Rekomenduojami pranešimai

kartais keistai kai ty viduri misku gludumoj issaudai campinusius banditus ir is ju kazka pavogi

Sita ir as pastebejau. Is banditu namo pasiemiau daugiau negu prase misija, tai atsirado bounty

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali deti tik viena karkasa, bet pvz odos gali daugiau prideti, plius man rods net is abieju sonu gali pakabinti triusius ar paukscius. zodziu, nemazai telpa ant to arklio :) dabar laukiu kol zvejyba bus :D dar nepriejau iki jos :D

gal po to kartais ta oda dingsta jei palieki ant arklio ir atlieki kokia misija. as taip ir nesupratau kur ta mesa dar det. galvojau kad mesininkas stovykloj priims bet nzn. numeti prie lauzo ir palieki... odas irgi nezinau kur det. o ant arklio odu gali tiest ir 2 ir 3 . nu patiesi ir jos ten lieka tada dar uzdedi kokia zveri ant virsaus. 

viena karta nulupta elnia nusinesiau i general store....  :yao:  :yao:  :yao:

arba joju sau arkliu ... kazkaip galvoju kad lygtai ne mano arklys ... nu rimtai ne mano... paieskojau mape ziuriu mano kazkur viduri mapo valkiojasi vienas  ...  :chan:  :chan:  net nezinau kaip as patekau ant to arklio .. seniau sake good girl o dabar pradejo Good Boy ....  :yao:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matyt dar tiek nepazenges. pazaisk dar, gali paskui tuos karkasus ir mesa bei oda i camp vilkti, upgrade daryti ir t.t.. as irgi panikavau kad neleisdavo nieko i stovykla tempti, bet paskui stebuklingai niekur nieko nepaaiskinus atsirakino sita galimybe :D


medziokle tai zajabys, medziojau triusi 10min :D bet uz tai sumedziojau perfect kill :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matyt dar tiek nepazenges. pazaisk dar, gali paskui tuos karkasus ir mesa bei oda i camp vilkti, upgrade daryti ir t.t.. as irgi panikavau kad neleisdavo nieko i stovykla tempti, bet paskui stebuklingai niekur nieko nepaaiskinus atsirakino sita galimybe :D

medziokle tai zajabys, medziojau triusi 10min :D bet uz tai sumedziojau perfect kill :D

o kur tiksliai mesti karkasus? As vis bandziau prie butcherio palapines, bet visada ismesdavo uz campo. Tai pridaviau butcheriui miesteli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau kai numete prie lauzo tai ten jo vieta gal. Zodziu nueini pas butcheri ir paaukoji jam visokiu mesu ir odu. Tik tolko is to nzn jau geriau parduot butu.

Geriausia kai tokiu budu praradau savo legendary meskos oda nes nezinojau kur ja det. Pravalas. Ir siaip vejuosi skolininka kad ismust skola ir ji au virve tiktai svelniai nutempiu nuo arklio. Hebra is toli kazkur pamato tai ir paskelbia jau man bounty.

Tie bounty realiai gadina visa reikala. Labai jau ziaurus jie. O jei dar 4 bounty hunterius nukepsi kurie tave medziojo tai isvis as dabat vienoj area turiu 300 bounty ant mano galvos.

Bent gerai kad mesos galima prisikept ant lauzo ir prisidet i tase ir nesuges nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradzioje neleidzia aukoti tu karkasu ir viso kito camp'ui, bet po kazkiek misiju, sitas atsirakins ir galesi aukoti camp'ui, kelsi jo budziuta ir galesi leisti tuos pinigus ant upgrade camp'o.

zodziu, as irgi is pradziu stresavau, nes numetus karkasa, jis vis atsirasdavo prie to camp'o lauzavietes. paskui atsirakino ir pradejau atiduoti camp'o butcher'iui. neskubekit, nestresuokit :)

 

Legendary odas reikia nesti Trapper'iams. jie yra 4 zemelapi. arciausias netoli tos legendary meskos :) jas parduodi, gauni ne tik pinigu bet ir galimybe craft'inti is ju keleta daiktu.

tas pats ir su camp'u, norint upgrade gauti, reik nesti perfect odas, jas donate darai ir jos atsiranda prie atrakinamu dalyku saraso.


medziokle tai afigena, jauciuosi gaves medali ir kad kazka pasiekiau jei sumedzioju perfect oda ar skura :)


https://n4g.com/news/2214055/opinion-anyone-is-entitled-to-be-wrong-even-about-red-dead-redemption-2-scores Batista, komentarus paskaityk apie valdyma :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perfect oda cia is vieno suvio nukali? I galva? Nes as krokodila atnesiau bet ne perfect buvo pasirodo bereikalo. Kam naudot tada ne perfect odas jeigu jos netinka upgreidam? Jos niekam netinka tada?

Radau jau traperi tai supratau ka jis daro bet kazkaip nenoriu vaiksciot su zveriu galvom ir kailiais.

