Rekomenduojami pranešimai

prieš 9 valandas, Lauras parašė:

gera diena :)

ar verta jau ji bandyti / zaisti? su ps4 pro 1tb ssd?

ps5 neplanuoju kol kas pirkti, tiesiog noriu paklausti ar nera glitch kokie anksciau buvo ir ar verta zaisti ji?

Jeigu artimiausiu metu neplanuoji pirkti PS5, tai su Pro (ne su vaniline PS4) verta ir visai įmanoma. Pafiksino žaidimą tikrai neblogai ir panašu kad daugiau jau nieko neplanuoja performance gerint. Bandyk?

P. S. Svarbiausia kad norėtųsi žaisti. Kas iš to kad turiu PS5 ir žaidimas puikiai ant jos "eina". Pradėjau žaisti ir gan greitai numečiau, nes vėl pasidarė nebeįdomu. Sakyčiau tuoj bus geras mėnuo kai dėl žaidimų konsoles nebuvau įjungęs.  

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-07-21 09:59, Javelin parašė:

Jeigu artimiausiu metu neplanuoji pirkti PS5, tai su Pro (ne su vaniline PS4) verta ir visai įmanoma. Pafiksino žaidimą tikrai neblogai ir panašu kad daugiau jau nieko neplanuoja performance gerint. Bandyk?

P. S. Svarbiausia kad norėtųsi žaisti. Kas iš to kad turiu PS5 ir žaidimas puikiai ant jos "eina". Pradėjau žaisti ir gan greitai numečiau, nes vėl pasidarė nebeįdomu. Sakyčiau tuoj bus geras mėnuo kai dėl žaidimų konsoles nebuvau įjungęs.  

@Javelin

va va man tas pats :) praradau interesa. seniau Runescape Oldschool vos ne priklausomas, o dabar tik nusipirkus zaidima, e.g. Far cry, Metro, Red dead redemption - 'kablio' nebera. gal tiesiog jau tas amzius? :D

 

del cyberpunk gaunu dvejopas nuomones, aisku, kiek zmoniu tiek ir nuomoniu bus..

del ar verta zaisti, omeny turejau ar nenukrisiu i skyle, neuzlus panasiai kaip gta remake...turiu ps4 pro 1TB ir bandysiu deti SSD, tai paziuresim, vis smagiau su geresniu load time bus

nesu isrankus, gali ir palaginti man ar teksturos neuzkrauti, iprates, bet kad vistiek butu galima megautis :)

 

aciu

 

@Džekeris turi omeny, jog su ps4 nerekomenduojama ar jie vis dar patch'ina ji? :)

 

 

Redagavo Lauras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Lauras parašė:

turi omeny, jog su ps4 nerekomenduojama ar jie vis dar patch'ina ji?

PS4, ir kiek žinau ten jau su ta versija padaryta kas įmanoma, nori tikro eexperience ir nesusigadinti jo, tai patartina su PS5/ XSX lošti arba PC 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 12 valandų, Lauras parašė:

@Javelin

va va man tas pats :) praradau interesa. seniau Runescape Oldschool vos ne priklausomas, o dabar tik nusipirkus zaidima, e.g. Far cry, Metro, Red dead redemption - 'kablio' nebera. gal tiesiog jau tas amzius? :D

del cyberpunk gaunu dvejopas nuomones, aisku, kiek zmoniu tiek ir nuomoniu bus..

del ar verta zaisti, omeny turejau ar nenukrisiu i skyle, neuzlus panasiai kaip gta remake...turiu ps4 pro 1TB ir bandysiu deti SSD, tai paziuresim, vis smagiau su geresniu load time bus

nesu isrankus, gali ir palaginti man ar teksturos neuzkrauti, iprates, bet kad vistiek butu galima megautis :)

aciu

@Džekeris turi omeny, jog su ps4 nerekomenduojama ar jie vis dar patch'ina ji? :)

kai tik zaidimas isejo tai perejau ji ant xbox one x..

nebuvo ten jokiu dideliu bugu,, kad neimanoma zaisti butu. fps mazai buvo, jautesi kartais lagas, teksturas kartais neuzkraudavo ar npc uzstrigdavo, bet zaidima sekmingai perejau...

blogiausia kas buvo tai kartais ismesdavo is zaidimo, bet ir tai nedaznai..

