Rekomenduojami pranešimai

Nu kas jau cia nekazka. Lt geri internetai. Pas mane tik 30mb/s planas ir tai atpute ir instaliavo kol buvau darbe.
Dar man liko 18val30min laukt US accounte. Tai kaip suprantu 7 rytoj ryte jau pasikurs.as kaip tik puse 7 gryztu is naktines pamainos. Best timing ever.
Bet kokia 9 reiks ant kapu varyt. Jei ne tai jau kapociau visa diena. Na bent valanda palosiu kad pirma ispudi susidaryt.

na fizika ir animacijos pas Rockstarus bus epine , nes jie nuo GTA 4 laiku naudoja euphoria physics engine. 


tu galesi saut i skirtingas zmoniu kuno dalis ir jie reaguos skirtingai priklausomai dar nuo ginklo ir is kokio atstumo sausi ir pan ... o su arkliu isvis ten atskira istorija. 


mygreatcapturescreensu1ekk.png


ir kaip visada mazos parduotuveles ant kampo parduoda viska anksciau

 

n4oZfnP.jpg


ziaurumo bus tikrai daug zaidime. galesi nunest galvas, rankas, kojas , zodziu visas galunes tiek zmoniu tiek zveriu . 


maciau trumpa klipuka kai stovi NPC salia arklio ir arklys spiria jam is nugaro, tas skrenda , kepure pakyla i ora , ir veliau nukrenta jam ant galvos jau gulincio matyt negyvo.  :chan:


kai tu nezinai kaip jot su arkliu

giphy.gif

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kada tas anksciau, nes 12h UK atsirakina zaidimas, centrineje EU 13h. pvz Komplett, kuris vienas didziausiu Norgeje, pristate zaidima jau i pasto skyriu 1142 ir galiu pasiimti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ten jau nupirkti zaidimai kazkur vokietijoj kazkokiam nedideliam miesteli. 


lygina visas konsoles


native 4k ant X1X


Pro versija lygina su Horizon ir neatrodo cia taip gerai ir svariai kaip Horizon Pro versija. 


na as meginsiu supersampling i 1080p . turetu but geriau viskas.


X1 versija silpniausia visom prasmem , ko ir reikejo tiketis. bet PRo versija nesiekia 1X kokybes . Pro labiau blurintas. bent jau naudojant native reza. idomu ar supersamplingas ka nors pakeicia.


X1 netempia 30 fps irgi kai X1X gerai velka 4k 30 fps

Pro netempia visur 30fps , kartais pakrenta i 28-29fps.  paprastas PS4 miestuose irgi krenta zemiau 30 . 


del performance tai patchai gali viskas pakeist. ir jau laukia naujas 1.03 patchas . 


    • XBOX runs in native 4K 3840x2160 Full Fat(2x more than PS4 Pro)
    • PS4 Pro 1920 x 2160(2x more than PS4)
    • XBOX has smoothest performance with fewest drops
    • PS4 Pro has second best performance
    • PS4/XBO have higher frame-rate than RDR1 on previous gen hardware
    • PS4 1080p(55% higher than XBO)
    • XBO 864p
    • No dynamic scaling detected in any version.
    • DF says the game is a stunning achievement and crowns XBOX version the best by a wide margin.

     


geras sistemu vizualu palyginimo toolas 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-red-dead-redemption-2-face-off


IGN sako :

yxhvqcm3mbu11.jpg?width=640&crop=smart&a

 

kiti review irgi 

5ninyngtvbu11.jpg?width=640&crop=smart&a


kaip paveikti zmones is to kas jiem patinka 

o2jzcUp.jpg


:yao:  :yao:  :god:


fizika top 

https://thumbs.gfycat.com/ReadyMindlessAmbushbug-mobile.mp4


purvas irgi deformuojasi ... ir limpa prie visko rubu ypac ...  :gusta:


dar 12 val ... 


kai geris bus 

neyigvpyfbu11.jpg


t26utqjslbu11.jpg?width=960&crop=smart&a


tuo metu PC savininkai rytoj 

zrjbxozbd5u11.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai negi cia bus pirmas zaidimas, kur xbox x pagaliau parodys savo galinguma pries ps4 pro. Tikiuosi su nauju patch ps4 pro sumazins skirtuma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau, jau siek tiek palosiau.

