Fisherman

Nintendo 3DS XL

Rekomenduojami pranešimai

tai as galvoju nusipirksiu kokius 5 geimus 3ds ir ta super card kad ds geimus paleistu. o paskui nulauzimo lauksiu :melvin: ir dar pora klausimu ar kai zaidi online su 3ds ar gali kalbetis su zmonemis su kuriais zaidi kaip per xbox ar ps3? ir kam 3ds xl priekine kamera? :notbad:

 

 

Gali ir nesulaukt, per tiek laiko nenulauze nieks ir nera jokiu ziniu ar kasnors isvis dirba ties tuom. As jau senai praradau viltis, kad nulaus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ir nesulaukt, per tiek laiko nenulauze nieks ir nera jokiu ziniu ar kasnors isvis dirba ties tuom. As jau senai praradau viltis, kad nulaus...

 

nu man tai viltis tikrai didesne negu del ps3 ir vitos nulauzimo :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man tai viltis tikrai didesne negu del ps3 ir vitos nulauzimo :DD

 

Ne į temą

Tai, kad ps3 nulaužtas, nelabai matau kokią viltį tu čia lygini.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai, kad ps3 nulaužtas, nelabai matau kokią viltį tu čia lygini.

 

iki 3.55 fw o tokiu tikrai nedaug yra, o slim isvis beveik nera

 

o yra ant 3ds xl toks dalykas kad butu patogiau kaikuriuos zaidimus zaisti(resident evil monster hunter) http://www.gamestop.com/nintendo-3ds/accessories/3ds-circle-pad-pro-gamestop-exclusive/98636?loc=accessories_row5_col3 ?

Redagavo shepherd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iki 3.55 fw o tokiu tikrai nedaug yra, o slim isvis beveik nera

 

o yra ant 3ds xl toks dalykas kad butu patogiau kaikuriuos zaidimus zaisti(resident evil monster hunter) http://www.gamestop.com/nintendo-3ds/accessories/3ds-circle-pad-pro-gamestop-exclusive/98636?loc=accessories_row5_col3 ?

 

Tuoj (iki metų galo) turėtu išleisti circle pad pro xl, bet čia tik Jap, o apie vakarus nekalbama.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip yra su usa pakroveju, nes turiu daug pakroveju is anglijos tai turiu pora adapteriu is 3 pin i 2 pin ir viskas gerai veikia. o kaip is usa irgi taip pat viskas veiks jei nusipirksiu is usa i europos tu pin perejima? nes esu lygtais girdejes kad pas juos rozetese mazesne itampa, ir jei parsivezi xbox is usa reik tada europini maitinimo blokeli pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia isvis nera jokiu maitblokiu tai nemanau, kad labai skirsis. Siaip turejau senais laikais gba is US, tai su paprastu perejimu pakrovejas veike, nereikejo nieko naglesnio. Bet tegu kiti patvirtina.

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano psp pakrovejas su perejimu is 3 i 2, jokiu problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano psp pakrovejas su perejimu is 3 i 2, jokiu problemu

 

bet pas tave is anglijos? pas mane ir psp is anglijos ir viskas veikia. bet kaip is amerikos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet pas tave is anglijos? pas mane ir psp is anglijos ir viskas veikia. bet kaip is amerikos?

 

Nuotrauka

toks pas jį turbūt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galit padeti kur galima rast nusipirkt supercard 3ds xl kad siustu i lt ar uk. ieskojau ir skelbimuose visur, radau pora vietu kur parduota bet ten nelabai man atrodo saugu pirkt...

 

Ne į temą

ir dar truputi ne i tema:D pasiskolinau is draugo paprasta ds lite su r4 kortele. ji man kazkaip neveikia ar galima kaip nors suzinoti ar tai klonas? (galiu ikelt foto jei reikia)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galit padeti kur galima rast nusipirkt supercard 3ds xl kad siustu i lt ar uk. ieskojau ir skelbimuose visur, radau pora vietu kur parduota bet ten nelabai man atrodo saugu pirkt...

 

Ne į temą

ir dar truputi ne i tema:D pasiskolinau is draugo paprasta ds lite su r4 kortele. ji man kazkaip neveikia ar galima kaip nors suzinoti ar tai klonas? (galiu ikelt foto jei reikia)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas galit padeti kur galima rast nusipirkt supercard 3ds xl kad siustu i lt ar uk. ieskojau ir skelbimuose visur, radau pora vietu kur parduota bet ten nelabai man atrodo saugu pirkt...

 

Ne į temą

ir dar truputi ne i tema:D pasiskolinau is draugo paprasta ds lite su r4 kortele. ji man kazkaip neveikia ar galima kaip nors suzinoti ar tai klonas? (galiu ikelt foto jei reikia)

 

Pirma nėra 3ds supercard tik dsi kurie veikia ant ds, tie kurie veikia ant ds lite nebent veiktu jeigu suderenti su dsi, beto jeigu naujausias pas tave update 3ds tai girdėjau vieni card neveikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma nėra 3ds supercard tik dsi kurie veikia ant ds, tie kurie veikia ant ds lite nebent veiktu jeigu suderenti su dsi, beto jeigu naujausias pas tave update 3ds tai girdėjau vieni card neveikia.

 

sita man rodos turetu veikt ant 3ds http://www.skelbiu.lt/skelbimai/r4i-3ds-originali-kortele-ds-dslite-dsi-dsixl-3ds-13293034.html ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.