Regisz

Kaip ikelt muzika i xboxa

Rekomenduojami pranešimai

Zdrw,

radau brolio sena cd,kur daug gan neblogos muzikos ir noreciau pasiklausyti zaisdamas Forza motorsport.Zaidimas turi opocija kad gali klausytis muzikos is hdd vaziuojant.Taigi nuejau i Xbox dashboard kur ten muzika kopint,pasirinkau kad viska nukopintu,taciau man rase kad pasiektas maximalus 100 soundtracku kiekis(nors nei vieno nera!).Dar bandziau per Xbmc nukopint,bet jis net nejaucia cd.

 

Gal yra minciu kaip nukopint?Xboxas softmodintas,irasytas Unlesh X dashboards.tik nepamenu kokia versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zdrw,

radau brolio sena cd,kur daug gan neblogos muzikos ir noreciau pasiklausyti zaisdamas Forza motorsport.Zaidimas turi opocija kad gali klausytis muzikos is hdd vaziuojant.Taigi nuejau i Xbox dashboard kur ten muzika kopint,pasirinkau kad viska nukopintu,taciau man rase kad pasiektas maximalus 100 soundtracku kiekis(nors nei vieno nera!).Dar bandziau per Xbmc nukopint,bet jis net nejaucia cd.

 

Gal yra minciu kaip nukopint?Xboxas softmodintas,irasytas Unlesh X dashboards.tik nepamenu kokia versija.

 

man taipat buvo bet radau sprendima, nueik i filemanager E diska i aplankalus TDATA\fffe0000 ir istrink viska, rebootink XBOX, viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.