tadasas99

Elektrines dujines elektors saugiklis- jungiklis

Rekomenduojami pranešimai

nu jei kazkas is playmanu esa susidure su situo reikalu tai turetu suprasti is pavadinomp ko man reikia, tas reikalas stovi ant itampos laido nuosekliai pajungtas, jis man sudego, as ji atjungiau ir kolkas orkaite veikia, bet jei gerai supratau tai jis ijungia itampa tik esant apkrovimui (tik kai ijungi is priekines paneles) o man ji atjungus 220v pastoviai ateina I orkaite, nesigilinau iki kiek maitina pakolek niekas neijungta, bet kazkaip neramu kad viena diena neiskiltu nemaloniu staigmenu ta dali noreciau pasikeisti I veikiancia bet nzn nei kaip vadinasi nei kur ieskoti...

 

Ne į temą

nugi pazesim ar playmanai kazkiek gaudosi elektrotechnikoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei kazkas is playmanu esa susidure su situo reikalu tai turetu suprasti is pavadinomp ko man reikia, tas reikalas stovi ant itampos laido nuosekliai pajungtas, jis man sudego, as ji atjungiau ir kolkas orkaite veikia, bet jei gerai supratau tai jis ijungia itampa tik esant apkrovimui (tik kai ijungi is priekines paneles) o man ji atjungus 220v pastoviai ateina I orkaite, nesigilinau iki kiek maitina pakolek niekas neijungta, bet kazkaip neramu kad viena diena neiskiltu nemaloniu staigmenu ta dali noreciau pasikeisti I veikiancia bet nzn nei kaip vadinasi nei kur ieskoti...

 

Ne į temą

nugi pazesim ar playmanai kazkiek gaudosi elektrotechnikoj

 

Nu tai pasiimk ta saugikli ir eik po visokias Evitas ar kitokias elektronikos parduotuves. Rodyk klausk. O pakolkas nieko tavo orkaitei nebus jei elektra nepasokines :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pasiimk ta saugikli ir eik po visokias Evitas ar kitokias elektronikos parduotuves. Rodyk klausk. O pakolkas nieko tavo orkaitei nebus jei elektra nepasokines :)

 

tiek ir as sugalvoju, bet kad matai mano gryztu tik savaitgaliais, o ten kur dirbu visa savaite tikrai near kur kreiptis tokiais klausimais, del to man butu priimtiniausias varijantas elektronine parduotuve.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant saugiklio skaitmenu kombinacija turetu but .... Paziurek pagal ta koda E-Shopose .

Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dujinems daliu turi lemona... http://lemona.lt/index.php?page=itemlist&b_id=103&page_numb=1 , o siaip jei gerai suprantu tau reikia termosaugiklio,ant jo turi buti parasysti laipsniai,pagal tai ir orentuokis pirkdamas http://lemona.lt/index.php?page=itemlist&b_id=193&page_numb=1

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.