 

 valdymas, tai biski gaidiskas. zmoniu apieskojimas trunka valanda, nes kol palaikai kvadrata, kol apiesko, senos mechanikos, tas pats su daiktu paemimu. aim assistas irgi pokolkas nestebina, and Red Dead Redemption jis buvo geresnis, bent jau man. texturos silpnos.

 

grafikos pas PS4 exclusivus kitam lygi. jeigu tokie kaip Horizon, Detroit ar God of War zaidimai jau butu next generation grafikos lyginant su situo.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kam patinka greiciau kam leciau. man patiko leti apieskojimai per AC paskutinius. tikiuosi ir kovos tokios nu letesnes bus is video matosi kad jauciasi svoris tame ka darai o ne kazkokie besvoriui kunai begioja be kliuciu.


gal ps4 cia teksturos prastesnes ar pablurintos tik. na Horizon auksta klase. bet Horizon neturi miestu pilnu zmoniu ir ten i pastatu vidu nedaug kur ieini nes ju nedaug ir yra siaip. ten viskas paprastai su NPC irgi. taigi cia daug kas kitam lygi ne grafikoj o kitame. bet reikia pamegint paciam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

defensive mode ziuriu kazkam isijunges net nezaidus :D

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesakau tiesiog man pvz AC unity labiau patiko viskas nes buvo leciau nei naujesni AC po jo kurie. tai gal kazkam taip. defensive jo nes pinigai sumoketi  :D bet jauciu kad nenusivilsiu kazkaip man tokia nuojauta. patikrinsiu ta nuojauta po 7 valandu.  :poker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pokolkas manes bent jau zaidimas nekabina. gal veliau pasitaisys reikalai. nematau nieko, ko nebutu kituose zaidimuose. plius tie assassiniski synchronization questuose taip atgyvene atrodo, kad baisu.


tai pat atgyvene ir misijos su locked zonom, o cia tik is zonos nubek ir jau ziurek raso kad restart mission.

plius, jau pats laikas padaryt kad judetum taip greitai kiek L spaudi i prieki, o ne minkyt X kaskart, arba eini vezlio zingsniu arba begi kiek kojos nesa.

 

fluidity nera combat'e, labai jau clunky. prastas veikejo judejimas is priedangos link priedangos. labai nepatiko, kad jeigu dalyvauji susisaudyme ir jeigu sugalvoji tam tikroje vietoje pa'loot'int priesa, tai Morganas nebeissitraukia ginklo, turi kaip priedurnis ji vel issitraukti, tokie nepatogumai tai nervina.

tai pat nemaza problema, kad tavo ginklu pasirinkimu daznai sistema neissaugo, vos ne kaskart uzlipes ant arklio turi vel susireguliuot, kur lankas bus, kur sautuvas. cia keletoje vietu net pasirinkes ginklus buvau, o nusokes nuo arklio ju kazkokiu budu stebuklingu netekau. wtf.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka pradzia man super grafika ledine kol kas kiek maciau dar tik sniega maciau bet namo vidus velgi next level. Lootinimas letas ejimas letas kaip ir turi but. Namai dega griuna.

Nzn bet geriau uz Horizon tikrai. Tiesiog kitas lygis tai kaip bendrauji su kitais npc. Arklys irgi super valdosi. Tik gaila kad begimas su X . bet iprasiu.

Cia ne assasinas cia vesternas viskas vyksta leciau ir niekas sienom nesikarsto.

