Fisherman

Nintendo 3DS XL

Rekomenduojami pranešimai

jis man kažkoks griosdiškas. senesnis gražesnis. Nors kuo didesnis ekranas tuo akiai maloniau, nors vistiek pirkčiau 3DS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Labai kvailai cia kaikurie kritikuoja ir lygina su psp.

Be to XL tikrai nera paprasto 3DS konkurentas, cia panasiai kaip su DSi ir DSi XL, jie eina kartu vienas kito kaip galimybe vartotojui rinktis ko jis nori, o ne taip kaip sakykim DS ir DS Lite.

 

Kai pamaciau, kad nera analogo ir pakrovejo tai pradejau vos ne rekt "Kas cia per š****?!". Na bet veliau antro analogo nebuvima pateisinau(pakrovejo nebuvima nelabai), ir netgi galvoju pats parsiduoti savo ir nusiprkt XL'a. Jeigu butu ideja geresnes kameras butu daug lengviau apsisprest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra daugiau pakeitimu, kurie gana svarbus, vienas svarbiausiu manau sis:

 

Murakami: Yes. On a LCD screen there are basically three reflective layers, which all of them reflects and cause glare. So this time, we specially treated all the layers. Reflectivity on the Nintendo 3DS was about 12%, but we decreased that to about 3%.

Iwata: Why were you able to do that this time?

Murakami: Simply put, the progress of technology.

 

Ir poto sis:

 

As for something we haven't touched on yet, I'd like people to look at to how some aspects of operation have improved. The A, B, X and Y Buttons, as well as the +Control Pad are bigger and thicker, making them easier to use in play. In particular, we increased the thickness of the key tops height-wise for the L and R Buttons, so they're easier to use too.

And for Start, Select and Home Buttons, I had the designers work hard so the keys sink in a seesawing action. They have a long and thin key top, and wherever you press them, they sink right in.

And compared to past devices, the feeling of size when you hold it, as well as the impression it makes when you open it, are quite different from our past devices. Even though it's big, you don't sense that. I hope people will carry it around and play it everywhere.

 

 

 

 

Perskaicius beveik itikino atsinaujinti y XL, tik dabar is kur pinigu gaut... Niekas nenori pirkti 3DS?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau "Comic Con" nesenai ir ganetinai nemazai laiko praleidau zaisdamas 3DS XL ir keli mano pastebejimai.

 

1. Naujas 3DS XL jauciasi geriau ir tvirciau pagamintas, jeigu lyginti senaji 3DS su XL tai senasis kazkiek primena pigu plastmases gabala.

2. Virsutinio dangtelio isore jauciasi kaip koks metalas butu, nors man atrodo ten plastmase taip nudazyta ir textura tokia uzdeta.

3. Ekranai man labai graziai atrode, zaidziau tiek 3DS zaidimus tiek DS, bet net ir DS zaidimai puikiai atrode.

4. 3D efektas kurkas geresnis ant XL, nezinau ar delto, kad ekranas didesnis ar, kad kazka pagerino.

3. Visi mygtukai daug maloniau spaudosi ir pats 3D slaideris nekliba kaip senojo 3DS.

5.Man asmeniskai XL atrodo daug patogesnis laikyt ilgesniam laikui negu senasis 3DS.

 

Po ilgo pazaidimo su XL senasis 3DS kazkaip nepatogiai jautesi, tai galutinai nusprendziau pasikeist savaji 3DS i XL.

 

p.s. kazkas sake, kad jis atrodo griozdiskas, jis atvirksciai daug solidziau ir rimciau atrodo uz sena 3DS ir yra ganetinai plonas.

Redagavo ogrion

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi xl grazesnis, deja nei paprasto, nei xl bandyti neteko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maigiau ir as XL. Su viskuo sutinku ka pakomentavo ogrion, bet! Labai jautesi pixeliai. T.y. kai padidini nekokybiskai vaizda ir viskas nubega kvadraciukais. Aisku bandziau tik viena zaidima - mario 3d land, kaip su kitais nzn, bet jame labai matesi. Na, bet jei reiketu rinktis 3DS ar 3DS XL imciau didesni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o 3ds xl nulauziamas? su nintendo as isvis zalias. turejau ds tai ten kazkoki adapteri buvau nusipirkes kad eitu micro sd ikist i game crad slota ikist, ir viskas veikdavo... o kaip dabar?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3DS nenulaužiamas, na maksimumas tai jog galima DS žaidimus žaist, 3DS rom'u paleist dar negalima, nors buvo čia prieš pusmeti kažkur didelis labai sujudimas, kai viena firma pasiskelbė jog paleido rom'us ir tuoj išeis kortelė, bet taip ir užtilo jie..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3DS nenulaužiamas, na maksimumas tai jog galima DS žaidimus žaist, 3DS rom'u paleist dar negalima, nors buvo čia prieš pusmeti kažkur didelis labai sujudimas, kai viena firma pasiskelbė jog paleido rom'us ir tuoj išeis kortelė, bet taip ir užtilo jie..

 

 

Greiciausiai Nintendo uztylde, arba fake.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3DS nenulaužiamas, na maksimumas tai jog galima DS žaidimus žaist, 3DS rom'u paleist dar negalima, nors buvo čia prieš pusmeti kažkur didelis labai sujudimas, kai viena firma pasiskelbė jog paleido rom'us ir tuoj išeis kortelė, bet taip ir užtilo jie..

 

o kaip jis paleizia ds zaidimus? reik kazka papildomai pirkt? sunkiai jis nusilauzia, kad paleistu ds zaidimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.