sliopis

Red Bull Stratos - freefall from the edge of space

Rekomenduojami pranešimai

neidomu, neprisiplojo... :D, beveik tas pats kas zet f1 ir neivyktu nei viena avarija

 

tipnis mastymas, kam ziureti varzybas jeigu kasnors kojos nenusilauzia taip? tai kam tu vaziuoji su masina jeigu nepadarai avarijos? juk neydomu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo! Drasus zmogas :D

 

Kur prieš 60 metų šokinėjo va tada tai reikėjo drąsos, o dabar kokios kapsulės, kostiumai. Su tokia technika ir aš norėčiau iššokt, vien dėl tokio nepakartojamo vaizdo paaukot kelis metus pasiruošimo negaila būtų. One can only dream though...

 

Reiškia blogai supratau. Man atrodė, kad per pasiruošimą šuoliui vienas iš žingsnių buvo įjungti kameras... Beto, nepamirškit, kad sumušė ir aukščiausiai su oro balionu skraidusio žmogaus rekordą.

 

Man irgi pasigirdo, kad jam sakė kameras įjungt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai sake, jum nepasirode, bet manau veliau pamatysime yrasa, nes gal nebuvo galimybes tiesiogiai rodyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur prieš 60 metų šokinėjo va tada tai reikėjo drąsos, o dabar kokios kapsulės, kostiumai. Su tokia technika ir aš norėčiau iššokt, vien dėl tokio nepakartojamo vaizdo paaukot kelis metus pasiruošimo negaila būtų.

 

I agree. :)

 

Yo, redbulis isleido video 1:30min ilgio tipo greitai kaip pakilo ir kaip isoko ir nusileido, tai lyg ir kamera turejo ant saves. :) Thank god. Tik biski durnoi vietoj, ant salmo butu idomiau buve.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=FHtvDA0W34I

 

'Sometimes you need to go hight to see how small you are'.

 

Beto, jeigu vakar kas konferencijos nebepamatet, tai sumuse ta garso greiti. Jis krito berods 830mph, o reikia berods 780mph garso greiciui.

Nepagerino vienintelio - tik free fall trukmes. Bet cia nedaug reikia, kad kas kitas pagerintu. :) Ziurek kad kitais metais vel nesoktu. Kostiumai yra, balionas aiskus, kapsule aiski, technologija yra. :)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.