Ir ant pro su supersampling kol kas viskas grazu. Tie atskiri daiktai namuose spintelese.grazu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik baige instaliuot. Grafika atrodo gera, nustebino perejimas is filmuko i gameplay, galvojau kad ten pre-rendered, bet grafika nepablogejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau reikia iš minios visada žmonėms išsiskirt. Išvadint gaidišku žaidimu ir panašiai. Įdomu, nes visur kitur kur pažiūrėsi atvirkščiai rašo apie žaidimo fluidity, gameplay, grafika, o čia viskas žmogui blogai...Interesting...Gerai, kad bent vienas va žmogus pasako teisybę :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai nesi zaides geriau, gal ir tinka. bet sitas pokolkas mechaniskai atgyvenes. net Ubisoft didesne pazanga padare nei Rockstar. grafika tikrai eiline, nesiekia nei Horizon nei Detroit nei God of War lygio, ne tik pasaulio bet ir detalume.

kur rasoma kad zaidimas gaidiskas? ar skaityt nemoki? ir cia neissiskyrimas, o tiesiog savo patirtimi dalinuose be jokio bs, kaip kad scalman, kuris bet koki nusipirkta suda girs ir gins. uz sito zaidimo stovi tokie milziniski pinigai, kad kitaip ir negali buti kalbama, nes jeigu eile mechaniku atgyvene ir daugelis jas bando pakeisti. plius rasiau, kas man uzkliuvo. beje, PS4 Lietuva eile tai pat nusivylusiu. as siaip zaidimu vis dar nenusivyliau galutinai, bet kaip losusiam siemet pirma Redemption dali, tai sitas neatrodo isskirtinis. aplamai, per pastaruosius 5 metus esu loses bene didziaja dali AAA zaidimu. gal todel jau tiek maciau grafiku, story, gameplay ir visokiu mechaniku, kad besunku kazkuo labai nustebint, o po God Of War, is vis. va tas zaidimas tai yra kartele zaidimams, turi absoliuciai viska. o sitas pokolkas... gal reik daugiau pazaist, gal kazkas nesiklijuoja... bet eile dalyku labai durnu, kad sunku isijausti.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazai dar palosiau kelis kartus po kelias valandas tai sunku sprest bet jau pabodo ju ale tutoriala ta zaist. tai yra pabodo is tikro bastytis paskui NPC tuos visur. dabar einam cia o dabar  cia. dabar tupk ar dabar sauk. Arturai !! ateik cia reik pasneket apie misija... Pala as dar kokia 30 kunu turiu palootint...  :trl:  :trl:


yra keistu dalyku tikrai na kol kas jau man tokie islindo keletas cia. kai reikia saudyt  tai nu taip flegmiskai jis juda kad sunku persikelt is vienos uzdangos prie kitos. ir siaip nzn kiek dar tai tesis bet zaidimo pradzia tai linijinis crapas misija po misijos intarpas po intarpo. kol kas laisves nera niekur isvis. bet matyt cia toks tutorial. 


vistik zaidimas gavo labai daug 10 /10  review . na nzn ar tie kiti zaidimai gavo tokius ivertinimus ? 

siaip matau labai daug geru cia dalyku bet na paleiskit jau mane viena lost, nes toks uz rankos vedziojimas pradeda biski jau nervint. jo idomu kodel senos saudymo is coverinimosi mechanikos cia paimtos is pirmos dalies. 

velgi grafika dar kol sniegynuose tai as turiu labai gera. nzn prie ko prikibt labai patinka po ta sniega braidyt . arkliais jot smagu ir na fiziskai gerai jojasi. viskas ok irgi. kepure kazkas man nusove ir nebeturiu... nzn kur gausiu ir kada nauja . ziuresim. AC ir Horizon tai zaidimai kurie na turi palyginus mazai intarpu ir dialogu sneku . o cia vien dialogai be sustojimo kazkas kazka kalba. tai na cia kitaip. 

del story dar klausimas pvz man kol kas na as nezinau kodel as tureciau daryt ka liepiamas ir kodel man isvis cia turetu rupet ta saika su kuria as esu. nes tave tiesiog imeta i ta visa mesmale. matyt tau paaiskins kas ir kodel veliau. tiesiog jau per tiek laikoi pripratau kad trecio asmens open worlde na tu esi vienas ir kazka veiki irgi dazniausia vienas. o cia ne . cia tu niekad nesi vienas. kol kas pradzioj bent. 


laukiu kol story prades kabint. kol kas tai man p* ant tos visos saikos su kuria as cia tipo turiu keliaut ir jiem padet. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.