dugas

www.game.co.uk

Rekomenduojami pranešimai

Man išsiuntė sausio 30tą, gavau šiandie. Iš Anglijos visad panašiai trunka man, tik kas įdomiausia, kad šį kartą ne lapuką, o tiesiai į pašto dėžutę įmetė.

 

 

kokiam mieste gyveni ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jūs naujus ar preowned perkat iš ten? Bent man, kai perku preowned tai vos ne 2x ilgiau siuntimas trunka negu naujo žaidimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visada pirkau naujus ir visada darydavau preorder gal dėlto man greitai ateidavo į LT (miestas Kaunas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiam mieste gyveni ? 

Vilniui

 

Ir pirkau naują žaidimą. Reiks kadu ir pre owned išbandyt jei rasiu ko noriu už gerą kainą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai perki preowned, buna kartais ispirkti jau geimai, tad ir tenka laukt 2x ilgiau kol jie gaus geima  ir isius tau, buvau pirkes Uncharted

visas dalis gavau siunta po 2 sav. ir taip buvo tik 2 dalys o 3 dalies da laukiau menesio

Redagavo lempa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau ta Fable naują iš čia, dariau pre-order vasario 7 dieną, šiandien jau 11 dienų arba 7 darbo dienos kaip jo laukiu, kiek dar gali tekt laukt ? ar jau jiems rašyt kad pinigus gražintu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jiems gali rašyt tik po mėnesio, įprastai reikia laukti žaidimo apie 2 savaites, nuo pirkimo, arba nuo išleidimo dienos, su tais pre-order kartais taip jau būna kad tenka ilgiau palaukti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pirkau nauja zaidima jau praejo virs 3 savaiciu .vis nera. pirmas ir paskutinis uzsakymas is sios parduotuves.nes pvz uzsisakai nba2k14 kol atsius zaidima isleis jau nba2k15 .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jiems gali rašyt tik po mėnesio, įprastai reikia laukti žaidimo apie 2 savaites, nuo pirkimo, arba nuo išleidimo dienos, su tais pre-order kartais taip jau būna kad tenka ilgiau palaukti.

bet kad va Narkata aukščiau rašė kad jam pre-order kaip tik greičiau ateidavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesakiau kad visada taip buna, yra ir man teke gauti greiciau negu relyzo diena, bet cia ne kekviena kart taip buna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kad va Narkata aukščiau rašė kad jam pre-order kaip tik greičiau ateidavo

ir tai buvo apie keturis metus atgal (senai tai buvo) prieš tai rašiau kad tai buvo senai, dabartinė situacija pagal jus tai tikrai suprastėjo, kurie lauke savo kopijos kol atsius jums į LT

Bet čia UK jokiu bėdų su pristatimu nėra 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir tai buvo apie keturis metus atgal (senai tai buvo) prieš tai rašiau kad tai buvo senai, dabartinė situacija pagal jus tai tikrai suprastėjo, kurie lauke savo kopijos kol atsius jums į LT

Bet čia UK jokiu bėdų su pristatimu nėra 

Su UK tai žinau kad jie ten operatyviai, xbox aš savo iš čia pirkau, tai greitai jie ten, užsisakiau vieną dieną ryte, kitą dieną jau atvežė, Bet va šįkart nebuvo tokios galimybės kad užsisakyt į UK ir kad išsiųstų į Lietuva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po trijų mėnesių laukimo, pagaliau gavau žaidimus, bet deje per vėlai. Pasirodo pašte LT, mano skyriuje tas žaidimas jau buvo nuo sausio 6 dienos, o man jį liepė atsiimti vasario 26 dieną. Norėčiau paklausti, gal galima būtų už tai rašyti kokį skundą LT paštui ar pnš?

 

Ne į temą

Gal kam reik BioShock Infinite ir Assassins Creed 3 ant Xbox 360? Pm, nebrangiai.
Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.