Steikas

Patarkit kokia Windows 7 versija naudotis

Rekomenduojami pranešimai

Stai mano pc http://dellshop.lt/dell-xps-17-l702x-sidabrinis-i7-2670qm-2-2ghz-17-3-1600x900-gf-gt-555m-3gb-8gb-500gb-7200rpm-dos.html

 

Taigi naudoju pc zaidimams , narsimui internete, photoshopui , ir kartais kokiai video kurimo programai pvz Pinnacle , ir noreciau paklaust kokius windowsus parekomenduotumet naudoti :

 

Win 7 Home basic

Win 7 Home premium

Win 7 Profesional

Win 7 Ultimate ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

win7 ultimate, 64bit, sp1. Turėtų eiti be problemų :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

win7 ultimate, 64bit, sp1. Turėtų eiti be problemų :thumbup:

 

Nu bet visi windowsai man turetu eit be problemu, bet kodel tu siulai ultimate ? jie gi turi daug š.. turi kurio man nereik ir kuris uzims vieta diske smirdes ramuose ir naudos cpu isteklius , su home premium windowsai jausciau diskonforta kazkoki ? naudamasis viskuo ka isvardinau pirmam poste?

Redagavo Steikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu tu žinai ko tau reikia, tai ko tu forume klausi? :thumbup: O šiaip tie ultimate nieko ten daug neužima, tiesiog jie geriausi, jau tikrai su jais jokie minusai tau neiškils. Home premium, kiek žinau, ne visas senas nuo xp programas gali paleisti. Žodžiu, jei nenori ultimate, imk tada pro, jie irgi neturėtų nuvilti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai manau, kad paprastam naudojimui home premium per akis užtenka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savo kompui dekis ultimate 64bit, tokiam harde tikrai nesakyk kad pvz papildomi keli simtai mb prie installo kazka sudaro ar jauciasi, prie 8gb ram jei panaudos papildomai koki simtuka irgi nepajausi, o 64 bit pagrinde del to kad veiktu visi 8gb ram, sakei su home jautei diskomforta, kaip suprantu kazko truko, kazkokiu paildu teko ieskoti, su ultimate turesi viska ka windows 7 snd gali pasiulyti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Win 7 ultimate 64bit sukasis kuo puikiausei, ramu netiek ir daug ima jie , pas mane naudoja ~1.6gb ram, o turiu 8gb

Ir geriau veikia man negu home versija, plius ant Ultimate gali pakeisti kalba windows i lt ru, o su home nelabai pakeisi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savo kompui dekis ultimate 64bit, tokiam harde tikrai nesakyk kad pvz papildomi keli simtai mb prie installo kazka sudaro ar jauciasi, prie 8gb ram jei panaudos papildomai koki simtuka irgi nepajausi, o 64 bit pagrinde del to kad veiktu visi 8gb ram, sakei su home jautei diskomforta, kaip suprantu kazko truko, kazkokiu paildu teko ieskoti, su ultimate turesi viska ka windows 7 snd gali pasiulyti!

 

 

As nesakiau kad jauciu diskonforta su home, nes as ju nenaudojas ,as visalaik ultimate naudoju , taip ir nepasakot kuom geresni tie ultimate , ir ar man reik tu visu nereikalingu priedu kuriu nera home

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as siulau Win 7 Profesional pats turiu licenzijuotus Win ir veike man gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesakiau kad jauciu diskonforta su home, nes as ju nenaudojas ,as visalaik ultimate naudoju , taip ir nepasakot kuom geresni tie ultimate , ir ar man reik tu visu nereikalingu priedu kuriu nera home

 

ultimate yra pilni windows su pilnu pagalbiniu programu paketu, visos kitos apkarpytos, home daugiausiai slamsto ismesta, o tos pagalbines programos pgrinde adminstravimo, biuro, bet maziausiai 85% windows ultimate ar profesional vartotoju tikrai ju nenaudoja, nepajustu jokio skirtumo ir isirase home, bet home yra lieva, sarmata zmogui pasakyt kad pas mane home, todel rasausi profesional!

p.s. pats su kompu nepamenu kada filma ziurejes, zaidima zaides ar ofisa naudojes, o komu naudojuosi nuo win 95 laiku, (pas draugeli dar win 3.1, ant 386 33mhz cpu teko paciupinet), neta tik pries pora metu isivedziau, esme as ne is tu zmoniu kurie po 5m kompo naudojimo nezino kaip win rasyt ar draiverius susimest, bet ir as po xp profesional prie xp home perejes skirtumo nepajutai, nu nebent kad maziau ram suvalgo!

