Flashas

Kažkas blogai su vaizdu

Rekomenduojami pranešimai

Tai va , pastaruoju metu naršant internete matau tokį vaizdą , keistus spalvotus laukelius , ir kuo toliau tuo dažniau . Nežinau ar čia kaltas monitorius ar vaizdo plokštė .

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia pas tave vaizdo plokštė? Šiaip siūlau švariai perrašyt vaizdo plokštės driver'ius. Nepamenu, kaip tokiu atveju reiktų perrašyt ATI, bet jei pas tave Nvidia, tai instaliuojant turi būt parinktis "perform clean installation", ant kurios reikia uždėt varnelę. Taip pat patikrink ar tikrai gerai sujungtas kompas su monitorium

Redagavo chem232

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

artefaktai artefakciukai :cenzura: dazniausiai buna: "faulty video ram" vaizdo ploksteje. video ram imanoma patikrinti per testus, kad ir su Hiren's Boot CD.

 

P.S.: jei video ram faulty - plokstei AtA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia pas tave vaizdo plokštė? Šiaip siūlau švariai perrašyt vaizdo plokštės driver'ius. Nepamenu, kaip tokiu atveju reiktų perrašyt ATI, bet jei pas tave Nvidia, tai instaliuojant turi būt parinktis "perform clean installation", ant kurios reikia uždėt varnelę. Taip pat patikrink ar tikrai gerai sujungtas kompas su monitorium

 

Pas mane nVidia . Pabandysiu atnaujinti driverius .

 

artefaktai artefakciukai :sir: dazniausiai buna: "faulty video ram" vaizdo ploksteje. video ram imanoma patikrinti per testus, kad ir su Hiren's Boot CD.

 

P.S.: jei video ram faulty - plokstei AtA

 

Atlikus testą , viskas gerai , nieko blogo nebuvo .

 

P.S. va kai įjungiu pc po kelių valandų pertraukos , iš pradžių nieko nebūna , viskas lyg ir gerai , bet po to pradeda tos nesamonės asiradinėti . :cenzura:

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kokiais tu testais tikrinai?...Hiren's Boot CD yra testu skiltis, ten testai vaizdo plokstems ir butent testas jei gerai pamenu "check video ram". vat su tuo patikrink.

 

i tai kad ijungus nieko nebuna o artefaktai pasirodo po kazkiek laiko tai cia panashu i smarkiai ikaistancia vaizdo plokste, paziurek ar ji gerai ausinasi. bet siaip su video ram buna ivairiu variantu, tie artefaktai gali islyst po kazkiek laiko arba iskarto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kokiais tu testais tikrinai?...Hiren's Boot CD yra testu skiltis, ten testai vaizdo plokstems ir butent testas jei gerai pamenu "check video ram". vat su tuo patikrink.

 

i tai kad ijungus nieko nebuna o artefaktai pasirodo po kazkiek laiko tai cia panashu i smarkiai ikaistancia vaizdo plokste, paziurek ar ji gerai ausinasi. bet siaip su video ram buna ivairiu variantu, tie artefaktai gali islyst po kazkiek laiko arba iskarto.

 

Ten kur yra testų skiltis ir joje radau video memory lyg tai su ta tikrinau . Pabandysiu dar va ryt išsiairdyt pc , prapūsti dulkes ir pažiūrėti ar ji pakankamai vėdinasi .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau ar tau dulkių nupūtimas padės, čia yra vaizdo plokštės mirtis, jau neišgelbėsi jos. Ieškok kitos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kol kas tai update'inau driver'ius ir palauksiu šiek tiek laiko , pažiūrėsiu ar vėl atsiras , jei taip tai tada teks pirkti naują vaizdo plokštė .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau pora dienų praėjo , bet artefaktai nedingsta , taigi nusprendžiau pirkti naują vaizdo plokštę . Naujos temos nekursiu , ir paprašysiu kad man padėtumėte ją išsirinkti čia . Va mano pc specifikacijos , I know I know , jis yra senas :megusta: , tačiau žaidimų aš ant jo nežaidžiu ir man nereikia super vaizdo plokštės ir aš galvoju pirkti iš varlė.lt , taigi gal galėtumėte man patarti kažkurią vaizdo plokštę iš varlė.lt parduotuvės ? :D Ačiū tiems , kurie nepatingės paieškoti . :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau pora dienų praėjo , bet artefaktai nedingsta , taigi nusprendžiau pirkti naują vaizdo plokštę . Naujos temos nekursiu , ir paprašysiu kad man padėtumėte ją išsirinkti čia . Va mano pc specifikacijos , I know I know , jis yra senas :) , tačiau žaidimų aš ant jo nežaidžiu ir man nereikia super vaizdo plokštės ir aš galvoju pirkti iš varlė.lt , taigi gal galėtumėte man patarti kažkurią vaizdo plokštę iš varlė.lt parduotuvės ? :) Ačiū tiems , kurie nepatingės paieškoti . :)

 

gt440,galingesnė jau bottleneckins tavo sistema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Flashas,

 

is to tavo puslapio, tai gali imt betkokia vaizduske iki 100lt, daugmaz visos jos ten vienodos, su 512mb ddr3. galingesnes tau tikrai nereikia su tokiu kompu, nei brangesnes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau pora dienų praėjo , bet artefaktai nedingsta , taigi nusprendžiau pirkti naują vaizdo plokštę . Naujos temos nekursiu , ir paprašysiu kad man padėtumėte ją išsirinkti čia . Va mano pc specifikacijos , I know I know , jis yra senas :) , tačiau žaidimų aš ant jo nežaidžiu ir man nereikia super vaizdo plokštės ir aš galvoju pirkti iš varlė.lt , taigi gal galėtumėte man patarti kažkurią vaizdo plokštę iš varlė.lt parduotuvės ? :) Ačiū tiems , kurie nepatingės paieškoti . :D

 

na su tokiu cpu dar palosi kas nenauja. nzn su butent tokiu cpu losiau stalkerius be prob su 8880 gts . tai manau is dabartinius pigiu verta visai paimt kazka is amd 6* serijos .

 

6670 , jei gali sau leist apie 200 lt

http://www.skytech.lt/r6670md1gd3v2-vga-pcie16-hd6670-1gb-gddr3r6670md1gd3-msi-p-126637.html

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=iSp9mpKvSOw&feature=channel&list=UL

..problem ? :)

 

..paciam idomu pasidare..bicelis turi daug video kur losias ant savo pentium single coro visu naujus zaidimus :D . aisku geriau butu bent koks dual coras..taciau..kaip matoma lost galima ..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui jums labai už pagalbą . Šiaip galvoju imti ką nors iki 100lt , bet jei tėvas galės daugiau paaukoti , tai bandysiu imti kažkurią iš tų kur už 200lt . :) Anyway , labai padėjot ir taip .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.