Brolis

Nba 2k13

Rekomenduojami pranešimai

JAY-Z? :) Kuo jis b*et padės kurt žaidimą?! :)

 

Beje, jums rodo video, nes man laukelis paliktas matosi, bet pačio video nerodo, žydras laukas. :D

Redagavo D96

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienam ant virselio Durnato ir Drose rankos atrodo kaip sulauzytos?? Virselis tai skurdziausias per 6metus, nuo 2k6 gal tokio prasto ir nebebuvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienam ant virselio Durnato ir Drose rankos atrodo kaip sulauzytos?? Virselis tai skurdziausias per 6metus, nuo 2k6 gal tokio prasto ir nebebuvo :cheers:

 

Ne į temą

Man labiau primena lyg būtų plastmasiniai rankų implantai ar kaip ten jie vadinas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bičą pakvietė į kažkokią žaidimų parodą (nepamenu :)) ir gavo progą išmėginti žaidimą, pakalbėti su kūrėjais. Šiame video atpasakoja kaip viskas buvo, koks įspūdis, kokius pasikeitimus pastebėjo ir pan. Įdomu pasiklausyti ir tikrai geros informacijos pateikia

 

http://www.youtube.com/watch?v=cAIScXDoWxI&feature=g-user-u

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bičą pakvietė į kažkokią žaidimų parodą (nepamenu :unsure:) ir gavo progą išmėginti žaidimą, pakalbėti su kūrėjais. Šiame video atpasakoja kaip viskas buvo, koks įspūdis, kokius pasikeitimus pastebėjo ir pan. Įdomu pasiklausyti ir tikrai geros informacijos pateikia

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=cAIScXDoWxI&feature=g-user-u

 

Jį patį į 2K Sports Development Center su keliais dar populiariai Youtuberiais pakvietė. :happy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kalbi apie paskutini video tai ten modintas NBA2K12 tai su grafikos patchais žymiai gražiau žiūrisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jį patį į 2K Sports Development Center su keliais dar populiariai Youtuberiais pakvietė. :unsure:

 

Pastebėjau, ShakeDown2012 irgi ten buvo, labai informatyviai šneka savo video kaip ir smoove. Uch, negaliu sulaukt 2K13 demo :happy:

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjau, ShakeDown2012 irgi ten buvo, labai informatyviai šneka savo video kaip ir smoove. Uch, negaliu sulaukt 2K13 demo :)

 

O kada demo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien.

 

Troll'ini ar rimtai sakai ? Aš kažkokiam forume komentara skaičiau, kad 2-3 savaires prieš žaidimo išleidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.