AnonymousX

Xbox 360 garsas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, galvoju jungti xbox 360 prie monitoriaus ir pagalvojau ar veiks garsas? pas mane monitoriuje yra audio jungtis bet pajungiau ten ausinukus paleidau muzika per kompa ir ji neveike. Klausimas kaip bus su xbox?

 

Atsiprasau kad ikeliau tema ne i ta skilti tiesiog narsiau skiltyje xbox live ir paspaudziau cia kurti nauja tema....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, galvoju jungti xbox 360 prie monitoriaus ir pagalvojau ar veiks garsas? pas mane monitoriuje yra audio jungtis bet pajungiau ten ausinukus paleidau muzika per kompa ir ji neveike. Klausimas kaip bus su xbox?

 

Atsiprasau kad ikeliau tema ne i ta skilti tiesiog narsiau skiltyje xbox live ir paspaudziau cia kurti nauja tema....

 

jei pajungsi per hdmi tai per monika turi but garsas. tai jei ten yra jungtis ausinem , ir per jas bus garsas kai pajungsi. jei jungsi vga tai nebus per monika garso .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pajungsi per hdmi tai per monika turi but garsas. tai jei ten yra jungtis ausinem , ir per jas bus garsas kai pajungsi. jei jungsi vga tai nebus per monika garso .

 

gaila pas mane tik vga :S o yra dar kokiu budu?

 

Arba gal zinote kur rasti lietuvoje toki addapteri? http://www.amazon.com/Cblwhl-Female-3-5mm-Mono-Adapter/dp/B000I98ZM8

Redagavo FruteL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila pas mane tik vga :S o yra dar kokiu budu?

 

Arba gal zinote kur rasti lietuvoje toki addapteri? http://www.amazon.com/Cblwhl-Female-3-5mm-Mono-Adapter/dp/B000I98ZM8

 

na va dar vienas nori garsa is tulpiu pasijungt ..hello .. :melvin:

 

tokio manau nerasi bet rasi kaip susijungt is dvieju

 

pvz ..tokiu tai rasi pirkt.

Nuotrauka

o kita dalis buna jau prie vga laido..jei nebuna reik isigyt

Nuotrauka

 

cia pigiausias budas ..abu sujungi ..kaip ..cia jau reikia sugalvot :melvin:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų gerai tokį rast: Nuotrauka gal kas turit parduot nes is uzsienio nesisiusiu ilgai uztrunka plius neturiu paypal.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų gerai tokį rast: Nuotrauka gal kas turit parduot nes is uzsienio nesisiusiu ilgai uztrunka plius neturiu paypal.

 

Tai jei negali tai pirk ka gali.ar paprasyk kas lituoja padarys tau ta laida per kelias minutes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.