Bet negali kazkodel kept tos mesos kuria nesi ant arklio. Vilka nukepiau iskart dave kept o zuiki ne kitus zverius irgi ne.

Ir nesuprantu kodel internetas visas verkia del pro sublurintu teksturu. Zmonem akis skauda ir pan, nu nematau as jokio per didelio bluro cia su supersamplu.nesenai losiau horizon tai tikrai jausciau skirtuma jei jis cia jau labai butu.

Kazkas sako telike atjungt digital ir mpeg noise filtra. Man tai viskas gerai. Gal tikrai pacio teliko nustatymai dar daug ka duoda.

Del zaidimo gaila kad negalima realiai su tais bounty hunteriais kovot nes savo wanted lvl taip uzsikelsi kad paskui tave pradeda medziot po 10 zmoniu grupes nu neimanoma jau nieko padaryt pries juos. O visai idomu butu jeigu kazkaio galetum pats pasinaikint ta wanted.

Pokeris labai patiko lost. Nors vis gaunu nuo npc bet faina kazkaip itraukia ilgam. Dar kai jie ten is centu losia stovykloj tai nedaug ir pralosi jei turi pats kokius 400-500.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex nu komentaruose daug šneka, kad valdymas nepatinka nuo pirmo RDR. Man asmeniškai niekas pirmam RDR dėl valdymo neigiamo neįstrigo, tikriausiai kam nepatiko, nepatinka ir dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na campas karkasu vis dar neima. bet ima mesa atskira is tavo itemu. nzn is kur ten mesa atsiranda bet gal cia nuo to pacio ka uzsidedi ant arklio. bent jau odas galima taip aukot palieki jas ant arklio nueini pas butcheri ir jam duodi , ateini aprie arklio jau nieko nebera viska paaukojai. jei taip is tikro cia veikai tai dar gerai. 

bet kaip smagu ginklus savo pasigerint siek tiek ir oda aptraukt... grozis.  :sweet:


bet galima greitai ir daug nesamoniu prisidaryt. pvz turi bounty tik 50 , netycia uzsirovei ant pareigunu atsisaudei dar plius ir mirei, bounty jau gali but ir iki 200 isauges  :trl:  . 

miesteli is baro isejo dviese susimuse vienas iskirstas guli ant zemes niekas nekreipia demesio, as priejau viena ta gulinti tik pakeliau nunest ... jau wanted ir mane gaudo is niekur atsirade pareigunai ...  :chan:  :chan:    :D  pagal misija kai reikia ka nors pavogt ar vezima nuvaryt , viskas ok jokiu wanted, pamegink tai pats padaryt busi iskart wanted ...  :god:

jiem reiktu ta wanted kazkaip pareguliuot ... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusiramink, ims ir tuos karkasus. juk ir upgrade yra kur reikalauja pophorno karkaso idealaus, tai be reikalo juk nereikalaus :D mesa lootina automatiskai, kaip ir ragus bei nagus, kada nulupineji oda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pats žaidimo neturiu ir jaučiu greit dar neturėsiu, bet mane scalman jau gazdina su tuo "wanted"..... Tas žiauriai u***** jei taip yra....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog reikia lost atsargiai. negalima nieko liest ko nereik :trl: . nors as va susitaupiau apie 1k . susimokejau vienur 200 kitur 50 bounty ir ok. dar kitoj area palikau 300 bounty. tiek tai nemokesiu jau. jeigu gera ginkla gali jau uz 120-140 paimt. o cia tiek uz bounty moket. nu jie medzioja tokius atskalunus ten ziauriai.todel toks wanted ziaurus. ir tikrai yra vietoves is pirmo zaidimo . ir net ... ummm charai yra is pirmo. 

dar nesamone kad kumsciuojantis tu irgi atlieki nusikaltima, nes tie slabakai visi mirsta kai tu juos nuteski ant zemes. ne nu kas tokia nesamone sugalvojo ten pas juos. as noriu juos patiest nu ok tegu buna be samones kiek tai laiko ir veliau atsikelia, tai ne , tu juos uzmusi su savo kumsciais ....  :chan:  jo daug smagiu dalyku taip niezti nagai kam i morda uzvaziuot ar palootint , bet ne negali jei kas pamatys uz kilometro gali paskust  :yao:  :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na campas karkasu vis dar neima. bet ima mesa atskira is tavo itemu. nzn is kur ten mesa atsiranda bet gal cia nuo to pacio ka uzsidedi ant arklio. bent jau odas galima taip aukot palieki jas ant arklio nueini pas butcheri ir jam duodi , ateini aprie arklio jau nieko nebera viska paaukojai. jei taip is tikro cia veikai tai dar gerai. 

bet kaip smagu ginklus savo pasigerint siek tiek ir oda aptraukt... grozis.  :sweet:

bet galima greitai ir daug nesamoniu prisidaryt. pvz turi bounty tik 50 , netycia uzsirovei ant pareigunu atsisaudei dar plius ir mirei, bounty jau gali but ir iki 200 isauges  :trl:  . 

miesteli is baro isejo dviese susimuse vienas iskirstas guli ant zemes niekas nekreipia demesio, as priejau viena ta gulinti tik pakeliau nunest ... jau wanted ir mane gaudo is niekur atsirade pareigunai ...  :chan:  :chan:    :D  pagal misija kai reikia ka nors pavogt ar vezima nuvaryt , viskas ok jokiu wanted, pamegink tai pats padaryt busi iskart wanted ...  :god:

jiem reiktu ta wanted kazkaip pareguliuot ...

