scalman

Dead Island: Riptide

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas:
Leidėjas:
Žaidimo variklis:
Žanras:
Režimai:
Išleidimo data: 2013
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos:
Puslapis:


http://www.dailymotion.com/video/xt6nv8_dead-island-riptide-interferences-trailer_videogames

Nuotrauka

Dead Island pratesimas . nauji ginklai, zombiai, valtys.

The article also suggests that the game takes part on a "different part" of the original game's tropical island, and continues the story of the original four characters. Players will also be able to import their character from the original game into Riptide, and the game will also introduce new zombies and weapons, including the new C4 mines.

The focus of the combat, however, will remain primarily melee-based, but guns are said to be "more plentiful".

Dead Island: Riptide is due for release in 2013.


Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dead Island: Riptide will allow players to import their saved character stats from the previous game, according to a report on Joystiq. Riptide takes place on a new island in the archipelago from the first game, and will contain a new weather system and upgrades to the game engine. Riptide will launch in 2013 and its public debut takes place at PAX this weekend.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma dalis labai patiko, šita irgi turėtu nenuvilt

Redagavo dre

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai tokie zaidimai patinka idomu ant pc iseis ar ne :mml:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Opa, žiauriai patinka man tokio tipo žaidimai, o ypač su zombiais dar :mml:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Esi mates walking dead seriala man jis ziauriai patiko :mml:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Esi mates walking dead seriala man jis ziauriai patiko :mml:

 

Walking dead tiek serialas tiek zaidimas puikus. Bet dead island (bent jau man ) deja ne, kai zaidziau pirma dali po poros valandu zaidimo monotonija mane uzmuse :thumbup: Vienintelis zaidimo pliusas man buvo grazios aplinkos. Tikiuosi antra dalis pasitaisys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Walking dead tiek serialas tiek zaidimas puikus. Bet dead island (bent jau man ) deja ne, kai zaidziau pirma dali po poros valandu zaidimo monotonija mane uzmuse :mml: Vienintelis zaidimo pliusas man buvo grazios aplinkos. Tikiuosi antra dalis pasitaisys.

 

Jo, zaidimas tai puikus tikrai, bet va ta monotonija nukrate nuo zaidimo kad nebesinorejo jo betesti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar buna toks dalykas kaip nelaiku ,nevietoj ar nenuotaikoj pasimi kazkoki zaidima ir tikrai negali jo lost tuo metu..bet veliau ..visai kita sneka,jei nusiteikt ir pamegint isigilint i tai ka losi ir kodel ir kaip, daugelis zaidimu visai kitaip tada zaidziasi. man irgi nelabai patiko pirma dalis, bet nesakyciau kad bloga buvo. demesio tikrai verta bent jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar buna toks dalykas kaip nelaiku ,nevietoj ar nenuotaikoj pasimi kazkoki zaidima ir tikrai negali jo lost tuo metu..bet veliau ..visai kita sneka,jei nusiteikt ir pamegint isigilint i tai ka losi ir kodel ir kaip, daugelis zaidimu visai kitaip tada zaidziasi. man irgi nelabai patiko pirma dalis, bet nesakyciau kad bloga buvo. demesio tikrai verta bent jau.

 

Nu buna buna, bet as ji iszaidziau gal 2 su puse valandos ir vis laukiau, galvojau nu gal kas idomiau bus, bet nebuvo, galu galiausiai monotonija iveike mane :yea:. O zaidimas turejo daug potencialo, su ivairiais daiktais zombius zudyt ( nu buvo dead rising, bet tas labiau for fun toks, o cia jau turejo but rimtesnis), ir dar tas treileris kur nuo galo i prieki ejo lb uzkabino, o kai pagaliau isbandziau lb nusivyliau, tai buvo vienas prasciausiu zaidimu su zombiais kuriuos esu zaides (prasciausias Resident evil: survivor ir jo trbt niekas nepermus :D). Taip pat ir antra dalis manau bus, gameplay bus nedaug pasikeites, o bus tik kitos aplinkos ir istorija, bet tikiuosi kad klystu, nes potencialo tikrai yra :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebent del co-op , nes pirma dali lost vienam tai kazko neuzkabino. daug ir neperejau.atsirado ka lost geriau uz ji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.