Mykola

PS2,Original Xbox ir t.t. Pajungimas prie VGA monitoriaus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki!Turiu Samsung SyncMaster 2223NW LCD monitorių.Monitorius turi tik VGA jungtį.Aš noriu prie jo pajungti PS2 ir Original Xbox,galvoju nusipirkti tokį dalyką.

Gal kas esat ką nors panašaus išbandę?

Kaip vaizdo kokybė?

Ar apsimoka prasidėti?

Gal kokių kitų variantų žinot?

Nesitikiu HD ar pan kokybės,noriu tiesiog kad būtų įmanoma žaisti.Jei kas turit patirties su panašiais dalykais pasidalinkit nes nesinori 50lt išmesti veltui,iš anksto dėkui :thumbsup4:

P.S iš karto sakau nesiūlykite pirkti pigų CRT tv ar capture cardą nes šitie variantai jau buvo apsvarstyti ir atmesti.

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau cia beveik tokspats kaip sitas: dalykas ; tik kad pas tave i kitoki convertina.

 

Paklausk impalerio jis ta naudoja kur numeciau tai manau ir daugiau zinos negu tie kurie nesinaudoja tokiais dalykais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matau cia beveik tokspats kaip sitas: dalykas ; tik kad pas tave i kitoki convertina.

 

Paklausk impalerio jis ta naudoja kur numeciau tai manau ir daugiau zinos negu tie kurie nesinaudoja tokiais dalykais :)

 

Visai ne ten nuvažiavai,tu man switcha AV siulai,man reikia AV to VGA konverterio ar kažko panašaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.magicbox.co.za/shop/images/upfile/CAB-VGA2AV-1b.jpg Tokio dalyko negali nusipirkt tiesiog, papigiai juk tokie eina, o ten su konverteriais tai nemanau ar kažką geresnio išgausi iš PS2

 

As turiu panasu,15lt tik ismeciau ir nieko,reik konvertertio...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pirk tą savo konverterį, nors ir neapsimoka, nes vistiek vaizdo kokybe bus prasta. Monikas widescreenas, tai dar į kvadratą formuos viską. Mano manymu išvis junkt PS2 prie moniko tai makes no sense, juk vistiek yra namie telikas, tai visuose yra tūlpės ir/ar scartas - jungi ir nėra problemų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pirk tą savo konverterį, nors ir neapsimoka, nes vistiek vaizdo kokybe bus prasta. Monikas widescreenas, tai dar į kvadratą formuos viską. Mano manymu išvis junkt PS2 prie moniko tai makes no sense, juk vistiek yra namie telikas, tai visuose yra tūlpės ir/ar scartas - jungi ir nėra problemų.

 

Senai būčiau pajungęs prie TV jeigu būčiau galėjęs.Dėl keletos asmeninių priežasčių negaliu,todėl vienintelė išeitis yra pajungti prie mano monitoriaus.Dėl to ir sukūriau šitą temą :thumbsup4: Beje dėl kokybės ir tai nesitikiu nieko įpatingo,svarbu kad žaisti įmanoma būtų,beje būtų malonu kad šnekėtų žmonės kurie yra bandę ir remiasi ne tik įsivaizdavimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

senai pirkau vga boxa kinieciu is ebay. apie $40 mokejau tada.

Nuotrauka

convertina viska i viska. palaiko full hd. butent jungiau per ji ps2 prie moniko. aisku per componenta,nes jau yra tokia galimybe tai ko ne. viskas grazu is tikro.output reza pats pasirenki kokia nori per pacio vga boxo menu .dar suglaudinimai visokie ir pan stuff.gali kiek nori astru ar kiek nori sublurinta vaizda pasidaryt pats.

siaip tie konverteriai per labai ir nesiskiria vienas nuo kito.na kiti neturi gal ten meniu ir daug funkciju,tai rodytu tiesiogiai raw vaizda ir tiek. ir butu ok.nelabai yra su kuo palygint cia. paprastas tv rodo aisku kitaip. o hdtv su ps2 irgi kitaip. man tiko viskas kaip rode.Gt4 losiau ir ant jo max galimos 1080i tada pamenu.kiti kurie progresive scan palaiko tai irgi pagrazeja siek tiek.

ai dar pliusas tuose varijantuose kurie ir per usb jungiasi. toki gali tada kad ir per laptopa jungt ir naudot.na senom konsolem toks daiktas super manau.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.