 

cia tai dar nieko, as buvau wanted, nes kazkas paprase kad nuvesciau pas gydytoja, bet nespejau ir jis numire, pamate mane su lavonu ir wanted

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tai geras :D mane keleta kartu bande report'inti, bet as juos pagavau, pagrasinau, sake viska uzmirs kas ivyko :D 

 

viena misija bus kur reikes ismusineti skolas, tai toje rancoje bukit atsargus ir pasiruose vytis jeigu kazkas pamatys tai ka jus padarysit :) as padariau, vienas pamate ir teko ji gerokai vytis kad pagaut, pagrasint kad pamirstu ka mate :D pokolkas nei vienas neisskunde dar :D


pelkeje irgi bukit atsargus, su kirviais gaudo ten kazkokie laukiniai :D o kada su melee tavo gaudo, tai one shot uztenka. ten spastu pridaryta padaryta :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten kur pamato kazkas ir jis ale bega paskust tai viskas aisku pasiveji ir pagrasini. bet yra atveju kai tiesiog pasidaro wanted nuo to kad pvz pakelei gulinti zmogu... as ji tik norejau panest iki tvoros ir palootint slapcia  :trl: nesigavo  :(


kazkur pelkej kur ta moteris buvo ...lalala ten misija lalala. tai ten toks geras gilus dumblas ... nu niekur tokio nemates dar... lenda kojos iki keliu ir jei zmones nukrenta i dumbla tai beveik paskesta dumble... plius tau sunku eit ir arkliui sunku .... patinka man tokie dalykai.

dar pvz jojimas arkliu nera saugus.. jeigu isibegesi i plosies i medi neissukes tai arklys teksis su tavim i ta medi ir abu griusit ant zemes.

netgi galima taranuot su savo arkliu kitus jojancius arkliu jojau is priekio viens pries kita i pyliau visu greiciu i jo arkli tai abu lekem su abiem arkliais ant zemes ...  :D  :D

zvejot super patiko labiau nei FC5 zvejot cia. gal ir lengviau. ir rite sukt reikia paciam su analogu. 


mano megstamiausias paltas. labai graziai atrodo is nugaros ypac . nesvarbu kad ir siltu oru su juo varineju 

Dql2gLyWkAImoJZ.jpg


to megzto saliko teksturos tikrai labai geros cia. 

Dqldo1oWsAEengC.jpg


cia tas dumblas . koks grozis . kitas ciuvas po desine beveik visas sulindes jau i dumbla, ten giliau biski. 

DqirSUQXgAEzlaP.jpg


naujas soviniu dirzas ir naujai oda aptrauktas repeateris su optika.

DqnrtG6XcAQFdto.jpg


cia is tu zaidima kur : jei tik buciau tai zinojas is pradziu buciau loses kitaip... nes jei nebutu to ilgo chapter 1 tai paimciau lost zaidima is pradziu ir jau zinau kaip viska daryciau. 


nes bereikalingi wanted kurie kiek pinigu suede jau. kiek kartu mirta per tuos wanted .  kiek kailiu pameciau ir viena legendini kaili. 


arklio seriai nuo vejo pakyla ir susiliecia su mano plaukais bet niekas per nieka kiaurai neina. realistiskai praeina viens pro kita lyg plaukai tikri. su raw foto kokybe butu galima parodyt geriau bet reik uploadint tada tiesiai is PS4 per usb .

Dqnx6KWXcAIt0A2.jpg


whos good boy ?? 

Dqnxox6XcAI2ATR.jpg


rubu detalumas tikrai geras. po apacia palto rovelverio dirzas jis niekur neina kiaurai per kitus rubus . ant peties tas soviniu dirzas kai pakeli ranka pasikelia petis ir tas dirzas sujuda i sona per palta praslysta ir vel gryzta atgal kai ranka nuleidi... zodziu , be zodziu

DqnxY1ZWoAApvbb.jpg


viskas ko tau reikia westerne. tavo arklys tavo ginklai ir tavo rubai

Dqn4DusWoAEkqch.jpg


idomu tai kad zaidime viskas papilkita nu kad butu labiau westerniska o kai darai screenshota ir pasherini patampa labai paastrinta spalvos. tokio vaizdo zaidime nematai. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.