Flashas

SE Xperia Ray

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , taigi gavau šiandien xperia ray ir turiu tokią nedidelę problemėlę , tikiuosi , kad kas nors padėsite . Taigi per pc įsikeliu porą žaidimų .apk formatu , ir per patį telefoną nerandu kur jie yra ir negaliu instalint , visur išieškojau , bet vistiek niekur nerandu , kadangi ten nėra tokio kaip file manager , arba aš jo nerandu . Gal jūs žinosite kur man rasti tuos failus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , taigi gavau šiandien xperia ray ir turiu tokią nedidelę problemėlę , tikiuosi , kad kas nors padėsite . Taigi per pc įsikeliu porą žaidimų .apk formatu , ir per patį telefoną nerandu kur jie yra ir negaliu instalint , visur išieškojau , bet vistiek niekur nerandu , kadangi ten nėra tokio kaip file manager , arba aš jo nerandu . Gal jūs žinosite kur man rasti tuos failus ?

 

Įsirašyk ASTRO file manager programa ar kažką panašaus iš programų parduotuvės ir tuomet susirasi tuos žaidimsu ir įsirašysi per telefoną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsirašyk ASTRO file manager programa ar kažką panašaus iš programų parduotuvės ir tuomet susirasi tuos žaidimsu ir įsirašysi per telefoną.

 

Ok , pabandysiu , dėkui .

 

Edit: viskas veikia , dėkui .

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo dar viena problema . Kai parsisiunčiu žaidimą dead space.apk įsmetu tą failiuką , įsirašiau , pasileidžiu , manęs paprašo parsisiųsti data , nu aš ją per wi-fi parsisiunčiu , tada vėl paleidžiu tą pačią ikonėlę ir vėl išmeta , kad atsisiųsčiau datą , nors ji jau yra . Kaip man pasileisti tokius žaidimus , kur reikia data atsisiųsti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dazniausiai prie apk failo buna siustis ir data failus.Keli tuos data failus ten kur nurodyta instrukcijose(visada i atminties kortele,atitinkama folderi).Nereiks tu data failu siustis per wifi.Tada instalini apk faila ir viskas :)

Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dazniausiai prie apk failo buna siustis ir data failus.Keli tuos data failus ten kur nurodyta instrukcijose(visada i atminties kortele,atitinkama folderi).Nereiks tu data failu siustis per wifi.Tada instalini apk faila ir viskas :)

 

 

Gerai , pabandysiu . :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki . Turiu tokį vieną prašymą , gal yra čia žinančių kaip nurootint ir įsirašyti cfw and Sony Ericsson Xperia Ray ? Gal galėtumėte numesti linkų , o gal ir atsirastų koks žmogus , kuris per skype galėtų padėti man nurootinti ?

 

p.s. prie pc galėčiau tik vakare ateit , kadangi bulviakasis laukia :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki . Turiu tokį vieną prašymą , gal yra čia žinančių kaip nurootint ir įsirašyti cfw and Sony Ericsson Xperia Ray ? Gal galėtumėte numesti linkų , o gal ir atsirastų koks žmogus , kuris per skype galėtų padėti man nurootinti ?

 

p.s. prie pc galėčiau tik vakare ateit , kadangi bulviakasis laukia :melvin:

 

o tu isitikines kad tel nerootintas? nes be to neisidiegtum tu jokio zaidimo atsiusto.

 

cia forumas aisku anglu kalba apie tai kaip rootint, koki rom naudot , kokius app ir pan pagalba. cia po viena posta rasinet visiskai bergzdzias reikalas.

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1351

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu isitikines kad tel nerootintas? nes be to neisidiegtum tu jokio zaidimo atsiusto.

 

Kaip tai neįsidiegtum? Nereikia jokio rooto Android piratkėm Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai neįsidiegtum? Nereikia jokio rooto Android piratkėm

 

tikriausia. tiesiog niekad nemeginau. argi dar kas nors naudoja nerootinta smarta ? :spiderp:

bet kokiu atveju better root.cuz..we can do it. :megusta:

ir siaip net neverta jokiu app rasytis ar geimu ar dar ko jei ketini veliau rasytis custom roma megint.nes viskas issitrins.ir vel viska per nauja darys.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va neseniai grįžau , tai dabar eisiu pamėginti nusirootinti . Dar norėjau paklaust , o jei man nepavyks , tai neužlinks telefas , ar ten tuos nustatymus bus galima atstatyti , jei tarkim blogai ten viskas įsirašys ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.