daba po visu patchu turetu buti jau pakankamai sutrvarkytas, kad galima butu perzaist be galvos skausmo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 20 valandų, Lauras parašė:

va va man tas pats :) praradau interesa. seniau Runescape Oldschool vos ne priklausomas, o dabar tik nusipirkus zaidima, e.g. Far cry, Metro, Red dead redemption - 'kablio' nebera. gal tiesiog jau tas amzius? :D

Taip, šitas dalykas sunkiausias. Žaidimai kaip ten be būtu blogesni tikrai nepasidarė, bent jau ne blogesni, negu buvo ankščiau. Tai gi peršasi išvada, kad problema panašu musų, o ne žaidimų. Dabar visgi bandau eit ER, po ~ 1,5 mėn. pertraukos. Nors ir nelabai įdomu, bet bandau kol laukiu Dead Space ir Callisto Protocol (na ir dar TLOU Part I?). Jeigu ir šitie neužvež, tai nežinau tuomet...

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-08-01 14:59, Javelin parašė:

Taip, šitas dalykas sunkiausias. Žaidimai kaip ten be būtu blogesni tikrai nepasidarė, bent jau ne blogesni, negu buvo ankščiau. Tai gi peršasi išvada, kad problema panašu musų, o ne žaidimų. Dabar visgi bandau eit ER, po ~ 1,5 mėn. pertraukos. Nors ir nelabai įdomu, bet bandau kol laukiu Dead Space ir Callisto Protocol (na ir dar TLOU Part I?). Jeigu ir šitie neužvež, tai nežinau tuomet...

ka manai apie Hogwarts Legacy ir Saints Row nauja?

 

man kazkiek sentimentu apie harry potter primins, taip pat saints row bus galima 'atsikovot teritorijas', kazkiek panasu i gta san adreas ir god father, kas labai patiko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, Lauras parašė:

ka manai apie Hogwarts Legacy ir Saints Row nauja?

Saints Row man nieko nesako, tik pavadinimas girdėtas, o Hogwarts Legacy turėtu būti neblogas, Harry Poterio pasaulio mėgėjams, tai išvis must have. Manau kak bus geras, vertas išbandyt (bet aišku geriau sulaukti realių atsilėpimų).

P. S. Geras tavo fonas, visai patiko?, sukėlė sentimentų?

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Saints Row visada buvo chill game, pasijungi pasitaškai ir misijų nevykdai :D 

Aš dar vis CP2077 niekaip nepasijungiu, turiu dar ką lošti, lošiu iš eilės tai pradėsiu kai ateis jo eilė, nemėgstu mėtytis tarp žaidimų :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko filmukas jotūbėj, kur akivaizdžai parodyta kaip šiuolaikinis tipo blokbasteris atsilikęs nuo 2003m postal 2 ?

Pvz postale mentai reaguoja skirtingai - išsitrauki pistoletą - perspėja, šaudai ir jie šaudo, numeti ginklą, jie nebešaudo , ateina suimt. A tam kiberpanke tiesiog šaudo. Lygiai tas pats su atsitiktiniais praeiviais ir tt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, visi zaidimai tik kvailejo su laiku, visko realiai tik mazejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, gedunex parašė:

jo, visi zaidimai tik kvailejo su laiku, visko realiai tik mazejo.

Tai kad Cyberpunk nedadarytas ir bugovas AI, nereiškia kad visi modernus žaidimai tokie. O kaip pvz. RDR2 kas perėjot iki galo, irgi kvailas AI ? Čia gal labiau groja buvau jaunesnis žolė buvo žalesnė... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia dar zalesne zole. anksciau daug daugiau zaidimu koncentravosi i fizikas ir i susidurimus visokius, animacijas, nes dauguma maziau koncentravosi i grafikas.
tu cia kalbi apie viena zaidima is tukstanciu. kuris niekaip negali buti imamas kaip pavyzdys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 13 valandų, gedunex parašė:

kokia dar zalesne zole.

Šitas irgi groja, su laiku pamatysi? Atsimink pradžioje kaip norėjosi žaisti ir tą ir ana ir šitą ir visi žaidimai geri. Su laiku tas pojūtis praeina. Na, bet mes gal apie biški skirtingus patyrimus šnekam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 42 minutes, Džekeris parašė:

Ką tik perėjau žaidimą ant PS5 nu superinis žaidimas, dabar lauksiu New Game+ modo jeigu toks bus iš viso.

Bandyt ant PS4 pro ar neverta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.