Exitt

Sony x8

Rekomenduojami pranešimai

Ka reikia daryti jeigu mano se x8 pradeda laginti android versija 2.1 gali buti kad nuo failu nors appsu mazai turiu :whistling:

Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka reikia daryti jeigu mano se x8 pradeda laginti android versija 2.1 gali buti kad nuo failu nors appsu mazai turiu :whistling:

Aciu

 

pasitikrink memory.ziurek kas pakrauta vienu metu.nes dazniausia buna vis kruva appsu kurie sunaudoja beveik visus ram.tai nueini ir isjungineji juos.nes daugumos tu realiai nenaudoji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinai koki appsa per kuri eitu tvarkyti ? :whistling:

 

Įvesk į Android Market "task manager" ir bet kurį parsisiųsk, vistiek ten jie visi vienodi. Šiaip geriausia tai suformatuot telefoną, kad visiškai prasivalytų. Man iš karto nustodavo lagint kuriam laikui kol vėl neapsikrauna. Tik aišku paskui reikia vėl susiinstaliuot visus appsus ir kontaktus nepamiršk backupint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kontaktus nepamiršk backupint.

 

Tai kad ir taip visi kontaktai Googlei yra jie tiesiog ir taip automatiskai atsiras kai su vesi savo acaunta googles ir Sinc pasidarys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip reikia istrinti paskiras nes telefonas automatiskai syncino ir dabar negaliu kitu profiliu prisijungti nes bandziau pasalinti neleidzia tai tik vienas budas yra telefona atsatiti i gamynklinius ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.