Impaler

PlayManija.lt 2012 metų rinkimai! Finalas!

Rekomenduojami pranešimai

PlayManija.lt 2012 metų rinkimų finalas!

 

Surinkti dažniausiai pasikartojantys nominantai, atiduokite savo balsus už juos ir išrinkite geriausius jau penktuosius metus iš eilės! :)

 

Informacija ir taisyklės

  • Jei kategorijoje nežinote kam atiduoti balsą, tai rinkitės variantą - susilaikyti -
  • Už save balsuoti galima :halone:
  • Balsuoti galima iki 2012-12-31 23:59
  • Kiti gali matyti už kurį kandidatą atidavėte savo balsą
  • Galite laisvai rašyti temoje
Dvi kategorijos jau yra aiškios, nes tiesiog į vienus vartus buvo subalsuota:

 

Metų XBOX 360 žinovas: GMR

Metų Nintendo žinovas: GYNGA

Metų PC žinovas: scalman

Metų Apple žinovas: Moo

 

Metų valdžios atstovas: Impaler (ši kategorija buvo paskutinį kartą balsavimuose :dad:)

 

2012 metų geriausias RPG žaidimas: Mass Effect 3

 

REZULTATAI:

post-2-0-43687700-1357120837_thumb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kruopsciausias, ne vieneriu metu kureju darbas - Max Payne 3, manau labiausiai nusipelnes i GOTY. Kazkaip zmones nepamena visu metu zaidimu, o tik kas buna metu pabaigoje plius ne visi isbando...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai bandžiau Max Payne. Man jis nepatiko, pabaigiau kelis levelius ir tikrai jokio malonumo nejaučiau. Bandžiau ir multiplayer - nepatiko. Bet čia tik aš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tame ir esme, gal ir man nepatiko (cia kiekvieno asmeninis "skonis"), bet dazniausiai rinkimai buna ne "labiausiai patikusiu" metu zaidimu, o "geriausiu" metu zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų galima sužinot pagal ką nominantai į antrą turą praėjo? Burtų keliu? Nes tarkim Mobile/Handheld skiltyje vieną balsą turėjo 6 žaidimai, iš jų į antrą į finalą pateko 3.

 

Tame ir esme, gal ir man nepatiko (cia kiekvieno asmeninis "skonis"), bet dazniausiai rinkimai buna ne "labiausiai patikusiu" metu zaidimu, o "geriausiu" metu zaidimu.

 

O tai kaip tą gerumą siūlai pamatuot? Manau normalu, kad didžiausią įspūdį palikęs žaidimas yra geriausias. Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo... Tai man n00bu skiriat ? -.- Tikrai buvo daug durnesnių klausimų už mano... .i.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo... Tai man n00bu skiriat ? -.- Tikrai buvo daug durnesnių klausimų už mano... .i.

 

Dar tu netapai juo tai negali ir sakyt + gera pamoka prieš sakydamas gerai viską apgalvok ir isitikink, kad tai nebūtų bereikšmė mintis, tiesiog apmastyk :D

 

P.S Nemanyk, kad sakau, kad tu noobas ir jai išrinks tave nepyk ant vartotojų ir stenkis taisytis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

narkatą tikrai užpyp kovot su vaikais ir degeneratais, todėl jis ir yra skiriamas beveik kiekvienai nominacijai :D

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tarp geriausio metų žaidimo jo nėra... :trl:

 

Tai gal tik ten ir trūksta :lol2:, ne nu bet nors nusimtų tą užraša, nes dabar tai tikrai juokingai atrodo :D

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Benai, nu nereikia, tavo buvo pakankamai durni, kad nusipelnytum sitos nominacijos, o dar tie sienos pranesimai pralinksmino :D Siaip nesupratau del ko Giedrius buvo prie noob'u primestas, strange shit going on :open:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.