xFiniti

Winamp output plugin is stereo i 7.1 ar 5.1

Rekomenduojami pranešimai

turiu problema naudoju Winamp 5.5 ir X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Professional garsuske toke rimta, nu ir kolonkes GigaWorks S750 nu ir as klausau dazniausei per originalu creativo pleeri kuris buvo su garsuske ir draivais, ten yra nesveikai geras garso upmixinimas ir kiti rimti dalikelei su kureis groje uh 7.1, nesveikas skambesis, bet as dainusku neturiu geru tad ainu per ta winmpa radiju paklausyt o ten geru yra, ir esme tame ,kad meslas tas winampas ir groje stereo (du kanalai ir groje 2 kolonkes ir subas) o tai yra pasityciojimas is mano aparaturos, tai sakau pasieskosiu kokiu pluginu, radau tik slamsto. tad prasau duoti man ahujelina plugina!! dekuij

jei kas noresit is mano bandytu buvo geriauses sitas Dynamic_Surround.rar

prasu padekit, nes negaliu klausyt winampo nervas ima.... B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu problema naudoju Winamp 5.5 ir X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Professional garsuske toke rimta, nu ir kolonkes GigaWorks S750 nu ir as klausau dazniausei per originalu creativo pleeri kuris buvo su garsuske ir draivais, ten yra nesveikai geras garso upmixinimas ir kiti rimti dalikelei su kureis groje uh 7.1, nesveikas skambesis, bet as dainusku neturiu geru tad ainu per ta winmpa radiju paklausyt o ten geru yra, ir esme tame ,kad meslas tas winampas ir groje stereo (du kanalai ir groje 2 kolonkes ir subas) o tai yra pasityciojimas is mano aparaturos, tai sakau pasieskosiu kokiu pluginu, radau tik slamsto. tad prasau duoti man ahujelina plugina!! dekuij

jei kas noresit is mano bandytu buvo geriauses sitas Dynamic_Surround.rar

prasu padekit, nes negaliu klausyt winampo nervas ima.... B)

na siaip kai upmixina pati garso aparatura tai kam reikia paciam winamp tu pluginu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.