Rekomenduojami pranešimai

Prieš 2 minutes, Eiviokas parašė:

įkopęs į 4 dešimtį, žaidimams vietos rasti darosi vis sunkiau

?? Įkopęs į ketvirtąjį dešimtmetį žaisdavau tolko tak, dar atsimenu su žmona dėl to nemažai pykdavomės. Net kiek nesmagu prisiminti (dabar), kartais būdavo kad vos ne iki 4 val. ryto pražaisdavau, o po to dar veždavau vaiką į m-lą ir dar darbe atidirbdavau +/- normaliai. Tai sveikatos buvo. Tik dabar kiek apsiraminau?  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin pas visus skirtingos problemos ir darbo krūvis. Tai kas tinka vienam nebūtinai tinka kitam. Tiesiog šiai dienai prioritetai persiskirsto... :)

Kažką reikia parašyti apie Cyberpunk nes nuejom #offtopic ir dede @Impaler tuoj perkilnos postus ?

Tai ta proga parašysiu, kad game afigienas savo plot, pasaulis afigienas, bet jam kažko trūksta. FPS nėra tobulas bet still I love this game :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas, no offence kaip sakoma. tiesiog pasidalinau savo asmenine patirtim. Dabar, praėjus laikui neskaitau kad tai buvo labai gerai. O.K. baigiam offtopą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin jokio spaudimo nejaučiu, tuo ir faina playmanija, kad čia susirinkę žmonės dalinasi savo nuomonę ir išgyvenimais. Čia juk forumas ir bendruomenė kalbam apie tai kas faina ir ne. :)
 BTW Bet jeigu nori pasikalbėti asmeniškai tiesiog  PM ar čia, ar kitais tinklais im welcome manau dauguma žino kaip susirasti mane. Su mielu noru pabendrausiu su bendraminčiais  ar gyvenimo temomis ar gaminti. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas manau bus ta policija ateities DLC kur žadėjo free DLC, tad manau jie jų pagalba ir sudės po biškį ką žadėjo.

Nes jau žiūrėkit po veikėjo susikūrimo įdėjo, kad prie veidrodžio gali redaguot veikėją, apartamentų pirkimą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 15 valandų, Javelin parašė:

@tomashex, čia gal ne tiek išrankumas, kiek (baisu prisipažinti?) amžius turbūt jau savo daro. Skirtingai nuo Horizen Cyberpunk yra ne tik gražus ir išlaikytas stilistiškai, bet ir "suaugęs" žaidimas, tai man kaip ir turėtu tikti. Bet sakau, jėgų nebeturiu. Paleidžiu kokiai valandai, pavaikštau biški ir...ai gal Netflix filmą kokį paleist? Baisu kas darosi, nenoriu dar taip 

O kiek tau metu? :) man 37 bet kai randu laiko, tai ir anime gerai ziurisi. O yakuza zaidimai isvis pusdieni galiu kartais skirti, ten tai itraukia ir nepaleidzia manes :D kaip per Sopranus sake : " i thought i was out..they pull me back in!!" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex tik 6 ar 7 (priklausomai kaip skaičiuot) daugiau negu tau, profilyje viskas yra, neturiu ką slėpt? Su metais mano pomėgis žaidimamas ne kiek nesumažėjo, tiesiog po visų darbu jau dažnai būna taip kad nebelieka jėgų aktyviai žaisti, todėl jeigu žaidimas po kelių kartų nekabina, tai ji tiesiog palieku. Vienintelis kuris iki šiol suteikai maximalų poilsį ir malonumą yra Civ V, turbūt kaip tau Yakuza. Šita galiu iki šiol valandu valandas žaisti ir nepabosta. Cyberpunk visgi bandysiu, neblogai viskas padaryta, turėtu pramušt. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin supratau, tai dar normaliai amzius ner ko laikyt saves per didelio amziaus kad grajint :D kiek suprantu su Ps5 losi Cyberpunk. Turetu pramust,isigazuosi. Gal prilips story ar side questai. Grafika kas be ko nemaisys su current gen :) o del civilization 5 supratau,kai palyginai su mano yakuzos isitraukimu :D dziugu kad nepraejo visai tau noras zaidimams :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-02-19 16:46, tomashex parašė:

ner ko laikyt saves per didelio amziaus kad grajint

Tai kad išvis tokio amžiaus manau nėra. Įtariu ir suslaukęs 60 grajinsiu. Man tai pramoga, poilsis, ir kas svarbiausia pomėgis.  Kaip sakė @Eiviokas, gerai kad tokia Playmanija yra kur gali su bendraminčiais gaimeriais bendraut?

Cyber bandau, matau kad geras žaidimas ir matosi visgi kad stengėsi jie. Jų eiliniai darbuotojai paprastai nuo dušes dirba, tik top manegmentui po Witcher 3 sėkmės akis  vien pinigais buvo užtraukę. 

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien leidau sau visą dieną paskirti cyberpunk'ui ? užkabino tai nenormaliai... Nuo update jau turiu 20 val gameplay. Tokiais tempais jaučiu greit pereisiu. Tiesa main story darau kai apsimusu visus side quests ir gigsus.. :)

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Eiviokas, man irgi pramušė, toliau žaidžiu. Negaliu pasakyti kad tai būtu "užkabino nerealiai", bet tikrai patinka, nors aš dar pačioj pradžioj. Tikios toliau bus dar geriau. Šiaip labai stabiliai veikia PS5 versija - smooth, jokių dropų. Ir jų SDR labai ryškus, man telike vos ne kaip gerai padaryta HDR atrodo. Na aišku nėra super ryškiu šviesu kaip HDR būna, bet ir taip gerai. Sakau geras žaidimas, vertas dėmesio.

P. S. Tuoj tuoj ER launchas, gavęs tikrai savaitgali bandysiu, nežinau kaip daryt, nes dviejų tuo pačiu metu žaisti tikrai neišeis.    

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir 1 versija gera isuejo. visa perejau po to dar kokius 4 kartus ...su kazkiek updeitu. 

naujas witcher jau su nauju U5 engine tai galim dar pasidziaugt kazkiek ju engine nes jau viskas . done. 

dar vieni devai kurie isleis zaidima ant U5 engine. tiesiog. manau jau jie viska suprato su CB 2077. dabar bus zaidime tik tai ko reikia tiktokeriam.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atėjau paskaityti komentus apie žaidimą, atrodo kad laukia smagus laikas :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gera diena :)

 

ar verta jau ji bandyti / zaisti? su ps4 pro 1tb ssd?

ps5 neplanuoju kol kas pirkti, tiesiog noriu paklausti ar nera glitch kokie anksciau buvo ir ar verta zaisti ji?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.