį . Tai kaip yra iš tikrųjų gal žinot ?

 

Viskas ten normalei, garantinis sutvarkė, mažiau klausyk tų draugų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ten normalei, garantinis sutvarkė, mažiau klausyk tų draugų..

 

Na aišku . Dėkui už informaciją .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi panaši bėda yra, parodo nokia rankas, atsiranda juoda linija virš jų ir viskas, daugiau nieko. Tai sakot šitam irgi nepadėtų tas softo perrašymas per pc? Tai kas padėtų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi panaši bėda yra, parodo nokia rankas, atsiranda juoda linija virš jų ir viskas, daugiau nieko. Tai sakot šitam irgi nepadėtų tas softo perrašymas per pc? Tai kas padėtų?

 

O tai įmanoma pasijungti tel prie pc , net kai jis išjungtas ? Žiūrint koks tel , bet vistiek manau , kad neįmanoma pasijungti tel prie pc kai jis išjungtas .. Tai gal tada tik nešk į taisyklą , nes čia nemanau , kad labai jau ką ir prigalvosim , kaip sutvarkyti .. Nebent kiti žino kaip . ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra programos tam skirtos.

 

Aišku . Nežinojau . Nelabai nusimanau apie tas programas , tai ne kažką ir patart galiu .. ;//

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi ANDROID telefonai prisijungia prie PC isjunkti be jokiu programu, kaip del NOKIA nezinau, nes nesinaudoju NOKIA'jom.. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako, kad tipo su SFI galima sutvarkyti telefoną, bet nemoku naudotis ta programa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.