mikas3

Sleeping dogs ant LT+ 2.0

Rekomenduojami pranešimai

Turiu klausima, dabar as turiu Sleeping dogs- SWAG releas'a, ir xboxpirate radau kad reikia LT+ 3.0 kad lostum si geima, nes jis paprasys isirasyti updeita ir ji isirasius pasikeis dae.bin, o kitur prie torrent aprasymo randu kad reikia tik "LT+ 2.0 or above", tai gal kas jau bande ir zino? Ir pas mane veikia Mass effect 3, su nupatchinta topology data, jei tai kuo nors susije :gosh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai nusipatchini sleeping dogs ir isirasai, nera jokiu problemu ten, viskas veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai nusipatchini sleeping dogs ir isirasai, nera jokiu problemu ten, viskas veikia.

 

Nupatchinau, irasiau, gavau visas klaidas kurias pagal gida turejau gaut ir vistiek ikisus i box'a neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xgd3 zaidimu paleidimui reikalinga lt+ 3.0 fw ir irasymass su iHAS burneriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GMR tu vis ta pati kartoji, nu bet nera butinas tas Lt+ 3.0. Cia jau kiekvieno reikalas, aisku geriau su lt 3.0, bet jei as nesiruosiu i ta live lyst tai man ir su lt 2.0 gerai.

Mikai paziurek ar tikrai injectinai topology o ne isextractinai, nes man viena kart taip buvo, kad susimaisiau, tai kokius 3 diskus sugadinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GMR tu vis ta pati kartoji, nu bet nera butinas tas Lt+ 3.0. Cia jau kiekvieno reikalas, aisku geriau su lt 3.0, bet jei as nesiruosiu i ta live lyst tai man ir su lt 2.0 gerai.

Mikai paziurek ar tikrai injectinai topology o ne isextractinai, nes man viena kart taip buvo, kad susimaisiau, tai kokius 3 diskus sugadinau.

 

Cia zmogiskumas, o ne kartojimas biski reikia jaust ka darai ir uz tai susimoket. As tikrai situo dalyku nebepadesiu kaip suprantu GMR irgi. Redagavo Th1cKA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia zmogiskumas, o ne kartojimas biski reikia jaust ka darai ir uz tai susimoket. As tikrai situo dalyku nebepadesiu kaip suprantu GMR irgi.

 

Ne į temą

Saunu, kad tu toks didis padejejas.. Realiai yra xbox pagalbos tema, bet nelabai ja kas naudojas. Reiktu pirmam puslapy parasyt del lt 2.0 ir 3.0, kad kuo maziau tokiu temu butu, nes cia turbut ne pirma kart taip jau :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Th1cKA parasas viska pasako.

 

Toxiz, gal nori pazaisti? As tau 5 konsoles su LT+ 3.0 o tu ant ju visu paleidi mano norimus geimus xgd3 geimus rasytus be iHAS. Gal tada suprasi, kad be iHAS irasinejant pasileidzia nedaugeliui geimai, ir tai priklauso nuo daugelio dalyku: dvdromo, dashboardo, dae.bin failiuko, fw versijos ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau, zinau cia visi sako kad reikia iHAS bet kazkaip gaila tu 60lt, bet tikriausiai reiks pirkt :D Dar vienas dalykas, man tikriausiai nepasileido nes i acme irasiau(nesisaipykit, i acme irasinejau nes uz dyka gavau kelis diskus :D)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau, zinau cia visi sako kad reikia iHAS bet kazkaip gaila tu 60lt, bet tikriausiai reiks pirkt :npoker: Dar vienas dalykas, man tikriausiai nepasileido nes i acme irasiau(nesisaipykit, i acme irasinejau nes uz dyka gavau kelis diskus :nsure:)

 

1 naujas originalus game kainuoja 200lt (kalbu apie naujus neseniai išėjusius žaidimus).Manau tikrai ne vieną tokį esi įsirašęs per tą laiką kol xbox turi,jeigu gaila 60lt ant dvd romo ir 30lt ant nusiflashinimo į naują fw tai neturiu žodžių... Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GMR nenoriu as cia gincytis, as tik sakau, kad bent man viskas veikia, as i live tikrai nelysiu, o ir mazai bezaidziu dabar, tai kam man dabar flashint ir pirkt ta iHAS, jei taip galiu apsieit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pasiseks viskas bus ok, o jei ne, tai po artimiausio updeito nebeveiks nei vienas xgd3 zaidimas. Taip kad busi ismetes kruva disku, kuriu verte bus panasi arba didesne nei iHAS burnerio.

Jei tau veikia tai viskas ok, bet kaip sakiau galima surinkti 20-30 skirtingu variantu tarp fw, dae.bin, dvdromu, dashboardu ir tikrai daugeliui neveiks be iHAS. Jei butu kitas visiems tinkantis sprendimas, zmones juk nekurtu tokiu dalyku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jo jo prisiminus LT 3.0 isleidimo laikus tai labia baisu pasidaro. Teko ir man gal apie 10 Verbatim disku tiesiog ismest. O dabar visiem kurie laiku nemigravo prie 3.0 ir liko prie 2.0 rasesi XGD3 toliau ateis sunkus laikai :npoker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry uz durnus klausimus, bet jei as tureciau iHAS ir 3.0 tai tipo visalaik isirasytu, be jokiu bedu ir veiktu? Ir as girdejau jei persirasysiu 3.0 tai man nebeveiks visi patchinti zaidimai?

Redagavo mikas3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kad nebeveiks visi XGD3 zaidimai. Reikejo keist firmware kai buvo laikas dabar bus gaila. Siaip visi jei zaisi pagal tasykles as turiu omeny priksi Verbatim diskus :npoker:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.