 

seip as tau siulyciau rasykis pradziai home 64bit, pasinaudok, pazek ar tau kazko truksta is ju, jei nepatiks home bet kada galesi updatint!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ultimate yra pilni windows su pilnu pagalbiniu programu paketu, visos kitos apkarpytos, home daugiausiai slamsto ismesta, o tos pagalbines programos pgrinde adminstravimo, biuro, bet maziausiai 85% windows ultimate ar profesional vartotoju tikrai ju nenaudoja, nepajustu jokio skirtumo ir isirase home, bet home yra lieva, sarmata zmogui pasakyt kad pas mane home, todel rasausi profesional!

p.s. pats su kompu nepamenu kada filma ziurejes, zaidima zaides ar ofisa naudojes, o komu naudojuosi nuo win 95 laiku, (pas draugeli dar win 3.1, ant 386 33mhz cpu teko paciupinet), neta tik pries pora metu isivedziau, esme as ne is tu zmoniu kurie po 5m kompo naudojimo nezino kaip win rasyt ar draiverius susimest, bet ir as po xp profesional prie xp home perejes skirtumo nepajutai, nu nebent kad maziau ram suvalgo!

 

seip as tau siulyciau rasykis pradziai home 64bit, pasinaudok, pazek ar tau kazko truksta is ju, jei nepatiks home bet kada galesi updatint!

 

 

gera ideja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu.. Sakyciau perka windows'us, ziuri i kaina, kad pigesni ir optimalesni varianta rastu, bet gi zmogau siusies tu juos vistiek... Nematau tikslo tu home rasytis, iskart rinkciausi ultimate, nes tarkim kaip pvz: kiekviena versija turi ram'u gb skaiciau palaikyma, ultimate berots 64gb ar 128gb net palaiko Aisku nenaudosi tiek, bet cia kaip pavyzdys, kad taip daro bizni ir tiesiog ta pati produkta apkarpo ir parduoda lyg nauja versija, bet deja ji yra tiesiog apkarpyta pilnu windows'u versija. Tai mano manymu turi pilnus windows'us ir nesuki kiausiniu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu.. Sakyciau perka windows'us, ziuri i kaina, kad pigesni ir optimalesni varianta rastu, bet gi zmogau siusies tu juos vistiek... Nematau tikslo tu home rasytis, iskart rinkciausi ultimate, nes tarkim kaip pvz: kiekviena versija turi ram'u gb skaiciau palaikyma, ultimate berots 64gb ar 128gb net palaiko Aisku nenaudosi tiek, bet cia kaip pavyzdys, kad taip daro bizni ir tiesiog ta pati produkta apkarpo ir parduoda lyg nauja versija, bet deja ji yra tiesiog apkarpyta pilnu windows'u versija. Tai mano manymu turi pilnus windows'us ir nesuki kiausiniu...

 

tu esi teisus, bet ar tu zn kas ismesta is home? pagrinde administravimo irankiai kuriu niekas nenaudoja, lb retam naudotoju ju prireikia, pvz man vienakarta gyvenime prireike (net nepamenu kodel), bet paprasciausiai parsisiunciau papildymus, nereikejo nei windows update!

 

autoriui pasiulysiu, tu geriau pats pasidomek kas is home ir kitu versiju ismesta, ir ar tau tai reikalinga, nes cia forume tai galinciu atsakyti yra gal keli nariai, bet ir tai negarantuoju ar jie turi atsakyma ir ar tavo tema skaito, cia tau tik ir rasys kad "Ultimate geriau uz home tik nzn kuo", arba nieko nesigilindamas, dekis ultimate turesi viska, bet nezinosi ar tai tau optimalus varijantas!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.